Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Cedevita

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Autor/icaPoruka
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 9:47 pm

mazohist je napisao/la:
Vidim ipak se nije odustalo od ulaska u Cibonu ? Sad je tam vaša prethodnica. Čovjek za vrhunsko snimanje iznutra i lobiranje.Tak treba. Prosil bi sam ne dajte mu da ništ gradi. Što dalje od lopate ga držite. Embarassed
iskreno se nadam da nebu niš od toga Neutral
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 9:50 pm

bakazora je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Vidim ipak se nije odustalo od ulaska u Cibonu ? Sad je tam vaša prethodnica. Čovjek za vrhunsko snimanje iznutra i lobiranje.Tak treba. Prosil bi sam ne dajte mu da ništ gradi. Što dalje od lopate ga držite. Embarassed
iskreno se nadam da nebu niš od toga Neutral
Kaj ti bi baš htjel da oni ostanu u Podsusedu ? Na da ti se dolazit u Svasku gledat Euroligu više. Embarassed
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 10:16 pm

nebi htio da postanu njen satelit ! ovdje je pozitivna vibra i siguran sam da kroz god. dve mogu uči u euroligu a ne da si natovare taj svrab . netko se ovdje imam osječaj igra(figurativno) staljingrada Shocked Laughing
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 10:23 pm

bakazora je napisao/la:
nebi htio da postanu njen satelit ! ovdje je pozitivna vibra i siguran sam da kroz god. dve mogu uči u euroligu a ne da si natovare taj svrab . netko se ovdje imam osječaj igra(figurativno) staljingrada Shocked Laughing
Da, jako dobra usporedba. Ma gle slažem se da je pozitivna maksimalno vibra tam ali ja se bar nadam da ih ipak golica centar grada i zaista veliki pozitivni potencijal koji bi oni dobili kad bi uletili i kad bi bili prikazani ko spasioci Cibone i košarke u gradu. MIslim da bi im to bil šlag na kraju. I zaista nitko sretniji od mene kad bi se to uistinu tak i dogodilo. Ali previše tih papaka u Staljingradu u ruševinama sa snajperima vreba. Embarassed
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 10:36 pm

to za centar grada apsolutno točno i sam je aco reko da se treba tam ič,,ma koji potencijal ?več sad agresivnom politikom za mlade uzraste če bit najjači ,ak im je dvorana pretjesna, od grada se može u zap.dijelu dobit neko valjda zemljište i napravit nova lijepa dvorana a ne onaj čumez od dvorane koji ima sve predpozicije da bude novi-stari maximir
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 10:43 pm

bakazora je napisao/la:
to za centar grada apsolutno točno i sam je aco reko da se treba tam ič,,ma koji potencijal ?več sad agresivnom politikom za mlade uzraste če bit najjači ,ak im je dvorana pretjesna, od grada se može u zap.dijelu dobit neko valjda zemljište i napravit nova lijepa dvorana a ne onaj čumez od dvorane koji ima sve predpozicije da bude novi-stari maximir
Mislil sam na Europski, zapravo jedino kaj Cibona još donekle i ima u mrvicama. Lakše bi bilo uletit na tržište vanjsko sa Cibona imenom i dodatkom Cedevita uz ime. Ali ovaj potencijal o kojem ti pričaš je već tu. Zaista tu delaju apsolutno najviše, studiozno i pametno. Oni moraju imat novu dvoranu. E sad dal su i oni u stanju privuć publiku u recimo Arenu ak Cibona potone il uć u izgradnju nove to ne znam al za Euroligu nema šanse da igraju u Podsusedu. NO bumo vidli najbitnije je da oni odlučuju sami o sebi i za sebe. Oni su već puno napravili kad su jedini realno htjeli pomoć Ciboni i ovi mamlazi ih bezobzirno otkantali. Imaju pravo ih gledat sa strane kak tonu. Nitko im ništ ne bu zamjeril. Embarassed
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 10:50 pm

ma ime bu stekli vrlo brzo ak se ovako nastavi ,"ovi" ionako vidim ne fermaju previše partizan a kamoli cibonu tak da o vip ulazu ili padanje na koljena na spomen tih imena polako se gasi
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 10:52 pm

bakazora je napisao/la:
ma ime bu stekli vrlo brzo ak se ovako nastavi ,"ovi" ionako vidim ne fermaju previše partizan a kamoli cibonu tak da o vip ulazu ili padanje na koljena na spomen tih imena polako se gasi
Da, nažalost i tu si u pravu. Njima je lova nekak ipak najbitnija. NO bumo videli. Idemo još se zabavljat ovu sezonu. Ja u plavom dresu, a ti u crvenom. Basketball
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 28, 2010 10:57 pm

odgovor u sandučiću Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cedevita   

[Vrh] Go down

Cedevita
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]