Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Danko Radic

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 8:21 am

Maknite Jakimenka, Vanjka, Kotaranina...i 3/4 posla je obavljeno. Radić će se onda maknuti sam
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 8:25 am

dotepenec33 je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
.....da sam ja netko......

Indexi tribute by Danko Radić

Da sam ja netko
Da sam ja netko
pozvao bih sve djecake
dao bih im košarkaške lopte i
pustio ih da se cijeli dan
igraju i jure.

Radili bi divne stvari,
prekratki bi bili dani
voleli bi svoje skole košarke djaci
da sam ja netko
...itd,itd....

Svaka čast dotepenec....vidi se da si stara dobra škola dobre glazbe Smile ....Indexi i Pimpek (pokoj mu duši) dobro su to radili....Pimpek (Davorin Popović) bio i košarkaš mlađih kategorija Bosne...to sigurno znaš.....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 8:30 am

...i reprezentativac tih istih mlađih kategorija...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 9:15 am

Kad smo vec kod kosarkasa-muzikasa... isto tako je i M.A. Henda bio YU-reprezentativac, sve dok se nije
posvadjao na nekom kampu s trenerom i poslao sve u finu materinu i otad se posvetio samo jos muzici...

PS: Bio je navodno dobar play sa svojih skoro 200cm (neznam koliko mu tocno fali)...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 11:15 am

Kad smo već kod košarkaša-muzičara čuo sam da i Jasenko Houra obožava igrati košaricu i da čak hakla jako dobro...nisam siguran da li je bolji od Popovića,ali od Kusa je sigurno bolji...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 11:22 am

Sir_Charles je napisao/la:
Kad smo već kod košarkaša-muzičara čuo sam da i Jasenko Houra obožava igrati košaricu i da čak hakla jako dobro...nisam siguran da li je bolji od Popovića,ali od Kusa je sigurno bolji...

Sjecam ga se sa Srednjoškolskog igrališta....mislim da smo generacija...nije mi baš ličio na košarkaša....ni igrom ni izgledom...mislim da je u to vrijeme trenirao u Medveščaku....prije godinu-dvije bio sam s njim u društvu....pa mi je u jednom trenutku rekao kako je bio dobar (možda je čak rekao i odličan) košarkaš....pa sam mu ja odgovorio u tom trenutku jedino ispravno...da sam i ja bio dobar (možda sam čak rekao i odličan) muzičar Very Happy .....

...znam da mu sin igra...ili je igrao...za kadete Kaptola....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 11:28 am

Šteta što se Danko Radić nije posvetio pjevanju...recimo da je u mladim danima osnovao kakvu klapu...pa pozvao u nju svoje jarane suce...Kurilića...Radovića...Urukala...pa onda na splitski festival ili u Omiš...stvarno velika šteta..
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 11:38 am

Šteta što se Danko Radić nije posvetio pjevanju...recimo da je u mladim danima osnovao kakvu klapu...pa pozvao u nju svoje jarane suce...Kurilića...Radovića...Urukala...pa onda na splitski festival ili u Omiš...stvarno velika šteta..
taj kurilić,jel to onaj tuzlanski sudac?koji je uvijek pljačkao cibonu 80tih? nabijem ga na kurac...

jedini gori su bili radonjić i ristovski u paru Twisted Evil

[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 11:46 am

Upravo taj...glavom i bradom...Zdravko Kurilić...
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 12:03 pm

Košarkaši glazbenici... Roko Leni Ukić.
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 12:22 pm

Šteta što se Danko Radić nije posvetio pjevanju...recimo da je u mladim danima osnovao kakvu klapu...stvarno velika šteta..

Šta misliš koji bi glas pjevao Danko u klapi?
[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 12:52 pm

Na jednoj utakmici u Karlovcu navijač cheers urla na suce : jebo Vas Danko Radić i Vi njega , pederi i lopovi .
Na poluvremenu mu prilazi Željko Big Smajl Surprised Drakšić i pokušava ga stišati jer u publici je prisutan i Boss Velika Sotona Konobar pa nije baš zgodno . Na to i on dobiva porciju te se ,oba su pala , iskradu iz dvorane .
Naravno Šanac gubi nekoliko utakmica zaredom .

Inače za one koji ne znaju , glavni marketinški stručnjak HKS-a je prva fučkala Srđan Golum Dožai What a Face .
Ne znam na koju foru , ali znam da je to protiv statuta i da je u debelom sukobu interesa .
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 1:38 pm

Pa da...taj Dožai je zaheban...ako slučajno imaš gripu,a trener te stavi u momčad odmah ti uvalja tehničku...iz higijenskih razloga...a kamoli da ga krivo pogledaš...Vujošević ga je proljetos u Vrelima triput krivo pogledao i izletio je iz dvorane...a nije poznato da li je gledao njega ili neku plesaćicu iza Dožaia...
[Vrh] Go down
Šćetarže
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 2:44 pm

Prije će Radića posrat neki solidan rezultat nego što ćemo ga mi smijenit... santa lol!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 2:48 pm

Šćetarže je napisao/la:
Prije će Radića posrat neki solidan rezultat nego što ćemo ga mi smijenit... santa lol!

