Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Zagreb

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   pet ruj 17, 2010 10:43 pm

[quote="pileći klitoris"]

KK Beč

a ne BC Viena[/quot]

Po prezimenima igrača prije je to KK Bečej...iz Vojvodine....tamo se igra (ili se igrao) dobar vaterpolo....ne i košarka....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pet ruj 17, 2010 11:10 pm

vječni student je napisao/la:
Kakav je taj Bubalo?Hoće biti što od njega obzirom da nije igrao cijelu prošlu godinu?

a recimo da za razliku od rikica koji ima samo visinu bubalo ima neke sanse postat ajmo rec korisni nlb ligas. ponajvise zbog tog sta sve vise od 210 sto vrijede uzmu klubovi iz vana sa parama pakod nas skart poput andrica bude starter u euroligasu, ali tako je kako je. ima malo manje pameti, puno cm, vrlo dobru pokretljivost, nesto malo (pre malo da neko nebi krivo shvatio) i jako dobar sut (i za tri) za centra. prosle god. na ep za juniore za dva 17-40, za tri 10-25...valjda mu sundov uzor cyclops

evo i mali video (promasaj lol! )

http://www.youtube.com/watch?v=8YGu5Qf9wzU&feature=related

banana na njemu lol! lol! (uz prekrsek na njemu geek )

http://www.youtube.com/user/tindanmart#p/u/0/oFkJNuqw7hI

[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   sub ruj 18, 2010 6:03 am

konobare.... nabijem te
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   sub ruj 18, 2010 9:43 am

Erik Daniels ostaje,trebao bi potpisat za Zagreb...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   sub ruj 18, 2010 1:21 pm

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 4:37 pm

Kreteni, idioti. Govnari kaj Šarića šaljete u Dubravu. Tko bu igral na trojci uz Krunu.Mašić ? Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 4:43 pm

mazohist je napisao/la:
Kreteni, idioti. Govnari kaj Šarića šaljete u Dubravu. Tko bu igral na trojci uz Krunu.Mašić ? Embarassed

Mašić....Zagrebov RozaViroza .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 4:45 pm

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Mašić....Zagrebov RozaViroza .....
Isti su majke mi. I kaj bum ja sad gledal u Draženovom domu ? Rozu, Stipčevića, Mašića. Uzeli su mi jedino zadovoljstvo papci. Gdje igra Dubrava ? Kak bum ja to našel ? Sigurno u nekakvoj školi i bu mi pretjesno tam ? jooj kaj mi Bajra napravi. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 4:51 pm

Baš sam se guštao kako ću pratiti razvoj Magic Daria preko parka u Trnskom....onda sam čuo da ću to morati raditi u Savskoj....sad čitam da bi ga morao ići gledati u Dubravu....pa bliže bi mi bilo da je ostao u Šibeniku.....

.....ništa,išel bum u Zabok .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 4:53 pm

Ma odakle vama da Šarić ide u Dubravu,koji vam je Question Question Question Shocked
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 4:54 pm

Basket je napisao/la:
Ma odakle vama da Šarić ide u Dubravu,koji vam je Question Question Question Shocked
Bajra je to danas izjavil u novinama. Do nove godine je tam. Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 4:58 pm

To će ti ovako izgledati:
Šarić će svaki dan trenirati sa Zagrebom...Utakmice A-1 lige će igrati za Dubravu,a Eurocup i NLB za Zagreb...Dubrave neće moći isti dan igrati utakmice kad igra Zagreb i to ti je to...Šarić će samo igrati za Dubravu... Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:01 pm

Basket je napisao/la:
Šarić će svaki dan trenirati sa Zagrebom...Utakmice A-1 lige će igrati za Dubravu,a Eurocup i NLB za Zagreb...Dubrave neće moći isti dan igrati utakmice kad igra Zagreb i to ti je to...Šarić će samo igrati za Dubravu... Very Happy Very Happy
Dobro to mi je prihvatljivije ai svejedno očigledno bu onda sam sjedil na klupi u NLB ligi i dodaval ručnike, a to mi je debilno. On MORA igrat 20- tak minuta u prosjeku NLB ligu. Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:02 pm

mazohist je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Dobro to mi je prihvatljivije ai svejedno očigledno bu onda sam sjedil na klupi u NLB ligi i dodaval ručnike, a to mi je debilno. On MORA igrat 20- tak minuta u prosjeku NLB ligu. Embarassed
Po čemu zaključuješ da će samo sjedat ??
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:04 pm

