Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 
 

 LIGA SPORTSKIH ŠKOLA 98/99 CENTAR

Go down 
Autor/icaPoruka
basketboy
Rookie
Rookie
avatar

Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

PostajNaslov: LIGA SPORTSKIH ŠKOLA 98/99 CENTAR   sri ruj 15, 2010 11:11 pm

LIGA'98: U nedjelju početak...

U nedjelju započinje nova sezona prvenstva sportskih škola u organizaciji KSZ-a. Prvi s natjecanjem kreću dječaci 1998.g. i mlađi. U njihovoj posljednjoj sezoni sportskih škola prije odlaska u mlađe kadete sudjelovat će 14 momčadi, od čega su Dubrava, Cedevita i Zagreb CO prijavili i svoju drugu momčad. Natjecanje je podijeljeno u dvije grupe, a po četiri najbolje momčadi iz svake grupe plasirat će se u Ligu za prvaka gdje će se prenositi međusobni rezultati iz grupe.
GRUPA: Vučići, Cedevita, Rudeš, Samobor, Maksimir, DUBRAVA II, Zagreb CO II
GRUPA B: Zagreb CO, DUBRAVA, Petrinja, Gorica, Pešća, Cedevita II, Međimurje

RASPORED UTAKMICA, nedjelja 19.09.2010.

* 08.30 DUBRAVA - PEŠĆA
* 08.30 VUČIĆI - MAKSIMIR
* 09.30 PETRINJA - CEDEVITA II
* 09.30 ZAGREB CO II - VUČIĆI
* 10.30 SAMOBOR - RUDEŠ
* 10.30 ZAGREB CO - GORICA
* 11.30 ZAGREB CO - PETRINJA
* 11.30 CEDEVITA - DUBRAVA II
* 12.30 CEDEVITA - SAMOBOR
* 12.30 DUBRAVA II - RUDEŠ



[Vrh] Go down
Duck
Rookie
Rookie
avatar

Posts : 11
Join date : 14.09.2010

PostajNaslov: Re: LIGA SPORTSKIH ŠKOLA 98/99 CENTAR   ned ruj 19, 2010 7:10 pm

KRENULA LIGA'98...

Krenula je Liga sportskih škola za dječake 1998.g. i mlađi. U prvom kolu Dubrava je nadigrala Pešću 58:6, a druga momčad Dubrave (1999.g.) ubilježila je dva poraza od Cedevite 50:21 i Rudeša 38:15. Od ostalih utakmica izdvajamo po dvije pobjede Vučića, Zagreb CO, Rudeša i Cedevite.

REZULTATI:

DUBRAVA - PEŠĆA 58:6 (12:1, 22:1, 11:0, 13:4)

Dubrava: Krajačić, Nevistić 5, Filić 10, Lovrić, Kos 7, Mikulić 6, Maloča 4, Gašpar 4, Papić 4, Gracin 6, Jurčević, Šoprek 8. Trener: D.Beneta
Pešća: Segarić, Kuzmanović, Đurić, Paleka 1, Dokmanović, Orenda 2, Jakovina 1, Jurić, Pavlić, Slana 2, Barić, Dragović, Dušec, Borović. Trener: Đ.Zatezalo

CEDEVITA - DUBRAVA II 50:21 (18:5, 13:5, 9:6, 10:5)

Cedevita: Boroš 9, Kuzmanović 13, Tomić, Kovačev, Janković 2, Savić 12, Kostić 2, Cibenečki, Matolić 2, Lončar 6, Rebić. Trener: R.Kovačev
Dubrava II: Mikulić 4, Nevistić 4, Hudiček 4, Šoprek 2, Brzoja, Ojdanić, Gašpar, Pejaković, Nadj, Volarić 4, Gracin I. 1, Gracin J. Trener: D.Beneta

RUDEŠ - DUBRAVA II 38:15 (13:2, 3:3, 9:4, 13:6)

Rudeš: Skorupan 11, Cvitanović 2, Biondić, Majić 4, Soldo 3, Jurić, Vujasinović, Ljubičić 13, Čukman 5.Trener: N.Kukić
Dubrava II: Mikulić, Nevistić 6, Hudiček, Šoprek 2, Brzoja, Ojdanić, Gašpar, Pejaković 2, Nadj, Volarić, Gracin I. 2, Gracin J. 3 Trener: D.Beneta


RASPORED UTAKMICA, nedjelja, 26.09.2010.

* 08.30 MAKSIMIR - CEDEVITA
* 08.30 ZAGREB CO II - RUDEŠ
* 09.30 SAMOBOR - MAKSIMIR
* 09.30 VUČIĆI - RUDEŠ
* 10.30 MEĐIMURJE - DUBRAVA
* 10.30 VUČIĆI - SAMOBOR
* 11.30 ZAGREB CO - GORICA
* 11.30 MEĐIMURJE - PEŠĆA
* 12.30 GORICA - CEDEVITA II
* 12.30 PEŠĆA - ZAGREB CO
[Vrh] Go down
Duck
Rookie
Rookie
avatar

Posts : 11
Join date : 14.09.2010

PostajNaslov: Re: LIGA SPORTSKIH ŠKOLA 98/99 CENTAR   uto ruj 21, 2010 10:08 am

U nedjelju, 19.09. odigrane su utakmice lige za igrače rođene 1998. godine.

GRUPA A:

CEDEVITA – DUBRAVA II 50:21 (18:5, 13:5, 9:6, 10:5)

Cedevita: Boroš 9, Kuzmanović 13, Tomić, Kovačev, Janković 2, Savić 12, Kostić 2, Cibenečki, Matolić 2, Lončar 6, Rebić
Trener: R.Kovačev
Dubrava II: Mikulić 4, Nevistić 4, Hudiček 4, Šoprek 2, Brzoja, Ojdanić, Gašpar, Pejaković, Nadj, Volarić 4, Gracin I. 1, Gracin J.
Trener: D.Beneta

CEDEVITA – SAMOBOR 79:22 (24:6, 15:9, 22:4, 18:3)

Cedevita: Boroš 20, Kuzmanović 19, Tomić, Kovačev 6, Janković 6, Savić 10, Kostić, Cibenečki, Matolić 12, Lončar, Rebić 6.
Trener: R.Kovačev
Samobor: Srabotnak 5, Samardžija, Vrbančić 3, Čižmešija 14, Kupres, Matijaščić, Antolović, Iviček, Crnić-Palčec.
Trener: R.Levanić

Tablica (br. utakmica, pob., por., koš-razlika, bod.)
1 VUČIĆI 2 2 0 +88 4
2 CEDEVITA 2 2 0 +86 4
3 RUDEŠ 2 2 0 +62 4
4 DUBRAVA II 2 0 2 -52 2
5 SAMOBOR 2 0 2 -96 2
6 ZAGREB CO II 1 0 1 -26 1
7 MAKSIMIR 1 0 1 -62 1


GRUPA B:

PETRINJA – CEDEVITA II 56:15 (14:6, 12:2, 12:5, 18:2)

Petrinja: Barut 2, Križanović M. 4, Šuker, Aščić 5, Kadić 8, Križanović J. 19, Tomušić 12, Kelava 2, Beriša 2.
Trener: S.Rogulja
Cedevita II: Došen 3, Marcelić, Pollak 2, Bakrač, Mikulić, Novota 6, Medvedec 2, Veber, Kopanja, Šamanić 2.
Trener: N.Strika

ZAGREB CO – CEDEVITA II 77:8 (21:0, 12:6, 20:2, 24:0)

Zagreb CO: Čubrilo 6, Zoljić, Matanović, Bilić 2, Špiček 6, Mikulić 22, Mihalić 7, Brzović, Ogrizović 10, Ceraj 17, Jeličić 6, Blažević 3, Hernaus
Trener: J.Bulajić
Cedevita II: Došen 6, Marcelić, Pollak, Bakrač, Mikulić, Novota 2, Medvedec, Veber, Kopanja, Šamanić.
Trener: N.Strika

Tablica (br. ut., pob., por., koš-razlika, bod.)
1 ZAGREB CO 2 2 0 +101 4
2 PETRINJA 2 1 1 +9 3
3 DUBRAVA 1 1 0 +52 2
4 CEDEVITA II 2 0 2 -110 2
5 PEŠĆA 1 0 1 -52 1
6 GORICA - - - - -
7 MEĐIMURJE - - - - -

RASPORED UTAKMICA, nedjelja 26.09.2010.

Dvorana 1.
Ut. 11 (08:30h) MAKSIMIR – CEDEVITA
Ut. 13 (09.30h) SAMOBOR – MAKSIMIR
Ut. 15 (10.30h) MEĐIMURJE – DUBRAVA
Ut. 17 (11.30h) MEĐIMURJE – PEŠĆA
Ut. 19 (12.30h) GORICA – CEDEVITA II

Dvorana 2.
Ut. 12 (08.30h) ZAGREB CO II - RUDEŠ
Ut. 14 (09.30h) RUDEŠ - VUČIĆI
Ut. 16 (10.30h) VUČIĆI - SAMOBOR
Ut. 18 (11.30h) ZAGREB CO - GORICA
Ut. 20 (12.30h) PEŠĆA – ZAGREB CO
[Vrh] Go down
Sponsored content




PostajNaslov: Re: LIGA SPORTSKIH ŠKOLA 98/99 CENTAR   

[Vrh] Go down
 
LIGA SPORTSKIH ŠKOLA 98/99 CENTAR
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Mlađe kategorije :: Škole košarke-
Forum(o)Bir: