Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Zagreb

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:44 pm

dotepenec33 je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Starosta je napisao/la:
Basket je napisao/la:

A što do tad? nek sjedi ?

pa da. pa još se nije naša hrvatski trener koji će virovat mladom igraču. bolje da sidi na klupi i propadne, naravno

p.s. jedina je srića šta cibona lani nije imala para pa je peras mora stavljat bogdanovica i radosevica, inace bi i oni sidili na klupi Rolling Eyes

Šarić ove godine će igrat u NLB-u po 15ak minuta,ako ne i više...Garantiram Wink
Daj onda objasni situaciju Zagreb u subotu igra npr. u Podgorici u 20.00 a Dubrava u nedjelju protiv Sl. Broda. Kolika je šansa da Dario ode u Podgoricu?

Dubrava onda mora pomjeriti termin,uvijek moraju igrati dan-dva poslije Zagreba,ako ne uspiju,Šarić ide u Podgoricu Very Happy
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:47 pm

Basket je napisao/la:

Daj onda objasni situaciju Zagreb u subotu igra npr. u Podgorici u 20.00 a Dubrava u nedjelju protiv Sl. Broda. Kolika je šansa da Dario ode u Podgoricu?

Dubrava onda mora pomjeriti termin,uvijek moraju igrati dan-dva poslije Zagreba,ako ne uspiju,Šarić ide u Podgoricu Very Happy [/quote]

Ja ti kažem da imaš krivo tada Dario ide u Brod.
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:54 pm

Basket je napisao/la:

Dubrava onda mora pomjeriti termin,uvijek moraju igrati dan-dva poslije Zagreba,ako ne uspiju,Šarić ide u Podgoricu Very Happy

Ja ti kažem da imaš krivo tada Dario ide u Brod.[/quote]
Nećemo sad raspravljat,vidit ćemo sve kad počne sezona Wink
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:57 pm

naučite kvotat Laughing

[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:58 pm

Basket je napisao/la:

Ove godine će biti jači svaki trening Zagreba (pa i onaj šuterski) nego bilo koja utakmica Dubrave.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 7:55 pm

Basket je napisao/la:

Ove godine će biti jači svaki trening Zagreba (pa i onaj šuterski) nego bilo koja utakmica Dubrave.
Tak je i zato bolje da su Petkovića poslali u Dubravu a ne maloga. Petković je stvoren za klupu Dubrave. Embarassed
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 9:45 pm

mazohist je napisao/la:
Basket je napisao/la:

Tak je i zato bolje da su Petkovića poslali u Dubravu a ne maloga. Petković je stvoren za klupu Dubrave. Embarassed

koliko je vazno da mulci igraju jake tekme, toliko za mulce moze bit kobno igrat u prejakoj konkurenciji. treba ga forsirat, ali ne preforsirat. dario ima tek 16 i jos se fizicki razvija. mozda uopce nije lose poslat mulca da pol godine igra a1 ligu i onda ga prebacit u nlb. tu ce steci dodatno samopouzdanje u igri protiv starijih sto je najbitnije i uz to jos se malo razvit i igracki i fizicki
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 9:49 pm

Kaj je s Petkovićem?...nemojte me hebati da umjesto njega među 14 nije mogao biti neki junior....s jedne strane se hvali rad Zagrebovog omladinskog pogona...a s druge se dovodi igrač koji nije mogao igrati ni u Širokom...ili je Široko možda jači klub od Zagreba....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 9:58 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Kaj je s Petkovićem?...nemojte me hebati da umjesto njega među 14 nije mogao biti neki junior....s jedne strane se hvali rad Zagrebovog omladinskog pogona...a s druge se dovodi igrač koji nije mogao igrati ni u Širokom...ili je Široko možda jači klub od Zagreba....

