Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Cedevita

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 10:57 am

Da li netko zna što sada radi poznati šarmer Slobodan Subotić Piksi?...u Grčkoj poznatiji kao Lefteris?...ima li kakav posao ili po Splitu zavodi maloljetnice?...koliko ima državljanstva i putovnica mogao bi Ban Kim Muna zamijeniti u Ujedinjenim Narodima...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 11:00 am

Sir_Charles je napisao/la:
Da li netko zna što sada radi poznati šarmer Slobodan Subotić Piksi?...u Grčkoj poznatiji kao Lefteris?...ima li kakav posao ili po Splitu zavodi maloljetnice?...koliko ima državljanstva i putovnica mogao bi Ban Kim Muna zamijeniti u Ujedinjenim Narodima...

Zadnjih dana na TV SLO2 komentirao je SP u Turskoj.....koliko znam i žena mu Slovenka(ak je još s njom)....pa je valjda tamo.....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 11:09 am

Znači Lefteris je bio sukomentator na slovenskoj televiziji...uh..dobro da sam svjetsko prvenstvo gledao na DSF-u...istina ne znam njemački,ali i to je bilo bolje nego da sam slušao Lefterisa i njegove komentare...
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 11:28 am

izgubila Cedevita od ruskog Eniseja 79:77 bez Princa,Pruitta i Drapera

Cedevita: Rogić, Vukušić 10 (2 trice), Rudež 22 (2 trice), Petrović 6 (5 skokova), Pettway 7 (10 skokova), Kaštropil 6 (3 skoka), Troha, Butorac 7, Baždarić 19 (2 trice, 6 skokova)
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 12:44 pm

[quote="igi-zgb]
onda ja nisam očito mudar kada kažem da će partizan ove godine sve razvaliti u ligi.
ja mislim kako su prilično loše selekcinirali ekipu s obzirom budžet,ali kada vidim tko je slagao uopće se ne čudim.oni će svoje pobijediti na kvalitetu pojedinaca,ali nit će igrati neku posebnu košarku niti će ostvariti poseban rezultat.pretanka rotacija na visokim pozicijama,puno preloša obrana u visokoj liniji,upitne noge rudeža na niskom krilu,nemaju post igrača(molim da se u ovom kontekstu ne spominje pettway).[/quote]

Vidiš ja gledam na to potpuno drugačije. Meni je lani više Cibona izgubila NLB nego što je Partizan pobijedio. Samo .reteni ne pobjeđuju kad imaju startni br.1 , final four u Zagrebu , laganicu protiv Olimpije u polufinalu. Partizan je samo uzeo ono što su mu Tomek i Bojan poslužili na 0.6 od kraja.
Tako bude i ove godine - Crveni Kmeri će mijenjati roster, mijenjati će i trenera tu nema dileme. Bez obzira na Zagreb Goldyev MasterCard nema limita - samo Kmeri mogu izgubiti drugi u njihovoj konkurenciji nemaju što.
Kaj se tiće Partizana - zaboravio si jedan važan detalj - tamo više ne caruje Vujošević Dule.
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 2:29 pm

Cedevita je ove godine dovela tri amera...za sada igra samo jedan...kaj nisu mogli prije potpisivanja ugovora napraviti liječničke preglede?...tako je prošle godine došao Thomas Mobley...bolovi u kralježnici...već na pripremama nije igrao...iako mi je Mobley bio odličan igrač...igrao je svoje utakmice i trebalo ga je kanalizirati da igra za momčad...ipak, žao mi je kaj je otišao...pričao sam s njim prije odlaska i vidio sam da mu je žao zbog odlaska...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 3:32 pm

iako mi je Mobley bio odličan igrač...pričao sam s njim prije odlaska i vidio sam da mu je žao zbog odlaska...

