Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Cedevita

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sub ruj 18, 2010 9:42 pm

Znači amer plej je spreman za Dinamo ? Kaj je pak sad ozljedil jadničak ? Normalno da Krle dobro igra. Šteta kaj netko od mlađih tak dobro ne igra. Embarassed
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sub ruj 18, 2010 9:42 pm

Sir_Charles je napisao/la:
Krle je legenda....fenomenalno igra...i onaj mali amerikanac fenomenalno igra...ali...tužan sam ...Dino mi se povrijedio...

ja sam prošo pokraj dvorane nisam imal ni vremena pokušat uč unutra,,jel su puštali?
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sub ruj 18, 2010 9:51 pm

Hm...teško je gledati kad ti ljubimac, igrač koga obožavaš leži na parketu i urla od bolova...zašto ja to moram gledati...a moram....zato jer ne mogu pobjeći iz dvorane...i gledam...i htio bih da psujem u sebi...ali ne mogu...njega iznose iz dvorane...a ja jedino što si mislim da ću se napiti...dobro napiti....neka me sutra nitko ne budi....tužan sam...e moj Dino...opet te slomili...
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sub ruj 18, 2010 11:17 pm

U Cedeviti su rekli da će ove sezone sigurno mladi dobit šansu...Da će u prvih 12 bit 2-3 mlada...Samo me zanima kako to...Kraljević je već poslan u Zabok...Princ,Draper,Krstić, znači ni Rogić ništa...Buva i Poljak isto teško... Jedino možda Butorac...
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   pon ruj 20, 2010 9:20 am

Basket je napisao/la:
U Cedeviti su rekli da će ove sezone sigurno mladi dobit šansu...Da će u prvih 12 bit 2-3 mlada...Samo me zanima kako to...Kraljević je već poslan u Zabok...Princ,Draper,Krstić, znači ni Rogić ništa...Buva i Poljak isto teško... Jedino možda Butorac...

Ajde, koji to mladi u Cedeviti mogu suvislo igrat A1 ligu? Da ne govorim o NLB ili ULEB-u? Reci samo jednog koji može dobro odigrat bar 20 minuta, ne mora to bit u kontinuitetu...
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   pon ruj 20, 2010 3:19 pm

Ma u redu,ne znam ja mogu li oni igrat,ali nemaju ni priliku pokazat...Rogića su hvalili na pripremnim,a sad su ispred njega Krstić,Draper i Princ...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   pon ruj 20, 2010 4:24 pm

Vidim da se mali šibenčanin dost dobro uklopil kod Medvedeca u ekipu. Kako su ga samo maznuli Zagrebu da mi je znat ? Možda on može postat normalan jaki bek ? Embarassed
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   pon ruj 20, 2010 7:54 pm

mazohist je napisao/la:
Vidim da se mali šibenčanin dost dobro uklopil kod Medvedeca u ekipu. Kako su ga samo maznuli Zagrebu da mi je znat ? Možda on može postat normalan jaki bek ? Embarassed

bice negdje oko 190 i ima smisla bas za playa, ali tesko da moze postat normalan bek. ima odgoj darka milicica cyclops . opet mozda je to dobro. fali nam malo pravih balkanskih kosarkasa
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   pon ruj 20, 2010 8:37 pm

Šta znači škola košarke K. K. Zapad - Cedevita Question Održava se u Španskom a trenerica je domaća koka.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 12:59 am

A što bi značilo - kad koka snese zlatno jaje, Cedevita ima pravo prvootkupa...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 10:15 am

Pa valjda je Emil dal lovu tam da se dečica igraju. Lijepa gesta za dečicu iz Španskog. Embarassed
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 10:33 am

mazohist je napisao/la:
Pa valjda je Emil dal lovu tam da se dečica igraju. Lijepa gesta za dečicu iz Španskog. Embarassed
Nitko ne daje lovu bez interesa, a pogotovo Weber (Tedeschi). Kao i uvijek, istina je puno prozaičnija. Cedevita želi kontrolirati sve škole košarke u zapadnom dijelu grada, Zapad je bez love, ali ima školske dvorane - eto ti braka iz interesa - Cedevita će platiti dvorane za koje KK Zapad više nema novca, a zauzvrat će imati i te škole košarke.
Treba ujedno znati da je KK Zapad godinama mukte dobivao te školske dvorane, jer je tajnik udruge ravnatelja osnovnih škola Hrvatske (da, da, postoji i ta udruga) bio predsjednik ili potpredsjednik kluba, pa su ravnatelji iz GČ Stenjevec po nalogu pročelnika Jelića, galantno prepustili termine Zapadu. Samo, ta se plamenita ideja pokazala uzaludnom, jer je gosp. Poredoš sve termine usmjeravo za svoje seniore, nezamislivo bedasto društvo ispodprosječnih haklera. Sad će te budaleštine plaćat Cedevita
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 10:40 am

Pa dobro ne vidim kaj je lošega u tome ? Kao što rekoh Emil je dobrotvorac, čudotvorac i pasionirani zaljubljenik u košarku i ono kaj je najbitnije jako je bogat i to bogatstvo dijeli s košarkom, a ne s nogometom. Jednostavno normalno je za očekivat da sad te škole košarke pripadnu Cedeviti i da ih oni kontroliraju. To tak ide valjda u poslovnom svijetu. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 5:39 pm

Stize danas Amer, Corsley Edwards je igrao vec u...ma da ne nabrajam... igrao je u najjacim ligama svijeta...
U kini, u 2. talijanskoj ligi, itd..

Neznam kako takvi polovnjaci nadju angazman BAS u Cedeviti...a vele, da ove sezone 'oce napraviti podvig...
GLUPOST!
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 10:12 pm

Cedevita pobijedila Zagreb s deset razlike...Zagreb igrao bez Mule i Kasuna...Cedevita je igrala bez najboljeg igrača Mescalero Apacha Dine Butorca koji je na žalost povrijeđen...sve u svemu loša predstava...ako će tako igrati u kvalifikacijama bolje da ne troše lovu na struju,čistačice i toplu vodu...igrači Cedevite samo na trenutke su bljesnuli i kad im je lopta u dvije sekunde promijenila četiri igrača...inače igrali su kao šahisti...za svaki potez se razmišljalo po nekoliko sekundi...u Cedeviti se pojavio nekakav debeljuca od sto pedeset kila...da li zna igrati ili ne ostaje misterija za sljedeće tekme...što se tiče Zagreba...Kruno simon je nešto pokušavao...Bajro je uredno obukao svoj legendarni papak, a Žorić je ubadao s poludistance za dva poena...mali Toni prostran je imao veliku minutažu...u prvom poluvremenu je bio ok...a u drugom ga je pojela magla...i onaj Halilović...bosanac bi mogao biti dobar...na tekmi bio i Karamarko s tjelohraniteljima...bio i Tedeschi...kupio je kokice ekipi...a poslije platio cugu u ugostiteljskom objektu tete drage...
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 10:20 pm

ako su iole misle nešto napraviti u ovoj sezoni.....ovu su tekmu onda trebali pobijediti s barem 2o razlike, ali ovako sumnjam Question
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 11:15 pm

Pa ne znam ni ja...ponekad zabljesnu, ali većinu utakmice su spori...telefoniraju...predvidljivi su...jedino kad im proradi trica onda lome...ne znam...igra centara u napadu im je najgora stvar...nemaju kvalitetnog centra...u obrani su šuplji...lako se daju izigrati...uvijek jedan protivnički igrač ostane sam kao duh na ziceru...ne znam kako će...nije to Aco dobro odradio...sve je to šepavo...na žalost...i spori su...ne znaju što je kontra...oni nemaju pojma što znači brzo se rješavati lopte...
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   uto ruj 21, 2010 11:35 pm

Pa ne znam ni ja...ponekad zabljesnu, ali većinu utakmice su spori...telefoniraju...predvidljivi su...jedino kad im proradi trica onda lome...ne znam...igra centara u napadu im je najgora stvar...nemaju kvalitetnog centra...u obrani su šuplji...lako se daju izigrati...uvijek jedan protivnički igrač ostane sam kao duh na ziceru...ne znam kako će...nije to Aco dobro odradio...sve je to šepavo...na žalost...i spori su...ne znaju što je kontra...oni nemaju pojma što znači brzo se rješavati lopte...

welcome to aco trica world cherry
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 22, 2010 7:39 am

eto kolko si bio protiv subotića uskoro češ se i uvjerit da mu aco nije ni do koljena Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 22, 2010 9:24 am

Sir Charles, cestitam na dobroj analizi tekme.
Nisam gledao, ali sam se ODLICNO mogao zamisliti! Basketball
[Vrh] Go down
dudo_zemljić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 22, 2010 11:39 am

dobili zagerb +11 u pripremoj....ali zagrebu nisu igrali kasun, mula i šarić!
žora 'heben'....30 koševa je utrpao preko ona 2 crnca cheers !
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   sri ruj 22, 2010 11:57 am

Pa ona dva ogromna crnca je osobno odabrao Matej Mamić...nije mi jasno zašto je doveo onog debelog...taj debeli pojede više nego kadeti Mladosti...baš su jučer sjedili pored mene na tribini...pa sam im rekao.." klinci to je čovjek...150 kila žive vage, a ne vi klinci...sami ste kosturi,,,svi stanete u jedan lift"...
[Vrh] Go down
gizmo
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   pet ruj 24, 2010 9:50 am

Može li mi netko tko je bliže Cedeviti reći nešto o treneru Jovoviću. Čini mi se da je dobro radio a nekako je marginaliziran. Da li sam u pravu?
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   pet ruj 24, 2010 9:54 am

Cojek ko ormar: kad ga otvoris, unutra suplje cat
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cedevita   pet ruj 24, 2010 10:11 am

Aha, odličan trener, uostalom svi naši treneri u omladinskim kategorijama odlično rade. Vidi samo kakve smo dragulje izbacili na površinu zadnjih godina...
Nikola Garma.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cedevita   

[Vrh] Go down

Cedevita
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next