Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Dino Butorac

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:37 pm

Sir_Charles je napisao/la:
Mislim da si dobar čovjek...a to je najbitnije...Faule...drago mi je da sam ovdje, na ovom portalu s tobom....

Embarassed

Sir....odoh ja Sleep da se još ne Sad .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:38 pm

Sir ne plači... dal bum ti salamu.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:41 pm

Mislim da si dobar čovjek...a to je najbitnije...Faule...drago mi je da sam ovdje, na ovom portalu s tobom....
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Embarassed Sad Sad Sad Sad Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:41 pm

ok
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:42 pm

Mazo...kaj ti izvodiš?
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:44 pm

Mazo...kaj ti izvodiš?
Pa plačem, osjećaji su me ponjeli. šeherezada , tak nekaj. Slomilo me. Držim fige da je s malim sve ok i da nije nikaj strašno. Odi si lijepo rakijicu popit čistu da san brže dođe. Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:51 pm

Pa ja ti samo pijem Lowenbrau...a i nisam za zajebanciju...tužan sam zbog Dine...previše volim tog malog...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:54 pm

Pa ja ti samo pijem Lowenbrau...a i nisam za zajebanciju...tužan sam zbog Dine...previše volim tog malog...
Vjeruj meni to ti je najbolji ljek. Ak ništ drugo bar ti okupira trenutno probleme. Nemreš ništ, kaj je tu je. Hebi ga nadajmo se da nije tak strašno kak se čini. Nije vrijeme za taj Lovenekaj, rakija pomaže. Embarassed
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sub ruj 18, 2010 10:56 pm

mazohist je napisao/la:
Vjeruj meni to ti je najbolji ljek. Ak ništ drugo bar ti okupira trenutno probleme. Nemreš ništ, kaj je tu je. Hebi ga nadajmo se da nije tak strašno kak se čini. Nije vrijeme za taj Lovenekaj, rakija pomaže. Embarassed

Blago onome tko moze zaboraviti ono sto ne moze promijeniti.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 12:10 am

Ne znam kaj da mislim o svemu ovome...posebno kaj ja toliko tješim Sira oko Dine...da mi je to netko nekad rekao mislil bi da je lud....(faul)

I ja sam primijetio da ovaj novi forum nekako uspijeva izvući ono najbolje iz ljudi...
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 2:42 am

Hm...teško je gledati kad ti ljubimac, igrač koga obožavaš leži na parketu i urla od bolova...zašto ja to moram gledati...a moram....zato jer ne mogu pobjeći iz dvorane...i gledam...i htio bih da psujem u sebi...ali ne mogu...njega iznose iz dvorane...a ja jedino što si mislim da ću se napiti...dobro napiti....neka me sutra nitko ne budi....tužan sam...e moj Dino...opet te slomili...

ajoj Crying or Very sad istu ozljedu sam dozivio na nogometu kad sam imao 17. dini ce se cinit da se moze vratit nako dva i pol, tri mjeseca. moj savjet...NEMOJ DINO. pricekaj cijelu ovu godinu, a onda se vrati igri, do tad treniraj bez igre. DRZ SE DINO
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 11:04 am

quote="znatizelja"]I ja sam primijetio da ovaj novi forum nekako uspijeva izvući ono najbolje iz ljudi...[/quote]

Ako ti je izvuklo najbolje, kakvo ti je onda najgore - Twisted Evil
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 11:26 am

Vidjel sam izvješća s tekme i nigdje se ne spominje ozljeda od maloga. Možda i nije tak strašno kak je zgledalo. Embarassed
[Vrh] Go down
gamelover
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 1:15 pm

dobro je Dino, samo par dana pauze Smile
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 2:52 pm

dotepenec33 je napisao/la:
quote="znatizelja"]I ja sam primijetio da ovaj novi forum nekako uspijeva izvući ono najbolje iz ljudi...

Ako ti je izvuklo najbolje, kakvo ti je onda najgore - Twisted Evil [/quote]

što je konjušaru iz pakla, počinješ opet kuronjo
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 3:56 pm

gamelover je napisao/la:

Kaj je onda urlal ko da ga netko kolje....

Ajd dobro....drago mi je.....

....da imamo kaj pisati ....Dino je uvijek bio zahvalna tema.....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 5:10 pm

gamelover je napisao/la:
Eto nadam se da je Sir čitav. Da je preživjel jučerašnju noć. Pobojal sam se za njega. Za Dinu sam znal da bu nekak preživjel ozljedu. Valjda je sam zgledalo ružno pa se Sir sav raspal od brige. Embarassed
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 5:51 pm

gamelover je napisao/la:
Da nije možda malo razmažen clown ?
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   ned ruj 19, 2010 7:16 pm

Ma mali njok samo vara.
Prvo lom ruke, onda smo svi suze ronili za njima nakon nove potresne ozljede. Doduše nisam niti trepnuo...
O njemu se uvijek može pisati.
[Vrh] Go down
stajpi
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 3:10 pm

