Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Split

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Split   ned ruj 12, 2010 1:52 pm

I u Splitu se počelo nešto događati....hvala Bogu....bez jakog Splita sigurno neće biti ni jake hrvatske košarke.....bez da se netko uvrijedi naša košarka se ne može početi vračati na stare staze uspjeha krečući iz Zaboka i Darde.....držim fige Splitu da se što prije vrati gdje je nekad bio....ili barem blizu toga....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 2:20 pm

nažalost, to što se događa je jedno veliko NIŠTA... isluženi grga koji može sutra otić, subotić za kojeg mi je i dan danas nejasno zašto nije napravio spomena vrijednu karijeru (tu je negdi u rangu tomeljka a to je - AJME MAJKO), vujčiću svaka čast, ako ništa, radi njega se počelo opet nešto pisat o KK split i izazivat šok kod ljudi kojima je nažalost pod to "split" postalo normalno da se misli na nogomet... možda je najpozitivnije što nema više šarca, vlaića, vrkić i batina su imali šansu bit vođe i igrači sa 20+ koševa u ovoj jadnoj ligi, nisu se pokazali, znači NE VALJAJU i sreća da i njih onda više nema, nije loše ni što je rađa otišao, nije loše što je ilija tu, iako je on PRVO I JEDINO poduzetnik, i to građevinar kojem je na pameti samo zemljište di je dvorana, boli njega neka stvar za klub, jako je loše što su ostali uhljebi ostali (škovrlj), loši treneri, pusti upitnici... a solidna generacija dolazi... u očajnu atmosferu oko kluba... tako niti jedan neće postat igrač... opet je to začarani krug pun loših stvari... al valjda ne može gore nego je bilo prije par mjeseci... valjda...
[Vrh] Go down
vječni student
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 2:31 pm

Ne znam koliko je obećavajuće al lokomotiv kuban ih je nabio 30 razlike a Split je postigao čak 48 poena,od igranja samo juniora nikad neće biti koristi a za par kvalitetnih iskusnijih igrača nema se para a malo koga zanima loptanje u a-1 ligi,volio bi da se varam ali bez nlb lige i jačih utakmica nema razvoja i stvaranja igrača.Stvarno je žalosno da pod prošlom upravom Split nije ni jednu sezonu probao igrati europske utakmice,kažu da im se nije isplatilo.
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 2:50 pm

vječni student je napisao/la:
Ne znam koliko je obećavajuće al lokomotiv kuban ih je nabio 30 razlike a Split je postigao čak 48 poena,od igranja samo juniora nikad neće biti koristi a za par kvalitetnih iskusnijih igrača nema se para a malo koga zanima loptanje u a-1 ligi,volio bi da se varam ali bez nlb lige i jačih utakmica nema razvoja i stvaranja igrača.Stvarno je žalosno da pod prošlom upravom Split nije ni jednu sezonu probao igrati europske utakmice,kažu da im se nije isplatilo.

kad su to igrali,ako znas kad su pripremne na gripama napisi,ovi jebeni mediji nista ne pisu Basketball
[Vrh] Go down
vječni student
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 3:04 pm

Čitao sam u jučerašnjim sn,igralo se u Ražinama ako sam uspio dobro shvatiti,igrao je Vujčić(16poena),makar nisam 100 posto siguran koji je ruski klub ali mislim da je Kuban.Rezultat je bio 48:77.Za pripreme ne znam ništa na internet stranici su vijesti od 4 mjeseca,tuga i jad
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 3:10 pm

Čitao sam u jučerašnjim sn,igralo se u Ražinama ako sam uspio dobro shvatiti,igrao je Vujčić(16poena),makar nisam 100 posto siguran koji je ruski klub ali mislim da je Kuban.Rezultat je bio 48:77.Za pripreme ne znam ništa na internet stranici su vijesti od 4 mjeseca,tuga i jad

Jeli pise mozda cili sastav,pretpostavljam da su tu jakolis,sobin,babic,katic,najev,matic,mimica,grgurevic,vujcic.Ako netko zna jos koga nek napise. Basketball
[Vrh] Go down
vječni student
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 3:16 pm

Sammir je napisao/la:

Jeli pise mozda cili sastav,pretpostavljam da su tu jakolis,sobin,babic,katic,najev,matic,mimica,grgurevic,vujcic.Ako netko zna jos koga nek napise. Basketball

da,bio je cijeli sastav u novinama,u njemu i Čiklić!I
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 3:20 pm

Boze sacuvaj je taj Ciklic,bija je i lani na nekoj probi pa se nije dugo zadrza.Ima on 25/6/7 godina a nikad kruva od njega.Ajde molin te provjeri ako ti nije problem jel bilo jos koje ime sta ja nisan navea
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 3:54 pm

Nema bez love ništa
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 4:49 pm

Sammir je napisao/la:

Šta se vratio u staro jato - a sebe je cijelo ljeto uvjeravo da prestaje igrati?
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 5:27 pm

dotepenec33 je napisao/la:

Šta se vratio u staro jato - a sebe je cijelo ljeto uvjeravo da prestaje igrati?