A kad je nakon razgovora otišao do bankomata, tuga je nestala.
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 4:21 pm

Faul u napadu je napisao/la:
basket88 je napisao/la:

Cudi me da ti nema prijatelja: sitnog provokatora, kontrasa, zajebanta, cehinjojebca, svejebca, kazanove oliti naseg dragog pileceg ili ribice.
Very Happy

Uopće ne sumljam dav će se pojaviti....mora da je u Pardubicama.....

baš vidjeh da se pitate gdje je Pileći aka Slana Srdela aka ultimativni provokator oliti "gad" je na zborištu. Vido danas kako se vređaju on i lakey u najboljoj maniri!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 4:40 pm

scoonie penn je napisao/la:

baš vidjeh da se pitate gdje je Pileći aka Slana Srdela aka ultimativni provokator oliti "gad" je na zborištu. Vido danas kako se vređaju on i lakey u najboljoj maniri!

Na tom forumu u pravilima ponašanja piše da je takav način komunikacije dobrodošao Smile ......sve ok....dobro je da postoje i takvi forumu.....da se čovjek malo olakša....još više nego na ovom forumu....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 4:43 pm

Faul u napadu je napisao/la:
scoonie penn je napisao/la:

Na tom forumu u pravilima ponašanja piše da je takav način komunikacije dobrodošao Smile ......sve ok....dobro je da postoje i takvi forumu.....da se čovjek malo olakša....još više nego na ovom forumu....
zborište ti je idealno za praćenje utakmica,tj. za komentiranje događanja na parketu.i zajebanciju...ozbilja rasprava tamo je davno nestala iako su na forumu gotovi svi forumaši koji su do prije 3 godine pisali na sportnetu i košarci.hr.
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 4:44 pm

I to što kažeš, treba očito čovjeku! Niti Čehinje nisu ispušni ventil kakav su nekad bile! lol!

Drago mi je da se skupilo dosta ekipe s Košarke ovdje!
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 4:48 pm

Pa da...normalno da smo ovdje...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 4:49 pm

Idemo u novu košarkašku revoluciju...do Olimpijskog zlata...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 4:51 pm

I sa Cedevitom na krovu Europe...hebote...koji će to biti osjećaj...Cedevita prvak Europe, a ja u društvu plesačica Cedevite...kao vatreni i zaslužni navijač...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 5:31 pm

Cedevita je ove godine dovela tri amera...za sada igra samo jedan...kaj nisu mogli prije potpisivanja ugovora napraviti liječničke preglede?...tako je prošle godine došao Thomas Mobley...bolovi u kralježnici...već na pripremama nije igrao...iako mi je Mobley bio odličan igrač...igrao je svoje utakmice i trebalo ga je kanalizirati da igra za momčad...ipak, žao mi je kaj je otišao...pričao sam s njim prije odlaska i vidio sam da mu je žao zbog odlaska...
Da zanimljivo oni to potpisuju te amere. Bit će da im se neda zamarat s lječničkim nalazima. Rađe bu ih zamjenili s novima. Evo Marsh još nema klub pa sam si mislil možda bi ga mogli vrnut nazad. Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 8:32 pm

Bok Mazo legendo!...ma ja ti to ništa ne kužim...ispada da je najbolje imati svoje klince...uzdaj se use i u svoje kljuse...ovi ameri i njihovi menadžeri su smrt za našu košaricu...dobro...prije su nam trebali da nas nekaj nauče...a kaj će nam sada?...da mu platimo sto soma eura za pet zakucavanja?...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 8:56 pm

Ma ja čak i nemam nikaj protiv ak dopeljaš jednog vrhunskog i on sad pomogne i donese prevagu na bitnim tekmama. Al punit se sa nekakvim polovnim strancima kaj sam uzimaju lovu i zauzimaju mjesto nekom klincu je bedasto. Hebi ga kad nemaju naši stručnjaci muda dat priliku mladima. Nek se svi ugledaju u Radoševića. Došal je niotkud i svi smo mu se smijali i igrom slučaja ostade Cibona bez love i evo ti jedan naš mladi solidan prvoligački borac. Jeftinije i slađe. Niko me nemre uvjerit da mi nemamo još takvih mladića i boljih, sam nikak da im netko da šansu. Naravno treba i znat vodit mladog košarkaša. Lakše je kupit 3 amera pa nek oni vode, a trener sam nekaj trkelja na engleskom. Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 9:01 pm

