Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Danko Radic

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   čet ruj 16, 2010 9:22 am

Ja budale!

Radica smjenuti!?!??!

Pa da nam kosarka ode u kurasssss?!
[Vrh] Go down
DOLAC
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pet ruj 17, 2010 2:51 pm

Zar taj lik nije uhićen? cheers
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 3:02 pm

http://www.jutarnji.hr/pogledajte-tko-su-ljudi-koji-vladaju-hrvatskim-sportom-/888061/
Naš Danko i ne zauzima neko visoko mjesto, dakle nije ni utjecajan, mjerilo je popularnost sporta??? Eto gdje nam je košarku smjestio gospodin Radić! clown Evil or Very Mad cherry
[Vrh] Go down
pop84
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 5:02 pm

basketboy je napisao/la:
http://www.jutarnji.hr/pogledajte-tko-su-ljudi-koji-vladaju-hrvatskim-sportom-/888061/
Naš Danko i ne zauzima neko visoko mjesto, dakle nije ni utjecajan, mjerilo je popularnost sporta??? Eto gdje nam je košarku smjestio gospodin Radić! clown Evil or Very Mad cherry

Tako loša pozicija govori da naš Danko Bananko vrlo , lukavo i perfidno odrađuje svoje prljave poslove . On nije glup čovjek , svi koji misle drugačije , varaju se . Nije egzibicionista tipa Mamić i Ćiro Blažević , samo da su u medijima , nije važno dobro ili loše . Nažalost izgleda da Danko imama mandat kao drug Tito .
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 7:07 pm

....mogel bi i završit ko Tile.....u ljubljani..... pirat
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 7:18 pm

Nekaj si razmišljam....u nagradnoj igri koju ćemo organizirati za dodjelu 2 ulaznice za koncert Lady Gage....mogli bi tim vrijednim nagradama (mislim da upad na taj koncert stoji 400-500 kn) nagraditi forumaša koji napiše "najljepši" post o junaku ovog topica ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 7:24 pm

Bok Faul!...Ja bih pisal,ali mene Lady Gaga ne pali...da Jennifer Lopez ima koncert ili Eva Mendes napisao bih i "Rat i mir" ako treba, ali Lady Gaga nije moj tip žene...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 7:29 pm

Sir_Charles je napisao/la:
Bok Faul!...Ja bih pisal,ali mene Lady Gaga ne pali...da Jennifer Lopez ima koncert ili Eva Mendes napisao bih i "Rat i mir" ako treba, ali Lady Gaga nije moj tip žene...

Bok i tebi Sire....možda je LG Dinin tip žene...piši za njega .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 7:33 pm

A ne bih o njegovim komadima...koliko čujem glasine mali je izuzetno popularan u ženskom svijetu...
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 7:57 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Nekaj si razmišljam....u nagradnoj igri koju ćemo organizirati za dodjelu 2 ulaznice za koncert Lady Gage....mogli bi tim vrijednim nagradama (mislim da upad na taj koncert stoji 400-500 kn) nagraditi forumaša koji napiše "najljepši" post o junaku ovog topica ....
....e, moj danko, popišanko, dabogda da ti u pak ušlo crijevo ne pretanko i da ti oči skoče kao nekad Branko Skroče.....e, moj čoče..... bounce
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 8:44 pm

Evo...ovo što je napisao Prudje je jako dobar tekst...ne bi ga se posramila ni Alka Vujica...nego,Prudje...da se ti ne družiš možda s Alkom Vujicom...i ona stanuje u Novom Zagrebu...hebiga...sad mi je sumnjivo...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 8:46 pm

Prudje...da ti nisi prezamaskirana Alka Vujica?...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 9:15 pm