Evo prvi put pisem na forum, redovno citam ovaj, a prije i onaj koji je u banani.
Jedno pitanj.
Kakva je to zajebancija u vezi DB, jel to neki interni vic ili tome ima nekog povoda.
Nisam iz HR pa neznam

Stajpi
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 4:41 pm

stajpi je napisao/la:
Evo prvi put pisem na forum, redovno citam ovaj, a prije i onaj koji je u banani.
Jedno pitanj.
Kakva je to zajebancija u vezi DB, jel to neki interni vic ili tome ima nekog povoda.
Nisam iz HR pa neznam

Stajpi

Ajda da ti ja objasnim....sve je počelo na starom forumu kada su neki DB proglasili nevjerovatnom perspektivom naše košarke...ili tako nekako...a ostatak foruma...ili velika vecina...jedva je dočekala stvari postaviti na svoje mjesto ....pa je bilo red sprdanja...red zahebancije...red sarkazma...i tako to....siguran sam da nitko malom ne želi ništa loše...ali da je ne znam kakva perspektiva hrvatske košarke....naravno da nije....po onome što sam vidio osim šuta za 3 poena (i to ne uvijek)...nema neke druge kvalitete....ipak možda jednog dana bude solidan igrač naše A1 lige...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 7:28 pm

E moj Faule...zašto nisi čovjeku rekao da sam ja DB proglasio najvećom perspektivom hrvatske košarke...i kod tog stava i dalje stojim...ima puno dobrih igrača u Hrvatskoj...ne bih nabrajao imena da nekoga ne izostavim...nikada nisam napisao da drugi nisu dobri...niti sam navodio tuđe mane...priznajem...napisao sam da mi se čini da Hrvoje Kovačević nema srca i da loše vodi loptu...i to je sve...ispričavam se Kovi i njegovima...ali kad sam ja Dinu proglasio za perspektivom naše košarke polazio sam od njegovog kućnog odgoja, radišnosti, poštenja, radnih navika, zaljubljenosti u košarku...a kad se to ima onda se mnoge mane mogu otkloniti i može se postati samo bolji i bolji sportaš...pa i Ante Kostelić je vjerovao u svoju djecu kad mu se cijeli svijet smijao...a najviše su mu se smijali njegovi kolege...znam da će mi se sada mnogi smijati i lupati zahebantske asocijacije na moj račun i na račun Dine, ali to je to...zašto se nitko ne usudi ništa napisati za djecu sportaše poznatih roditelja...svi pišu o njima o superlativima, a nitko ih nikad nije vidio u ozbiljnoj utakmici...eto...ja sam bar korektan i iznio sam svoj stav...kako bi rekao pokojni Kardinal Kuharić " Svak si svoje misli..."
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 8:00 pm

Sire...samo mi nemoj bitu tužan....ne slažem se s tvojim pogledima vezano za DB....ti se pak ne slažeš s mojim...sve skupa to ne znaći da nas 2 ne možemo popiti piće,dva,tri ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 8:46 pm

E moj Faule...zašto nisi čovjeku rekao da sam ja DB proglasio najvećom perspektivom hrvatske košarke...i kod tog stava i dalje stojim...ima puno dobrih igrača u Hrvatskoj...ne bih nabrajao imena da nekoga ne izostavim...nikada nisam napisao da drugi nisu dobri...niti sam navodio tuđe mane...priznajem...napisao sam da mi se čini da Hrvoje Kovačević nema srca i da loše vodi loptu...i to je sve...ispričavam se Kovi i njegovima...ali kad sam ja Dinu proglasio za perspektivom naše košarke polazio sam od njegovog kućnog odgoja, radišnosti, poštenja, radnih navika, zaljubljenosti u košarku...a kad se to ima onda se mnoge mane mogu otkloniti i može se postati samo bolji i bolji sportaš...pa i Ante Kostelić je vjerovao u svoju djecu kad mu se cijeli svijet smijao...a najviše su mu se smijali njegovi kolege...znam da će mi se sada mnogi smijati i lupati zahebantske asocijacije na moj račun i na račun Dine, ali to je to...zašto se nitko ne usudi ništa napisati za djecu sportaše poznatih roditelja...svi pišu o njima o superlativima, a nitko ih nikad nije vidio u ozbiljnoj utakmici...eto...ja sam bar korektan i iznio sam svoj stav...kako bi rekao pokojni Kardinal Kuharić " Svak si svoje misli..."

Ante Kostelić je bio neka faca od ranije i kuzio se u sport. Reci u sto se ti kuzis osim kakve boksericeDB nosi i kada jede kada spava?
Reci vucibatino jedna. DB će biti igrač razine Ivana Sirišćevića i Roka Čiklića. Madjarski gulaš mu ne gine. Denis Toroman (82) je bio bolji od njega ali i on uživa u paprikašu i gulašu.
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   sri ruj 22, 2010 8:52 pm

Gle pileći...a da ti promijeniš svoj nick pa se umjesto "pileći klitoris" nazoveš "pileći mozak"...znaš i pile ima mozak...nije neka razina inteligencije, ali ipak služi...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dino Butorac   

[Vrh] Go down

Dino Butorac
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2 Dream/Visions of a Dragon/Dino