I ja tako mislim....bit ćemo 8. u Litvi Smile ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 3:00 pm

Glavni krivci zašto je ovaj u sedlu su:
HDZ cat
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 3:01 pm

Ipak...ja mislim da bi mogli ići na olimpijadu 2020...to je lijepa brojka i bilo bi cool da i mi sudjelujemo tamo...Danko će tada već biti stariji i mudriji...Joke će uhodati neke sheme...ovi klinci kaj su sada upisali košarkašku školu Cedevite bit će tada u najboljim godinama...znači medalja je garantirana...jedino bi nas moglo zahebati ako će se ta Olimpijada održavati u Beogradu...to bi moglo biti malo hebeno...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 5:43 pm

6,75 je napisao/la:
Svi blatite Radića kao da je on jedini krivac.. U HKS-u ima i drugih koji su još gori, ali da se ne zavaravamo, nisu ni u HNS-u, a pogotovo ni u odbojkaškom savezu ništa bolji.. Ajde kad ste svi tako pametni, nabrojite što biste promijenili da ste na Radićevu mjestu.. Mad
Faule jel ovo neki tvoj kompić kaj je ubačen da mi malo nabijemo postove il sam dela u HKS-u i Dankec mu je u rodu ? P.S. Evo ja sam jako pametan pa bum ti probal ukratko odgovorit. Prvo da sam na Radićvom mjestu bi otišel u banku. Tam bi lijepo zamolil gospodičnu da mi izvrši transakciju prenošenja love na nekakvi račun na Djevičanskim otocima . Onda bi lijepo sjel u avion i zaputil se tam i više se nikad ne bi vračal .I znal bi da sam učinil lijepu gestu prema ljudima kaj vole košarku u domovini. AL ak ti se to čini preveć mogel bi Dankec počet i s malim stvarima pa bi bilo lijepo kad ne bi jadni zaljubljenici u košarku morali otvarat svoje forume jel na glavnom košarkaškom forumu u domovini taj retard briše i postove koji mu se ne sviđaju. Ej ti braniš lika za kojeg neki ljudi brišu postove na hebenom forumu. Ti bokca koja ti je konstatacija kak je odbojkaški savez još gori ? Pa tam su bar sad kolko čujem promjenili cijeli savez. A u našem savezu cvijetaju ruže kolko vidim nakon vrhunskog pomlađivanja naše repke u kojoj nema mladih igrača. Nitko ni da bi pomislil kak je to neuspjeh i kak bi bilo lijepo bar ostavke ponudit pa da proba netko možda mrvicu sposobniji vodit savez. Suci vode savez. Za popizdit. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Šćetarže
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 6:14 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Šćetarže je napisao/la:

I ja tako mislim....bit ćemo 8. u Litvi Smile ....

Ma zapravo ne znam više što da kažem...možda bi svi mi trebali početi navijati za Danka, pa se možda stvari pomjere. Ne znam, neku babu vračaru dovest, šamana nekog angažirat... Ili pak nekog talibana platiti da uleti avionom u HKS i malo uzdrma temelje Radićkompanije.......

elephant
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 6:53 pm

Hebiga...talibane ne zanima košarka...da nas možda hebe kriket možda bi nas shvatili i pomogli...ali košarica?...ne znaju oni kaj je to košarica...kak da talibanima objasniš kaj je to košarica i kaj nas hebe???...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 7:01 pm

Hebiga...talibane ne zanima košarka...da nas možda hebe kriket možda bi nas shvatili i pomogli...ali košarica?...ne znaju oni kaj je to košarica...kak da talibanima objasniš kaj je to košarica i kaj nas hebe???...

Samim tim kaj je košarka jedan od glavnih sportova Amerike talibanima bi mogla biti itekako interesantna ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 9:03 pm

Hebi ga...sad bu ispalo da Bin Laden svaki dan hakla sa svojom ekipom, a nevečer u nekakvoj spilji čita naše postove o Danku Radiću...ma ne vjerujem da on zna za naš forum...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 9:50 pm

Hebi ga...sad bu ispalo da Bin Laden svaki dan hakla sa svojom ekipom, a nevečer u nekakvoj spilji čita naše postove o Danku Radiću...ma ne vjerujem da on zna za naš forum...

Ne bi se ja baš kladil da stari Bin ne zna za naš forum ...on zna sve...pa i to da Ameri obožavaju košarku...možda već sada smišlja kako da im uništi košarku i sve oko nje...

S tim u vezi...i mi imamo svog Bina Ladina ....koji nam polako ali sigurno uništava košarku...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   sri ruj 22, 2010 10:01 pm

Ja ne vjerujem da je Danko Radić u vezi s Bin Ladenom...pa kaj Bin Laden ima protiv naše košarice?...ionako smo uvijek zadnji na svim natjecanjima...to mi stvarno nije jasno...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   čet ruj 23, 2010 8:59 am

Faul nekaj me zanima...baš sam jučer gledal kartu Europe i na njoj su bile označene zemlje po pripadnostima košarkaškim divizijama...pa sam skužil da u Europi postoje tri divizije...A,B i C...e sad mene zanima kak se može ispasti iz divizije A i doći u B pa isto tako i u C...i naravno obratno?..
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Danko Radic   

[Vrh] Go down

Danko Radic
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next