Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES

Go down 
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 1:02 pm

KONCERT GUNSA JE 24.rujna U ARENI...DA PUNO NE FILOZOFIRAMO DOK NE OSMISLIMO KRITERIJE ZA DODJELJIVANJE BUDUĆIH NAGRADA....FORUMAŠ KOJI MI SE PRVI JAVI OP....SA ŽELJOM DA IDE NA KONCERT....DOBIT ĆE 2 ULAZNICE Very Happy ......

http://www.lupapromotion.hr/

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 2:38 pm

Offense se javio u 13,35 h......a Basketboy sa javljanjem u 14,26 je prva rezerva......

2 karte za koncert Gunsa dobiva Offense .....molim da me kontaktira na op..... Very Happy

Čestitamo prvom dobitniku nagrade na NKF cheers

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 3:33 pm

Priključujem se čestitkama, uživaj.
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 4:03 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Offense se javio u 13,35 h......a Basketboy sa javljanjem u 14,26 je prva rezerva......

2 karte za koncert Gunsa dobiva Offense .....molim da me kontaktira na op..... Very Happy

cheers čestitam...dobru zabavu Cool
[Vrh] Go down
helikopter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 4:58 pm

Pohvale za sjajnu nagradu..moram reć da sam iznenađen
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 5:26 pm

Kad će karte za Gagu cheers
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 6:16 pm

Ajde Offense sad nemoj biti cicija pljuni Mažuranića za trošak dostave...( piva u redakciju)
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 6:38 pm

MarkoCar je napisao/la:
Kad će karte za Gagu cheers

Samo što nisu Smile .....

E do LG ćemo imati vremena razmisliti kako organizirati nagradnu igru....Lady zaslužuje da se malo više namučite Wink .....

Admin

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sub ruj 18, 2010 7:35 pm

Cestitke

dwade03
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   ned ruj 19, 2010 10:33 pm

Faule, svaka čast na ovome........ovakvim pristupom ovaj forum bi mogao postati globalna šema!!!
[Vrh] Go down
kikiriki
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sri ruj 22, 2010 11:46 am

Faule, pošto si najavio da će nagradna igra za karte za koncert Lady Gage biti nešto teža, imam dobar prijedlog...
Karte dobije onaj koji prvi pogodi što piše na displayu mobitela drage nam Larisse Rolling Eyes

[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sri ruj 22, 2010 12:13 pm

kikiriki je napisao/la:
Faule, pošto si najavio da će nagradna igra za karte za koncert Lady Gage biti nešto teža, imam dobar prijedlog...
Karte dobije onaj koji prvi pogodi što piše na displayu mobitela drage nam Larisse Rolling Eyes

..nema se tu što pogađati...zna se što piše :

Riquelme amor ... que para lograr la meta en el juego, tu mano puede a través de mi pecho, donde está ahora de telefonía móvil

lol!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   sri ruj 22, 2010 2:47 pm

kikiriki je napisao/la:

Ne znam kako ćemo do glavne nagrade...ali znam da Pistons 1900, Perfect i Kikiriki imaju uvjerljivo najljepše avatare...odnosno avatarice Very Happy ....

PostajNaslov: Re: NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES   

[Vrh] Go down

NKF i Lupapromotion Vas nagrađuju kartama za koncert GUNS n' ROSES
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Preparing for persicution and terrorist attack in America.
» A MAN WITH 12 DOZEN ROSE ON EACH HAND
» Supernatural / Spiritual white roses
» Rail Way Guns (British
» TYRANTS OF CONNECTICUT, CANADA, NJ & MARYLAND TO CONFISCATE GUNS!!! UPDATE Mar. 6