Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Dino Butorac

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 8:54 pm

Faule sve je u redu...popićemo mi gajbu piva...a popio bih ja i s pilećim, ali nešto se sam se gadno zamjerio...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:00 pm

Još uvijek nemrem dokučiti da li Sir piše o DB radi njega ili radi sebe. Ako je slika BMW-a kojeg će Dino kupiti a Sir voziti iznad trpezarijskog stola onda će fenomenalni nastup protiv Bosca u A2 ligi u sezoni 2011-2012 biti dodan u popularni jubitu mix.
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:11 pm

Dobro dotepenac...vidio si kakav sam video klip napravio za maloga...e sad...da si ti bio korektan prema meni mogao sam i za tebe složiti nešto slično...priznajem bilo bi više blještavila i više glamura...a muzika bi bila od George Michaela ili Eltona Johna...ma kužiš...za tebe bi bilo nešto u gay stilu...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:19 pm

Vidiš, ima dečko u Crvenim Kmerima koji je trenutno veći potencijal od DB. Koji ima bolje rezultate u mlađim kategorijama od DB-a, koji je prošao kvalitetniju školu košarke od DB-a i koji je nakoncu 4 godine mlađi.

Martin Junaković

Iako dečka još nikad nisam vidio da igra, iz gore navedenih razloga plus ono što sam čuo o njemu iz škole za DB je TV u coloru.
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:20 pm

Sir Charles... ne moraš vrijedjati. Ja tebe nigdje nisam vrijedjao, ali ubijas s DB.
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:22 pm

dotepenec33 je napisao/la:
Vidiš, ima dečko u Crvenim Kmerima koji je trenutno veći potencijal od DB. Koji ima bolje rezultate u mlađim kategorijama od DB-a, koji je prošao kvalitetniju školu košarke od DB-a i koji je nakoncu 4 godine mlađi.

Martin Junaković

Iako dečka još nikad nisam vidio da igra, iz gore navedenih razloga plus ono što sam čuo o njemu iz škole za DB je TV u coloru.

TV u boji a daljinski je u rukama Darka Miličića pa Damira Markote pa opet Darka pa Damira pa Darka... a malo bi i Sesar.
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:23 pm

Faul u napadu je napisao/la:
stajpi je napisao/la:
Evo prvi put pisem na forum, redovno citam ovaj, a prije i onaj koji je u banani.
Jedno pitanj.
Kakva je to zajebancija u vezi DB, jel to neki interni vic ili tome ima nekog povoda.
Nisam iz HR pa neznam

Stajpi

Ajda da ti ja objasnim....sve je počelo na starom forumu kada su neki DB proglasili nevjerovatnom perspektivom naše košarke...ili tako nekako...a ostatak foruma...ili velika vecina...jedva je dočekala stvari postaviti na svoje mjesto ....pa je bilo red sprdanja...red zahebancije...red sarkazma...i tako to....siguran sam da nitko malom ne želi ništa loše...ali da je ne znam kakva perspektiva hrvatske košarke....naravno da nije....po onome što sam vidio osim šuta za 3 poena (i to ne uvijek)...nema neke druge kvalitete....ipak možda jednog dana bude solidan igrač naše A1 lige...

zaboravio si napomeniut da je po siru dino buduci clan bostona i bude zajedno igrao s rondom
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:26 pm

A kaj da ti kažem...koliko mene pamet služi ja mislim da sam još uvijek navijač Cedevite...i kao takvog me raduje da su klinci dobri...pa jučer na tekmi su sjedili pored mene kadeti Cedevite...stalno su se nešto kreveljili...ali kaj...moja ekipa...moj klub...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:26 pm

Je, istina ali samo za njega mogu reći da ima samo 16 godina. Hoće li ga ˝ubiti˝ Zagreb i jedan trening dnevno u 21 sat pokazati će se ubrzo.
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:28 pm

Dobro Krepaline...a kaj fali Rondu?...kaj nije dobar igrač?
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:31 pm

Sir_Charles je napisao/la:

dobar je, da pace odlican, ali dino nije toliko dobar da zaigra s njim u bostonu....sorry, ali to je realnost, a zbog takvih tvoji izjava svi su dinu uzeli na zub
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:34 pm

Pa moram malo dići atmosferu...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:38 pm

Pa meni je dost dobar španer. No nekak mislim da te krepi krivo shvatil. Dost ozbiljno tu ljudi tebe očigledno doživljavaju, a ti si sam ludi navijač kmera kaj voli pit lovenekaj pivu. Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:47 pm

Gle Mazo...istina je ovakva...mi Hrvati osim malog Darija trenutno nemamo igrača...nemamo nikoga u NBA koji bi tamo imao zapaženu ulogu...i teško je vući usporedbe za bilo kojeg igrača kad ga nemamo s kime uspoređivati....nekad smo imali španere i mogli smo...a s kime ćeš Butorca uspoređivati?...s Kusom?...onim ludim Popovićem?...sa onim Planinićem?...to je problem...da imamo dva tri centra u NBA i dva tri krila i tri beka sve bi bilo lakše...rekli bi ovaj valja...a ovaj ne...ovako bauljamo u mraku...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 9:50 pm

Gle Mazo...istina je ovakva...mi Hrvati osim malog Darija trenutno nemamo igrača...nemamo nikoga u NBA koji bi tamo imao zapaženu ulogu...i teško je vući usporedbe za bilo kojeg igrača kad ga nemamo s kime uspoređivati....nekad smo imali španere i mogli smo...a s kime ćeš Butorca uspoređivati?...s Kusom?...onim ludim Popovićem?...sa onim Planinićem?...to je problem...da imamo dva tri centra u NBA i dva tri krila i tri beka sve bi bilo lakše...rekli bi ovaj valja...a ovaj ne...ovako bauljamo u mraku...
Apsoluto se slažem u tvojoj ludosti ali kak Dineka da uspoređujemo s Rondom kad je Dino tri put bolji šuter od njega ? Ja bi Dineka usporedil s Allenom. Rondo mi više vuće na Prostrana. Embarassed
[Vrh] Go down
Pistons1990
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   čet ruj 23, 2010 9:54 am

mazohist je napisao/la:
Apsoluto se slažem u tvojoj ludosti ali kak Dineka da uspoređujemo s Rondom kad je Dino tri put bolji šuter od njega ? Ja bi Dineka usporedil s Allenom. Rondo mi više vuće na Prostrana. Embarassed

... s razlikom između njih dvojice u košarkaškom IQ-u od 1*10na2 Wink
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   čet ruj 23, 2010 12:08 pm

Kaj ovaj šmrkavac svaki dan dobije novu stranicu
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   pon ruj 27, 2010 10:38 pm