Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Zagreb

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pet ruj 24, 2010 5:31 pm

supač... ne bum moral preko mosta onda.
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   sub ruj 25, 2010 5:51 pm

kaze purger bajro danas za sportske da je nabavio KASETE protivnika u kvalifikacijama. sunny

definitivno covjek zivi u proslosti. pravi romantik. jocolor
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   sub ruj 25, 2010 5:58 pm

reket je napisao/la:
kaze purger bajro danas za sportske da je nabavio KASETE protivnika u kvalifikacijama. sunny

cheers
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   sub ruj 25, 2010 6:02 pm

mazohist je napisao/la:
reket je napisao/la:

cheers

A u kojoj videoteci je to našel...kaj uopće još postoje videoteke ...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   sub ruj 25, 2010 6:17 pm

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
reket je napisao/la:

cheers

A u kojoj videoteci je to našel...kaj uopće još postoje videoteke ...

bice mu rudolf jugo rentao iz svoje zalihe.... Basketball
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 10:33 am

Molil bi nekog ak zna u kolko sati je tekma u srijedu ? Moram se organizirat a nigdje nisam uspjel termin pronać ?
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 12:39 pm

mazohist je napisao/la:
Molil bi nekog ak zna u kolko sati je tekma u srijedu ? Moram se organizirat a nigdje nisam uspjel termin pronać ?
ak neces saznat u kolko sati,dođi u vrela u 20
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 12:42 pm

mazohist je napisao/la:
.....tekma je u 20......bil bi red da se i neka pivica mazne Wink ......
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 2:55 pm

[quote="Faul u napadu"]"]
BodiBond je napisao/la:
Da li bi neko bio ljubazan da mi u kratkim crtama predstavi vaše klubove koji igraju u NLB. Ko će u kom klubu koliko igrati, šta se od koga može očekivati, ko će imati kakvu ulogu... Zanima me zbog ovog NLB fantasyja, pa bih bio zahvalan onome ko mi pomogne. Ukoliko postoje teme za svaki od ovih klubova i ukoliko je tamo pisano o ovome što me zanima, uputite me na te teme. Hvala vam unapred.

Zamolio bi ispred foruma da netko od forumaša koji su dobro upoznati sa situacijom u Zagrebu ukratko napišu našem članu iz Srbije ono što ga zanima...recimo...glavni igrači(po pozicijama)...očekivanja pred sezonu i takve stvari...znam da je o svemu tome već pisano na ovom forumu...ali čovjek nas je lijepo zamolio i red je da mu ispunimo želju...i on je nama napisao takve stvari o Partizanu ....a napisat će nam i o drugim srpskim klubovima....

Ajde Basket Wink

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 4:25 pm

U kakvoj formi je Kasun, kupio sam ga na fantasyu, pošto me skupo košta, recite ako mislite da neće uvaliti 20 koševa odma u prvom kolu Laughing
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 5:48 pm

MarkoCar je napisao/la:
U kakvoj formi je Kasun, kupio sam ga na fantasyu, pošto me skupo košta, recite ako mislite da neće uvaliti 20 koševa odma u prvom kolu Laughing
basket kakav je bio Kasun u pripremama?
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 6:00 pm

MarkoCar je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:

ozlijeđen lol!
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 6:12 pm

Ako sam dobro shvatio na pozicijama 1 i 2 bi trebali da igraju Mula i Renfroe, s' tim da bi Mula igrao i na dvojci. Simon bi trebao da pokriva 2, a Daniels 3?
Pod košem Žorić i Kasun...
Treba očekivati da ovi igrači igraju 25+ minuta ili grešim, šta je sa ostalima? Ko su back up igrači na pozicijama 4 i 5?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 7:19 pm

Dijelimo 2 karte za srijedu i utakmicu kvalifikacijaeurokupaCedevita-Dinamo......tko mi se prvi javi na op,a zainteresiranje dapogleda tu tekmu dobija 2 ulaznice...ili jednu ako nema s kimići...utom slučaju drugu ulaznicu će dobiti drugi najbrži Smile ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 7:53 pm

BodiBond je napisao/la:
Ako sam dobro shvatio na pozicijama 1 i 2 bi trebali da igraju Mula i Renfroe, s' tim da bi Mula igrao i na dvojci. Simon bi trebao da pokriva 2, a Daniels 3?
Treba očekivati da ovi igrači igraju 25+ minuta ili grešim, šta je sa ostalima? Ko su back up igrači na pozicijama 4 i 5?

4 i 5?