Pa da...Mazo legendo baš mi je drago da smo se sreli...na onoj košarki su me banirali...i nekako su me povrijedili kao čovjeka...kao da sam ja nekakav monstrum pa vrijeđam ljude...ali bilo pa prošlo...drago mi je kaj smo se sreli s postovima...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 9:04 pm

Pa da...Mazo legendo baš mi je drago da smo se sreli...na onoj košarki su me banirali...i nekako su me povrijedili kao čovjeka...kao da sam ja nekakav monstrum pa vrijeđam ljude...ali bilo pa prošlo...drago mi je kaj smo se sreli s postovima...
Sram ih bilo. Kak su se sam usudili. Sam ima jedan mali problemčić? Bojim se za tebe. Si videl tko je ovdje moderator? Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 9:10 pm

Ne...
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 9:28 pm

Bok Mazo legendo!...ma ja ti to ništa ne kužim...ispada da je najbolje imati svoje klince...uzdaj se use i u svoje kljuse...ovi ameri i njihovi menadžeri su smrt za našu košaricu...dobro...prije su nam trebali da nas nekaj nauče...a kaj će nam sada?...da mu platimo sto soma eura za pet zakucavanja?...

mrsh je clan hrvatske xl agencije

cedevita je nov klub tako da je normalno osudjena dovoditi igrace sa strane

imaju dobre mulce u juniorima, ako budu pametni nece ubuduce morat dovodit toliko igraca

p.s.

za admina. sat nije postelan, 2 cuke kasni
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 9:30 pm

Ne...

Sir ne brini....valjda je Mazo mislil na neke naše međusobne obračune.....mi smo se ionak nakon toga lepo pospominjali...doduše ti se tada nisi zval kak se sada zoveš Wink ...ali to ne mijenja ništa na stvari.....naravno,ja bum si o nekim stvarima (znaš kojim) misli i pisal svoje...a ti piši kaj tebi paše Smile ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 9:33 pm

[quote="konobar"]

Imaš si tam negdje u profilu sam namjestit.Ak sam ja uspjel siguran sam da ni ti nebuš imal problema. Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 9:47 pm

A to...hm...Faul u napadu...pa mi smo izgladili sve kaj smo imali...nisam znal da si takav veliki fakin u našoj košarki...sve pet...ma gle...ono kaj sam ja pisal za Dinu Butorca...to je bila moja muka zašto mu ne daju šansu, a potpisali su ugovor s njime...a prije potpisivanja nisu htjeli ni ćuti da mu daju ispisnicu...ćak su i zaprijetili da nigdje neće možći trenirati bez njihovog dopuštenja...( u dvorani naravno )...tražili su ugovor na sedam godina...halo...ugovor na sedam godina da potpiše dijete sa osamnaest godina...ma bili su odvratni...i onda je onaj ljigavi Subotić trener rekao da bu on sve sredil jer on zna kaj je biti klinac i ima sina klinca u Americi...i poslije je sve zaboravil...i nije htio uopće ćuti o Dini...Dino na treningu uopće nije trenirao s prvom momčadi nego mu je naredil da trči gore dolje po dvorani...i onda sam ja tog crnogorsko-slovensko-srpsko-hrvatsko-grčkog gada uzeo na zub...zato jer je bio smeće od čovjeka...eto zato...obećao,pa pogazio riječ...a ne zato kaj on ne zna košarku...dapaće...on je dobar trener, ali loš čovjek...
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 14, 2010 9:49 pm

[quote="mazohist"]
konobar je napisao/la:

Imaš si tam negdje u profilu sam namjestit.Ak sam ja uspjel siguran sam da ni ti nebuš imal problema. Embarassed

fala mazo Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cedevita   Today at 6:03 pm

[Vrh] Go down

Cedevita
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next