Tu je on stalno,a ko bi ga uzeja onakvoga.A1 liga mu je maksimum pig
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 6:30 pm

Split jako dobro gura u HNL-u trenutno. Mislim da su pri vrhu pa bi se mogli ovdje bavit s Deranjom i Katalinićem. Nekak sumnjam da tam ljudi uopće znaju da i postoji u njihovom gradu košarkaški klub istoga imena kao i taj nogometni. Embarassed
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 8:40 pm

baltazar je napisao/la:
Split jako dobro gura u HNL-u trenutno. Mislim da su pri vrhu pa bi se mogli ovdje bavit s Deranjom i Katalinićem. Nekak sumnjam da tam ljudi uopće znaju da i postoji u njihovom gradu košarkaški klub istoga imena kao i taj nogometni. Embarassed

to sam nažalost i ja napisa... ajme i kuku... Sad
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 8:43 pm

Sammir je napisao/la:
Boze sacuvaj je taj Ciklic,bija je i lani na nekoj probi pa se nije dugo zadrza.Ima on 25/6/7 godina a nikad kruva od njega.Ajde molin te provjeri ako ti nije problem jel bilo jos koje ime sta ja nisan navea

voli čovik noćarit... i tako si je sjeba karijeru, čak je i moga postat solidan igrač, bar da bude bitan u A1 ligi, al eto... sad služi za izrugivanje... sam je kriv...
[Vrh] Go down
Escape
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   ned ruj 12, 2010 11:22 pm

A kakvo je uopće stanje u klubu, jer netko zna? Vidim da je web stranica iz prošlog stoljeća, ne znam što je s članstvom jer je i to do nedavno bilo opcija na webu?
Stvarno sramota za grad Split i klub da bar ove jeftine stvari ne funkcioniraju. Mislim da je s obzirom na reputaciju i rezultate kluba ovo jedinstven slučaj u europi.
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 13, 2010 1:29 pm

Dobili Alkara u trecoj pripremnoj bez Vujcica i iskljucenog Sobina.Tako pise u nekom malom clanku u SN.Jos pise da Vujo fali Sobina,kaze da je zvjerka Basketball
[Vrh] Go down
majstor s mora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 13, 2010 7:32 pm

Šta je s tim Suboticem jel on ostaje
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 13, 2010 8:27 pm

Režić i Čiklić su tu. Jesu li potpisali.

Vujčić, Grgurević i Subotić navodno imaju otvorene opcije u ugovorima. Ako nađu nešto drugo slobodno mogu ići.
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 13, 2010 8:28 pm

majstor s mora je napisao/la:
Šta je s tim Suboticem jel on ostaje

Subotic trenira sa Perason u Efesu jer in fali igraca za trening,u nas ce doc ako mu propadne neki inozemni angazman
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 13, 2010 8:30 pm

paralela je napisao/la:

Jel to Stipe Rezic bivsi junior sta je lani bija u Kastelima,a nedavno i na probi u Olimpiji?
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 13, 2010 9:05 pm

Sammir je napisao/la:
paralela je napisao/la:

Jel to Stipe Rezic bivsi junior sta je lani bija u Kastelima,a nedavno i na probi u Olimpiji?

Jest. Kažu da najviše voli igrat 1 na 5.
Tako je bar bilo u Kaštelima.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 13, 2010 10:38 pm

Vujčić ? Kaj to zaozbiljno on još nije uspjel nigdje pronać klub ? Pa to bi bilo odlično za Split kad bi on nekak odlučil pomoć klubu i odigrat u ovoj preteškoj situaciji sezonu. ma ne vjerujem da je to moguće. A kaj se tiče Subotića on može malo pomoć ali ni slučajno da Katić zbog njega gubi minute. Embarassed
[Vrh] Go down
mišpopotić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   pon ruj 13, 2010 11:45 pm

Kerum je sad sredio Hajduka, pa će uskoro preći na Jugoplastiku!!
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   uto ruj 14, 2010 10:03 am

mazohist je napisao/la:
A kaj se tiče Subotića on može malo pomoć ali ni slučajno da Katić zbog njega gubi minute. Embarassed

Nebi Katic triba gubit minute,u prosjeku bi bar triba ima 25/30 min,a sta se Subotica tice,bolje on nego Sumic i Sarac

mišpopotić je napisao/la:
Kerum je sad sredio Hajduka, pa će uskoro preći na Jugoplastiku!!

Kerum je sredija Fani,a u planu mu je otimanje Parka Mladezi od brace Zuzul.
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Split   sri ruj 15, 2010 4:37 pm

Ja sam sredio Suzanu Mančić...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Split   Today at 6:04 pm

[Vrh] Go down

Split
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» could i have a soul split
» Why do soulmates have to split up life and life?
» A CALL FOR AN UPRISING - SPLIT THE MOVIE ILLUMINATI EXPOSED!
» "Deviation" is causing a split in the new Iraqi On: Friday 16/12/2011
» Jay-Z (Hip Hop Artist & Entrepreneur)