Basket je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Pa zato jer bu 40 minuta konstantno igral za Dubravu. Po tome pretpostavljam da su zaključili da je njegov normalni put da sad iz igranja A-2 lige krene igrat A-1 ligu. Zaključili su da još nije došlo vrijeme za NLB ligu jer misle da s njim nemru ganjat rezultat u NLB ligi. Naravno ja smatram da su krivo zaključili i da su idioti na kvadrat. Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:05 pm

mazohist je napisao/la:
Basket je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Pa zato jer bu 40 minuta konstantno igral za Dubravu. Po tome pretpostavljam da su zaključili da je njegov normalni put da sad iz igranja A-2 lige krene igrat A-1 ligu. Zaključili su da još nije došlo vrijeme za NLB ligu jer misle da s njim nemru ganjat rezultat u NLB ligi. Naravno ja smatram da su krivo zaključili i da su idioti na kvadrat. Embarassed

Dario Šarić će ti igrat 15-20 minuta garantiram ti Wink
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:07 pm

Thanks, smiril si me. Ja vjerujem forumašima. AK ne bu igral ja bum onog Bajru osobno zadavil na nekoj od tekmi. Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:09 pm

mazohist je napisao/la:
Thanks, smiril si me. Ja vjerujem forumašima. AK ne bu igral ja bum onog Bajru osobno zadavil na nekoj od tekmi. Embarassed
Haha Very Happy Slažem se s tobom,Dario mora počet igrati,15-20 minuta,kad će ako neće sad...
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:14 pm

Basket je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Haha Very Happy Slažem se s tobom,Dario mora počet igrati,15-20 minuta,kad će ako neće sad...

ma kakvi, premlad je on za naše trenere još. valjda će ga gurnit u vatru kad bude ima 22-23 godine bounce

[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:29 pm

Starosta je napisao/la:
Basket je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

ma kakvi, premlad je on za naše trenere još. valjda će ga gurnit u vatru kad bude ima 22-23 godine bounce

A što do tad? nek sjedi ?
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:30 pm

mazohist je napisao/la:

normalno da forumašima vjeruješ, komu buš drugome? novinarima? upravi kluba? bajri??? What a Face
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:35 pm

Basket je napisao/la:

pa da. pa još se nije naša hrvatski trener koji će virovat mladom igraču. bolje da sidi na klupi i propadne, naravno

p.s. jedina je srića šta cibona lani nije imala para pa je peras mora stavljat bogdanovica i radosevica, inace bi i oni sidili na klupi Rolling Eyes

[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:37 pm

Starosta je napisao/la:
Basket je napisao/la:

pa da. pa još se nije naša hrvatski trener koji će virovat mladom igraču. bolje da sidi na klupi i propadne, naravno

p.s. jedina je srića šta cibona lani nije imala para pa je peras mora stavljat bogdanovica i radosevica, inace bi i oni sidili na klupi Rolling Eyes

Šarić ove godine će igrat u NLB-u po 15ak minuta,ako ne i više...Garantiram Wink
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:39 pm

Basket je napisao/la:

Šarić ove godine će igrat u NLB-u po 15ak minuta,ako ne i više...Garantiram Wink

ja se stvarno nadam Smile

[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   ned ruj 19, 2010 5:42 pm

Basket je napisao/la:
Starosta je napisao/la:
Basket je napisao/la:

Daj onda objasni situaciju Zagreb u subotu igra npr. u Podgorici u 20.00 a Dubrava u nedjelju protiv Sl. Broda. Kolika je šansa da Dario ode u Podgoricu?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zagreb   

[Vrh] Go down

Zagreb
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next