Hmm Bubalo (91); momak je pokretan za visinu i ima nesto u njemu - recimo nesto kao Vrsaljko, prije par godina... Šarić, o njemu necemo, jer nije backup , ali niti klasična 4 iliti 5...pa nemaju vise igrača na tim pozicijama koliko znam....jedino ak ne aktiviraju Prku da im još love mazne Wink

[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 9:36 pm

BodiBond je napisao/la:
Slobodno dodaj Prostranovih 15 do 20 min. na pleju ak mu noga dozvoli. Bacup na 4 ti je još mladi Bosanski reprezentativac Halilović(mislim da se tak preziva) . Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 10:13 pm

MarkoCar je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:

Kasun je na pripremnim utakmicama prvo poluvrijeme bio bomba, po 20 koševa bi dao...U drugom bi poluvremenu pao i nije imao snage,sad se to promjenilo,popravio je kondiciju i Žora mu se pridružio tako da će oni dijelit minutažu a nekad i igrat zajedno...
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 10:19 pm

[quote="Faul u napadu"]
Faul u napadu je napisao/la:
"]
BodiBond je napisao/la:
Da li bi neko bio ljubazan da mi u kratkim crtama predstavi vaše klubove koji igraju u NLB. Ko će u kom klubu koliko igrati, šta se od koga može očekivati, ko će imati kakvu ulogu... Zanima me zbog ovog NLB fantasyja, pa bih bio zahvalan onome ko mi pomogne. Ukoliko postoje teme za svaki od ovih klubova i ukoliko je tamo pisano o ovome što me zanima, uputite me na te teme. Hvala vam unapred.

Zamolio bi ispred foruma da netko od forumaša koji su dobro upoznati sa situacijom u Zagrebu ukratko napišu našem članu iz Srbije ono što ga zanima...recimo...glavni igrači(po pozicijama)...očekivanja pred sezonu i takve stvari...znam da je o svemu tome već pisano na ovom forumu...ali čovjek nas je lijepo zamolio i red je da mu ispunimo želju...i on je nama napisao takve stvari o Partizanu ....a napisat će nam i o drugim srpskim klubovima....

Ajde Basket Wink

Evo faule Very Happy

Petorka bi trebala biti Renfroe,Mulaomerović,Simon,Daniels,Kasun/Žorić...Očekivanja su stepenicu bolje nego lani,a to bi bilo finale kupa,finale prvenstva,F4 NLB-a,Eurocup šta bude jer je Gran Canaria najgore što se moglo dogoditi...Back up na playu Prostran(uskače Mula kad treba),na dvojci Babić(može i playa),zamjena Simonu Mašić koji bi se ove godine trebao pokazat,Šarić bi trebao igrat 3-4,Halilović back up na četvorci,Bubalo centrima...S tim da će i Novačić(3-4) i Petković(1) ponekad bit u 12...
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 10:21 pm

Basket je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:

Kasun je na pripremnim utakmicama prvo poluvrijeme bio bomba, po 20 koševa bi dao...U drugom bi poluvremenu pao i nije imao snage,sad se to promjenilo,popravio je kondiciju i Žora mu se pridružio tako da će oni dijelit minutažu a nekad i igrat zajedno...
Tko bi mogao imati bolju valorizaciju tijekom sezone od njih dvojice, koševi+skokovi+iznuđeni fauli
Tko je back up centar?
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   pon ruj 27, 2010 10:34 pm

MarkoCar je napisao/la:
Basket je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:

Tko bi mogao imati bolju valorizaciju tijekom sezone od njih dvojice, koševi+skokovi+iznuđeni fauli
Tko je back up centar?

Teško je reći...Mogli bi zajedno odlično funkcionirat tako da se nadam da će biti podjednaki Very Happy Back up centar je mladi Domagoj Bubalo,`91 godiste,215 cm...Dobar je i odlično se kreće za visinu...
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 28, 2010 11:40 am

....Basket, za trud si zaradil barem kokice i pivkana....ak ne bu niko drugi ja te častim..... drunken
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 28, 2010 12:22 pm

pruđe je napisao/la:
....Basket, za trud si zaradil barem kokice i pivkana....ak ne bu niko drugi ja te častim..... drunken

Hvala ti stari Very Happy Držim te za riječ Wink
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 28, 2010 12:31 pm

Basket je napisao/la:
pruđe je napisao/la:

pusti kokice, daj mu cevape Very Happy

[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 28, 2010 12:37 pm

Starosta je napisao/la:
Basket je napisao/la:
pruđe je napisao/la:

pusti kokice, daj mu cevape Very Happy

cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
arpad
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zagreb   uto ruj 28, 2010 8:26 pm

Ma pustite Zagreb bu dobar ove godine - ff nlb-a i finale PH

Aktivni su u mlađim kategorijama ( čitaj krađi telantiranih mualca), što je dokaz da se radi ne q..., za razliku od Cibone koja čeka da...

U bit

http://www.youtube.com/watch?v=px80fpV_eYQ

Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zagreb   

[Vrh] Go down

Zagreb
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6