Ipak...istina je...nešto ne valja s našom košarkom...15 godina bez trofeja...naša djeca se ne poistovjećuju s košarkom...pitaju nas u čudu " a tko je taj Dražen Petrović?"..na marginama smo svim margina...predmet sprdnje kojekakvih nacija kaj su košarku upoznale tek s onim crtićem gdje su glumili Bill Murray i Michael Jordan...jad i čemer...treneri neznalice se mjenjaju...poluškolovani igrači glume zvijezde...nepismeni i apsolutno antisportski novinari pišu o košarci...agencija XXL se ponaša kao da je u Gothamu...kao da je na redu film "Batman IV" s Robertom Jablanom i Dankom drakulićem u glavnoj ulozi...umjesto Jacka Nickolsona i gomili mafijaša iza njih kao zaštita...sa ostarjelim pišonjama kao Bilić i Radić u HKS-u koji se ni popišat ne mogu...sa gomilama ulizicama...a jednom davno...i ne tako davno...imali smo Krešu...i Dražena...i Tonija...i Rađu...i Stojka...Plečaša...i Skansija i Tvrdića i Đerđu i Jerkova i Krstulovića...Nakića,Knegu,Čuturu,Danka,Beloga...imali smo košaricu koja je bila naš ponos...samo smo je imali mi i Litva...samo su je igrale Hrvatska...Litva...i USA...
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 9:22 pm

E moj Sire, a sad imamo kurac od ovce a ne košarku. U klupskim natjecanjima u Europi smo niko i ništa. Sad smo opet usrali na Svjetskom prvenestvu. Nikoga nismo dobili (ne računam Tunis i Iran jer te tekme niko ozbiljan ne računa). Za Europu i svijet smo nezanimljivi. I doma smo nezanimljivi. Niti nam košarka zanima medije nit publiku. Jad i čemer.
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 9:54 pm

Bitno je da Danko Radić ima držanje Napoleona Bonaparte...istina, malo je viši...ali držanje...zasmišljen pogled...upravo kako je Antun Augustinčić na nekim poprsjima ovjekovječio druga Tita...zamišljen pogled kao pred sudbonosnu bitku...neprijatelj je svuda oko tebe...a ti trebaš naći izlaz...niti grčke tragedije nisu dostatne da opišu stanje agonije koja potresa to tijelo u koje se smjestio Danko Radić...dakle...zamišljen pogled i um...napregnuti um u traženju rješenja...kako naći Eureku...spasonosno rješenje???...
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 10:18 pm

o kakvom se to tu umu radi?? Suspect
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 10:21 pm

Radiću...kako pronaći rješenje dok mi putujemo u kurac...
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 10:25 pm

Nisam pesimista ali teško bu se ta bagra raz....ala....njima je i više nego dobro, a uz to nemju niti studa niti srama....recept za dugovječnost jocolor
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 10:29 pm

o kakvom se umu radi?...o umu čovjeka koji je jedini sposoban učiniti nemoguće...kao general Romel koji je sa sto vojnika zarobio diviziju od osam tisuća vojnika...takav um posjeduje junak naše kolumne...naš Danko Radić...eh da ga je Bonaparte imao...ne bi sada ABBA pjevala o Waterloou...
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 10:33 pm

on je institucija za sebe.....bespredmetno je bilo što komentirati farao
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 10:35 pm

ali čovjek posjeduje izniman um i inteligenciju...i to se mora priznati...Danko Radić...konobar koji je prevazišao sebe...legenda koja živi...
[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 10:39 pm

zaista je pravi konobar....shuha kavu pa negdje u prikrakju da se ne vidi pljune ti u šalicu...ali je sa smješkom posluži Surprised

[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 10:51 pm

Pa da...pravi gad...a ima puno takvih gadova u svim porama života...puno je poštenih ljudi, ali još više gadova...ipak...kako god bilo ipak mi se čini da poštenje na kraju pobjeđuje...to iziskuje puno patnje, ali poštenje pobjeđuje...i ovo smeće će morati otići...15 godina pljuje u lice svome narodu i još ga nije sramota...on vodi košarku u Hrvata...kuda???...u propast...pod okriljem najokorjelijih mafijaša...ali dolijaće oni svi...najgore se je narodu zamjeriti...kako se kaže...sve će to narod pomlatiti...
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 20, 2010 11:28 pm

pruđe je napisao/la:
....mogel bi i završit ko Tile.....u ljubljani..... pirat

Bolje u Kuci cvijeca.cheers
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie