Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Split

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 19, 2010 10:59 pm

Sammir je napisao/la:
Basket je napisao/la:

Evo samo što nisam krenuo Laughing Laughing Oću oću Wink

I kako je zavrsilo,strijelci Splita i tako to Basketball

Strijelce neznam...Split bolji 20ak razlike...Vode po 15,Dubrovnik dođe na 3-4,ubace i veću brzinu i opet 10 za Split...Split dobar,Grgurević im daje borbenost i skokove,Mimica iskustvo i šut,a ovo ostalo u petorci budu tri mlada,povremeno uđe čiklić,nije loš...Danas najbolji uz Mimicu i Grgurevića,Sobin i Katić,odlično igraju...Sobin mislim najbolji strijelac...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 20, 2010 4:31 pm

paralela je napisao/la:
Dobio Split 84:70

http://www.dubrovacki.hr/clanak/22704/split-po-mraku
A u slobodnoj valjda imaju izvještaje s Medveščakovih tekmi. Joj nije mi dobro svaki put kad se sjetim Splita. Suspect
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 20, 2010 4:59 pm

mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Dobio Split 84:70

http://www.dubrovacki.hr/clanak/22704/split-po-mraku
A u slobodnoj valjda imaju izvještaje s Medveščakovih tekmi. Joj nije mi dobro svaki put kad se sjetim Splita. Suspect

Slobodna i kad je Split bija relativno dobar nije davala previse paznje,mene vise zivcira kosarka.hr koja ima izvjestaje s utakmica razno raznih zaboka,svijetlosti i takvih,cak prate i siriscevica i orsulica u ma@arskom prvoligasu Shocked Shocked a Split pale Mad
[Vrh] Go down
vječni student
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 20, 2010 5:02 pm

i jedrenje je puno praćenije od kk.Splita,Sammire jel znaš što je sa Macurom,jeli gdje otišao?
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 20, 2010 5:05 pm

vječni student je napisao/la:
i jedrenje je puno praćenije od kk.Splita,Sammire jel znaš što je sa Macurom,jeli gdje otišao?

Neman pojma,iako pretpostavljan da je bez kluba trenutno
[Vrh] Go down
markus marin
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 20, 2010 8:16 pm

Ovo bi mogla biti godina KK Splita.
Imaju mlade igrače do 19 godina koji su
lani odradili A1 ligu i uz ove starije nadam se
da će ući u ligu za prvaka.
A onda ko zna, Split će biti vruć teren.
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 20, 2010 9:12 pm

nevjerojatno da nigdi nema strijelaca s tog turnira. ko da su igrali neznan ni ja di, a ne u dubrovniku No

[Vrh] Go down
DOLAC
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   uto ruj 21, 2010 5:54 pm

Split se još nije složio.
Skupština je kroz ovih nekoliko dana,tada će se valjda i Grad odrediti,jerbo je nemoguće da se još luta,
pa prvenstvo je za 2o dana.
Ned treba Macura,ne treba Vujčić ,samo malo provrtiti po okružju i evo mlade,potentne,jeftine i dobre momčadi koja će izboriti doigravanje.
Samo se tako može dalje,nikako sa igračima čekaj dok ne nađem angažman.Love ima i previše za ovo šta se dosada radilo. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   uto ruj 21, 2010 10:09 pm

Kad bi bar Vujo ostal i da ga slomi ljubav prema familiji i gradu. Možda bi se dalo i nekaj pokrenut onda. Embarassed
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   sri ruj 22, 2010 2:50 pm

odlično, biće dobar split, iskusni subotić, mimica, grga, vujčić
plus čiklić, sobin, katić, najev i ostali mladi

ove sezone se stvarno nadam ligi za prvaka! ajmo!!
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   sri ruj 22, 2010 2:51 pm

Starosta je napisao/la:
odlično, biće dobar split, iskusni subotić, mimica, grga, vujčić
plus čiklić, sobin, katić, najev i ostali mladi

ove sezone se stvarno nadam ligi za prvaka! ajmo!!

i ako ostane ta ekipa skinut zadra ili cibonu barem doma Very Happy
[Vrh] Go down
Spiridon Kopicl
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   sri ruj 22, 2010 2:58 pm

Neki bitniji iskorak Splita se neće desiti ako Split ne uđe u regionalnu ligu, a Vujčić, Grgurević i Subotić su premalo za tako nešto.
Nakon sezone 2010-2011 će vjerovatno Katić i Sobin otići u neki jači klub, a Split se u najboljem slučaju može nadati nekoj simboličnoj odšteti i nakon toga su opet na početku.
Jedino možda ako propadnu Cibona ili Zadar ima Split šansu da se vrati u regionalnu ligu, ali u tom slučaju će se NLB vjerovatno smanjiti i Hrvatska će imati tri prestavnika.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   čet ruj 23, 2010 9:40 pm

Kakva je situacija u klubu ? Jel Katalinić spreman za osvajanje naslova ? Dal bu Vujičića uzel za golmana ili stopera ? Držim fige da što drže ostanu pri vrhu lige. Baš je lijepo vidjet Splita da rastura. Još ak uđu u Europu. To bu spektakl. Embarassed
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   čet ruj 23, 2010 10:08 pm

Baš me zanima kako će Vujčić izgledati u toj ekipi. Da ne bude to neka uloga slična Prkinoj u Zagrebu prošle sezone. Hoće li on uopće ići na gostovanja?
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   čet ruj 23, 2010 10:09 pm

paralela je napisao/la:
Baš me zanima kako će Vujčić izgledati u toj ekipi. Da ne bude to neka uloga slična Prkinoj u Zagrebu prošle sezone. Hoće li on uopće ići na gostovanja?
Kaj je to službeno ? Nisam znal. Ak je istina onda je to zaista vrhunski potez. Embarassed
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   čet ruj 23, 2010 10:12 pm

mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:
Kaj je to službeno ? Nisam znal. Ak je istina onda je to zaista vrhunski potez. Embarassed

Oni trojica (Vujčić, Grgurević i Subotić) imaju otvoreni ugovor, a to znači čim nađu neki angažman da mogu otići.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   čet ruj 23, 2010 10:25 pm

paralela je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:

Oni trojica (Vujčić, Grgurević i Subotić) imaju otvoreni ugovor, a to znači čim nađu neki angažman da mogu otići.
Nisam znal i da to postoji ? A dobro kaj je tu je. Realno jedino bu Vuju možda netko potražil ak se negdje ozljedi neki centar da pokrpa roster a za ovu dvojicu teško da bu netko pital. I tako Vujo ipak završi u Splitu. Mislil sam da bi mogel pomoć Cedeviti al sam se sjetil da tam nemre ni primirisat dok Aco sjedi na klupi. Dobro možda malo lakše bude klincima uz Vuju i nekaj i nauče.
Embarassed
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 26, 2010 11:56 am

Išta nova?Koja pripremna u međuvremenu?Jebenti medije i portale Mad silent
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 26, 2010 4:07 pm

Sammir je napisao/la:
Išta nova?Koja pripremna u međuvremenu?Jebenti medije i portale Mad silent

nigdi ništa ne piše o pripremnim utakmicama naših prvoligaša, al bitno da na jednom portalu ima cili izvještaj s turnira di su igrali polzela, šentjur, rogaška, elektra.
to je jako važno za našu košarku!

[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 26, 2010 4:17 pm

Split je jučer pobjedio u gostima nekog i trenutno i dalje drži prvo mjesto na tablici HNL-a. Mislim da je to odlična vijest za sve ljubitelje Spita.
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 26, 2010 5:22 pm

mazohist je napisao/la:
Split je jučer pobjedio u gostima nekog i trenutno i dalje drži prvo mjesto na tablici HNL-a. Mislim da je to odlična vijest za sve ljubitelje Spita.

Mazočist dopizdija si vise sa RNK SPLITON,ako nemas nikakvih info o KK Splitu ne laprdaj bezveze
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 26, 2010 5:28 pm

Sammir je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Mazočist dopizdija si vise sa RNK SPLITON,ako nemas nikakvih info o KK Splitu ne laprdaj bezveze
Imaš pravo, ne bum više. AL ljut sam na sve tam da baš nikakvih informacija nema. Kao da taj klub više ni ne postoji ? Za popizdit. Ne bum se više zahebaval da te ne živciram.
[Vrh] Go down
donald duck
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 26, 2010 5:30 pm

paralela je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
paralela je napisao/la:

To znači da će ostati cijelu sezonu, sva trojica imaju iznimnu brzinu, a takvi se traže posvuda.
[Vrh] Go down
balota
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 27, 2010 9:16 am

mazohist je napisao/la:
Sammir je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Imaš pravo, ne bum više. AL ljut sam na sve tam da baš nikakvih informacija nema. Kao da taj klub više ni ne postoji ? Za popizdit. Ne bum se više zahebaval da te ne živciram.

Radi se u tajnosti...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Split   

[Vrh] Go down

Split
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» could i have a soul split
» Why do soulmates have to split up life and life?
» A CALL FOR AN UPRISING - SPLIT THE MOVIE ILLUMINATI EXPOSED!
» "Deviation" is causing a split in the new Iraqi On: Friday 16/12/2011
» Jay-Z (Hip Hop Artist & Entrepreneur)