Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Cedevita

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 10:03 pm

fanzkkzadar je napisao/la:
dovodenje vujcica ce pomoci puno cedeviti... iako on vise nije u formi sa svojim iskustvom ce biti od velike koristi
Nažalost nije on još u Cedeviti. Poznavajuć klitaća to je on onak bubnul od milja. Ali dobro bi im došel. Bolje on nego nekakav polovni stranac. Embarassed
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 10:19 pm

Mislim da je logično očekivati Vuju u Cedeviti...
iako to nitko osim mene ne spominje, ali gotovo 100% mojih prognoza je točno.
Vujo je bez angažmana, novi amer centar nije prošao lječnički.
Aco i Vujo igraju briškulu.
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 10:20 pm

pileći klitoris je napisao/la:
Mislim da je logično očekivati Vuju u Cedeviti...
iako to nitko osim mene ne spominje, ali gotovo 100% mojih prognoza je točno.
Vujo je bez angažmana, novi amer centar nije prošao lječnički.
Aco i Vujo igraju briškulu.

dodatak:
cedevita ima viska para.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 10:35 pm

Logično je i meni da bi ga Aco trebal naganjat. Pa ipak Aco voli momke kaj mogu potegnut tricu. Možda ipak Vujo traži preveć para. Embarassed
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 10:39 pm

još prije kad sam vidio da je vujo bez kluba pomislil sam da bi ga mamić and company vrlo lako dovest ,,e sad po meni igrač za cedevitu nije ali imenom jest Shocked ko zna možda proživi novu mladost
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 10:45 pm

Nije provjerena informacija, ali frend mi reče da je Princ ozlijeđen, neće igrati 1mj...imaju valjda još ozlijeđenih igrača..za sada loša karma.........
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 10:49 pm

jadran je napisao/la:
Nije provjerena informacija, ali frend mi reče da je Princ ozlijeđen, neće igrati 1mj...imaju valjda još ozlijeđenih igrača..za sada loša karma.........
I meni se čini da sam negdje pročital da je ozljeđen. U nezgodnom trenutku je Aco ostal bez njega, a i nekaj s ovim novim plejem amerom ne štima. Embarassed
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 10:54 pm

navodno je novi strašno brz i dobar, imao je neku sitnu ozljedu pa ga je ovaj ostavio da se skroz to zalječi...........novi nije prošao liječnički, čekaju pak sada opet nekog novog krajem tjedna..............
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 15, 2010 11:08 pm

jadran je napisao/la:

možda se uvrijedio na acu i posvadjao.
sljedeća destinacija: estonija.
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 12:31 pm

Najverojatnije nova kmica umisto Pruitta

127 kg teški Corsley Edwards

31-godišnji Edwards prošle je sezone igrao dvije utakmice doigravanja u Portoriku gdje je za Caciques de Humacao za 26.5 minuta postizao 16 koševa uz 3.5 skokova i 1.5 blokade. U nastavku igrao je u Kini za Shaanxi Dongshen Kylins, a za 39 minuta ubacivao je prosječno 29.3 koševa uz 8.3 skokova, 2.7 asististencija, 1.6 ukradene lopte i 1.1 blokadu.
Završnicu sezone proveo je u američkoj NBDL ligi, gdje je za Dakota Wizardse u 12 utakmica za 22 minute bilježio po 11.9 koševa, 5.9 skokova i 1 blokadu.
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 12:43 pm

Sammir je napisao/la:
Najverojatnije nova kmica umisto Pruitta
127 kg teški Corsley Edwards

Meho 120 kg, Skelin 150 kg, Edy 127 kg
Kaj su Kmeri normalni pa ovaj bu moral igrati svaku tekmu 40 minuta a na time outu buju Meho i Mate bežali van dvorane da se klupa ne skrši. Jadan moj kolega domar bude imao posla svaki dan nova klupa. Valjda ga se bude Goldy sjetio i povećao mu plaću.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 1:37 pm

dotepenec33 je napisao/la:

Meho 120 kg, Skelin 150 kg, Edy 127 kg

Skoro sam pa siguran da bu taj Edy kad se (i ako) pojavi imao barem 136 kg Wink .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 1:50 pm

Očigedno da imaju novca i očigledno je da nema kraj njihovim glupostima..............novi play je KrstićSmile)))))))))))))))))))))))))
Očigledno je da mali Rogić neće igrati..................................Očigledno je da je tu Mamić sportski direktor!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 1:53 pm

jadran je napisao/la:
Očigedno da imaju novca i očigledno je da nema kraj njihovim glupostima..............novi play je KrstićSmile)))))))))))))))))))))))))
Očigledno je da mali Rogić neće igrati..................................Očigledno je da je tu Mamić sportski direktor!!!!!!!!!!!!!!

Kaj je Krle doveden Question .....ajd dobro,barem mi više ne bu hofiral ženi u Trnskom.....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 1:58 pm

Nije mi jasno što ovi u klubu žele napraviti,?????? Kakvu to oni ekipu prave, da se možda Mamić pali na oldtajmere:)))))
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 2:00 pm

Mislim da će Sir definitivno prolupat kada vidi Krleta u Podsusedu.......još ako se ovaj bude upucavao nekoj dami ajoj:))
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 2:04 pm

jadran je napisao/la:
Mislim da će Sir definitivno prolupat kada vidi Krleta u Podsusedu.......još ako se ovaj bude upucavao nekoj dami ajoj:))

Čekaj,čekaj...mislim da je i Sir na bivšem forumu pisao nešto o Krletovim "uletavanjima"...hebate,Krle ne da uletave glavom u noge protivničkih igrača...on uletava na sve kaj hoda....pa ako je Leon Radošević ISKAKAČ.....onda je Krle ULETAVAČ Smile .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 2:05 pm

mazohist je napisao/la:
jadran je napisao/la:
I meni se čini da sam negdje pročital da je ozljeđen. U nezgodnom trenutku je Aco ostal bez njega, a i nekaj s ovim novim plejem amerom ne štima. Embarassed

Pa sta onda...? Vujo - Play?!
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 2:30 pm

Na poziciji playa imaju Rogića, koji to stvarno ne može igrat, ni sad ni bilo kad (na tom nivou i u tom rangu, bez uvrede), zatim D. Butorca, koji isto nije play, a ostali su to još manje...prema tome, kad već nisu ugrabili Kusa, dobro im dođe jedna iskusnjara. Podsjećam da je Weberu i ekipi san snova bilo dovođenje Mulaomerovića još prije 3 godine...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 3:11 pm

Jednom sam napisao da štedim lovu za pogledati Ciboninu petorku Kus, Stipčević, Rozić, Radošević i Zubčić.

Pazi kad im Aco na parket uzvrati sa Princ, Krle, Petrović, Kaštropil, Rudež... pa to bude spektakl.
Možda Joke dođe za trenera u Cedevitu?
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 3:12 pm

dotepenec33 je napisao/la:
Jednom sam napisao da štedim lovu za pogledati Ciboninu petorku Kus, Stipčević, Rozić, Radošević i Zubčić.

Pazi kad im Aco na parket uzvrati sa Princ, Krle, Petrović, Kaštropil, Rudež... pa to bude spektakl.
Možda Joke dođe za trenera u Cedevitu?
Laughing Laughing Laughing ...ali nisam siguran da Joke ne bi bio bolji trener od Ace
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 3:18 pm

eagle je napisao/la:
Podsjećam da je Weberu i ekipi san snova bilo dovođenje Mulaomerovića još prije 3 godine...

Nista od njega, pa on je u KK ZG pod ugovorom
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 5:23 pm

U hebate pa kak su Krleta izvukli iz rukava ? Vidim opasno se Aco zabrinul pa je počel i bucmaste poluniske amere dovodit. Sve za instant rezultat. Nadam se da bu Aco uspjel uć u Eurocup inače bu i on instant zamjenjen kao i ameri. Embarassed
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 5:45 pm

samo je Aci frka.............čuli da Dinamo tamo sve rastura , ali MM ne djeluje zabrinuto......doduše on meni uvijek izgleda kao teletabis dok razgovara, dok naravno, za fizički izgled tj. u odijelu kapa dolje:))
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   čet ruj 16, 2010 5:53 pm

jadran je napisao/la:
samo je Aci frka.............čuli da Dinamo tamo sve rastura , ali MM ne djeluje zabrinuto......doduše on meni uvijek izgleda kao teletabis dok razgovara, dok naravno, za fizički izgled tj. u odijelu kapa dolje:))
A kaj očekivat od legende Albe ? Malo je ipak preveć kad dođe u odjelu u Trnsko, a pored njega prođe Nikola Plečaš u klompama. Puno bolje bi nama bilo da nismo vidjeli Mateja u odjelu garant. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cedevita   

[Vrh] Go down

Cedevita
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next