zagreb i siroki su projekti hks-a. negdje mora igrat
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 10:06 pm

konobar je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Basket je napisao/la:

koliko je vazno da mulci igraju jake tekme, toliko za mulce moze bit kobno igrat u prejakoj konkurenciji. treba ga forsirat, ali ne preforsirat. dario ima tek 16 i jos se fizicki razvija. mozda uopce nije lose poslat mulca da pol godine igra a1 ligu i onda ga prebacit u nlb. tu ce steci dodatno samopouzdanje u igri protiv starijih sto je najbitnije i uz to jos se malo razvit i igracki i fizicki
Tak i ovi u klubu očigledno razmišljaju pa ga šalju na čeličenje. Velim ,mislim da je to nepotrebno. On odmah po meni može igrat protiv NLb ligaša 20-tak minuta.Sumnjam ja da bu on nekaj puno naučil igrajuć A-1 ligu. Nema se kaj čekat i pametovat. On je najbolje djete igrač na Svjetu i ak ga sad ne ubace u vatru onda kad bu? Nema šanse da on izgori . Nek uči u NLB ligi. I nek ga tuku Hemofarmovi braniči i Partizanova krila. Kaj bumo ga tetošili ko nekakvu bebicu. Vrijeme je. Embarassed
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 10:11 pm

mazohist je napisao/la:
Thanks, smiril si me. Ja vjerujem forumašima. AK ne bu igral ja bum onog Bajru osobno zadavil na nekoj od tekmi. Embarassed
A da Bajru svi skupa dočekamo sa argumentima u kafiću u kojem svako jutro pije kavu, ili bolje da to napravi izaslanstvo ovog foruma! Laughing

Zadnja promjena: basketboy; ned ruj 19, 2010 10:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 10:12 pm

basketboy je napisao/la:

A da Bajru dočekamo sa argumentima u kafiću u kojem svako jutro pije kavu, ili bolje da to napravi izaslanstvo ovog foruma! Laughing

Mislim da je bolje da ga dočekamo iza vugla.....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 10:17 pm

Faul u napadu je napisao/la:
basketboy je napisao/la:

A da Bajru dočekamo sa argumentima u kafiću u kojem svako jutro pije kavu, ili bolje da to napravi izaslanstvo ovog foruma! Laughing

Mislim da je bolje da ga dočekamo iza vugla.....
Nemoj iza ugla, udarit će u tebe, a tebi će se učiniti da te srce štreca.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 10:21 pm

basketboy je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Thanks, smiril si me. Ja vjerujem forumašima. AK ne bu igral ja bum onog Bajru osobno zadavil na nekoj od tekmi. Embarassed
A da Bajru svi skupa dočekamo sa argumentima u kafiću u kojem svako jutro pije kavu, ili bolje da to napravi izaslanstvo ovog foruma! Laughing
Nisam baš siguran da se tam kaj pita Bajru. Nekak se nadam da je Bajro zabrijal s ovom izjavom u novinama i da bu ga valjda netko spriječil u naumu. Ak ne bu Morali bumo nekak reagirat. Ja nisam za fizičko nasilje. Ja bum probal djelovat u granicama zakona pa bum s tribina Draženovog doma porazgovaral s njim. Pokušal bum mu objasnit. AK ne bu išlo potplatil bum neke nabildane dobronamjerne ljude da mu objasne. To je ipak nacionalno pitanje. Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 20, 2010 3:30 pm

Sutra vjerovatno Zagreb - Cedevita Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 20, 2010 4:51 pm

mazohist je napisao/la:
basketboy je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Nisam baš siguran da se tam kaj pita Bajru. Nekak se nadam da je Bajro zabrijal s ovom izjavom u novinama i da bu ga valjda netko spriječil u naumu. Ak ne bu Morali bumo nekak reagirat. Ja nisam za fizičko nasilje. Ja bum probal djelovat u granicama zakona pa bum s tribina Draženovog doma porazgovaral s njim. Pokušal bum mu objasnit. AK ne bu išlo potplatil bum neke nabildane dobronamjerne ljude da mu objasne. To je ipak nacionalno pitanje. Embarassed

ljudi, pazite se bajre! sto mu niste vidili spicoke? a trenirao je karate u mladim danima pirat
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 20, 2010 8:16 pm

Basket je napisao/la:
U koliko sati i gdje?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 20, 2010 8:48 pm

pravaneznalica je napisao/la:
Basket je napisao/la:
U koliko sati i gdje?

Nebitno....to sigurno ne bu za javnost...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 20, 2010 9:37 pm

pravaneznalica je napisao/la:
Basket je napisao/la:
U koliko sati i gdje?

Provam saznat pa javim Wink
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 21, 2010 10:14 pm

Cedevita pobijedila Zagreb s deset razlike...Zagreb igrao bez Mule i Kasuna...Cedevita je igrala bez najboljeg igrača Mescalero Apacha Dine Butorca koji je na žalost povrijeđen...sve u svemu loša predstava...ako će tako igrati u kvalifikacijama bolje da ne troše lovu na struju,čistačice i toplu vodu...igrači Cedevite samo na trenutke su bljesnuli i kad im je lopta u dvije sekunde promijenila četiri igrača...inače igrali su kao šahisti...za svaki potez se razmišljalo po nekoliko sekundi...u Cedeviti se pojavio nekakav debeljuca od sto pedeset kila...da li zna igrati ili ne ostaje misterija za sljedeće tekme...što se tiče Zagreba...Kruno simon je nešto pokušavao...Bajro je uredno obukao svoj legendarni papak, a Žorić je ubadao s poludistance za dva poena...mali Toni prostran je imao veliku minutažu...u prvom poluvremenu je bio ok...a u drugom ga je pojela magla...i onaj Halilović...bosanac bi mogao biti dobar...na tekmi bio i Karamarko s tjelohraniteljima...bio i Tedeschi...kupio je kokice ekipi...a poslije platio cugu u ugostiteljskom objektu tete drage...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 21, 2010 10:15 pm

A Šarić ? Se skidal uopće ? Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 21, 2010 10:17 pm

Nisam primjetio...možda je i igrao,ali ja ga ne poznam...sorry i njemu i tebi...ne poznam ga...
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 21, 2010 10:22 pm

Sir_Charles je napisao/la:
Cedevita pobijedila Zagreb s deset razlike...Zagreb igrao bez Mule i Kasuna...Cedevita je igrala bez najboljeg igrača Mescalero Apacha Dine Butorca koji je na žalost povrijeđen...sve u svemu loša predstava...ako će tako igrati u kvalifikacijama bolje da ne troše lovu na struju,čistačice i toplu vodu...igrači Cedevite samo na trenutke su bljesnuli i kad im je lopta u dvije sekunde promijenila četiri igrača...inače igrali su kao šahisti...za svaki potez se razmišljalo po nekoliko sekundi...u Cedeviti se pojavio nekakav debeljuca od sto pedeset kila...da li zna igrati ili ne ostaje misterija za sljedeće tekme...što se tiče Zagreba...Kruno simon je nešto pokušavao...Bajro je uredno obukao svoj legendarni papak, a Žorić je ubadao s poludistance za dva poena...mali Toni prostran je imao veliku minutažu...u prvom poluvremenu je bio ok...a u drugom ga je pojela magla...i onaj Halilović...bosanac bi mogao biti dobar...na tekmi bio i Karamarko s tjelohraniteljima...bio i Tedeschi...kupio je kokice ekipi...a poslije platio cugu u ugostiteljskom objektu tete drage...

scratch lol!
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 21, 2010 10:35 pm

Ko je najbolji bio kod Zagreba? a ko kod Cedevite ??
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 21, 2010 10:46 pm

kod Zagreba je Kruno Simon bio najbolji...i Žorić je bio dobar...bio je dobar, ali ne i vrhunski...Simon je odlično odigrao drugo poluvrijeme...a kod Cedevite???...ma oni igraju pet minuta loše...pa pet minuta vrhunski...teško je njih iznivelirati...mali crnac je dobar...a koliko???...pokazat će europske tekme...nadam se da nas Rusi neće pregaziti...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zagreb   Today at 6:02 pm

[Vrh] Go down

Zagreb
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next