Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Danko Radic

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   čet ruj 23, 2010 7:06 pm

Sir_Charles je napisao/la:
Znaš Faul...ja sam ti Čutkeu u lice rekel da imam povjerljive informacije da je on mogel sve napraviti na haklu pod košem, ali jedino kaj nije mogel napraviti to su bili sklekovi...i onda je on mene bledo gledal...da kaj ja to pričam i ko je to izmislil...dobro...ja mu nisam nikaj više štel reći jer sam videl da se iznerviral i pobojal sam se da ga ne pukne kakav infarkt i slično...i onda dva mjeseca kasnije razgovaral sam o tome sa Antonijem Ozmecom...sigurno znaš ko je on...i objasnil sam mu neke stvari i to da je Čutke problijedil i popizdil...i on je mrtav hladan rekal da kuži kaj ja pričam i tko mi je to izbrbljal i da bi to moglo biti istina...i samo se nasmijal...

A gde si s Čutkeom i Tonijem pričati o sklekovima ....

Mislim da smo na topicu o konobaru ...a mi ovdje o sakoima,sklekovima i takvim stvarima....vratimo se problemu...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   čet ruj 23, 2010 7:11 pm

Kad smo o već načeli temu o modnim detaljima...primjetil sam da konobar preferira veste i đempere...pa sam si mislil...nije valjda da se počel furati na Vasil Tupurkovski stil...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   čet ruj 23, 2010 7:13 pm

Kad smo o već načeli temu o modnim detaljima...primjetil sam da konobar preferira veste i đempere...pa sam si mislil...nije valjda da se počel furati na Vasil Tupurkovski stil...

Ja ga pak pred očima imam u belom đez odelu...pardon sakaču.....heboga bijeli sako....pa ko to nosi....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   čet ruj 23, 2010 7:17 pm

pa to nose doktori u bolnicama...kaj se čudiš...dođi u bolnicu i buš videl...tam su svi u bijelom...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   čet ruj 23, 2010 11:31 pm

Baš maloprije čitao sam u članak u Sportskim Novostima od Tvrtka Puljića...inače čitam Čuturine kolumne u Sportplusu (jeftinije su novine, a i Čutke mi je bil sused pa ga moram podržavati...nek se probije dečko u svijetu novinarstva...ima kćerke u Americi pa to nije jeftino...a i onaj sako kaj nosi mu je nekako ofucan...izgleda da spaja kraj s krajem...)...dakle čitao sam lamentiranja od Puljića...i skužio sam da oni ( i Čutke i Puljić i ostala ekipa ) ...oni ujutro kad se dignu iz kreveta prvo pročitaju kaj smo mi tu fantazirali, brbljali i mozgovali ovdje na farumu tokom noći...pa onda odu u redakcije pa napišu tekstove...ali umotane u celofan...u puno blažem obliku...nešto kao kamilica u odnosu na na pravu šljivu rakiju...
Taj mi je tlak dizal u zadnje vrijeme. Kaj je taj laprdal. Ti bokca kak je on lijepo to opisival kaj se nema tam događalo. Kao da je izvještaval u nekakvom SF stilu. Čutura je pak kritiziral jasno i smisleno nama kaj znamo o košarci i situaciji dost. Oni drugi baš i nisu mogli skužit o čemu on to piše. Trudil se je i dalje se trudi kritizirat al hebi ga boji se valjda za posel. Embarassed
[Vrh] Go down
kikiriki
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pet ruj 24, 2010 12:27 pm

mazohist je napisao/la:
Baš maloprije čitao sam u članak u Sportskim Novostima od Tvrtka Puljića...inače čitam Čuturine kolumne u Sportplusu (jeftinije su novine, a i Čutke mi je bil sused pa ga moram podržavati...nek se probije dečko u svijetu novinarstva...ima kćerke u Americi pa to nije jeftino...a i onaj sako kaj nosi mu je nekako ofucan...izgleda da spaja kraj s krajem...)...dakle čitao sam lamentiranja od Puljića...i skužio sam da oni ( i Čutke i Puljić i ostala ekipa ) ...oni ujutro kad se dignu iz kreveta prvo pročitaju kaj smo mi tu fantazirali, brbljali i mozgovali ovdje na farumu tokom noći...pa onda odu u redakcije pa napišu tekstove...ali umotane u celofan...u puno blažem obliku...nešto kao kamilica u odnosu na na pravu šljivu rakiju...
Taj mi je tlak dizal u zadnje vrijeme. Kaj je taj laprdal. Ti bokca kak je on lijepo to opisival kaj se nema tam događalo. Kao da je izvještaval u nekakvom SF stilu. Čutura je pak kritiziral jasno i smisleno nama kaj znamo o košarci i situaciji dost. Oni drugi baš i nisu mogli skužit o čemu on to piše. Trudil se je i dalje se trudi kritizirat al hebi ga boji se valjda za posel. Embarassed

Puljić nije tak loš, ima "samo" 2 mane:
1. On se uopće ne razumije u košarku, tj. razumije ju na nivou prosječnog Zabokovog navijača (bez uvrede EFZ)...zmači onak, gledam puno tekmi, ali baš da
razumijem srž problema, baš i ne... (što je često vidljivo iz njegovih tekstova)
2. On je "mali od kužine"...nadam se da ne moram ovo detaljno pojašnjavat pirat (što se također vidi iz njegovih tekstova)
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 27, 2010 7:41 pm

Čujem kako je predsjednik...ne saveza nego države...Josipović danas spomenuo postojanje nogometne mafije u Hrvatskoj...a kaj je s onom košarkaškom Wink ....košarka nam se toliko srozala da više nikoga ne zanima...pa makar se u njoj događalo što se događa zadnjih ne znam koliko godina...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danko Radic   pon ruj 27, 2010 8:35 pm

....ma to je gospon presvetli, velečasni, milorukoljubac, uvaženi pravnik i glazbenik-mislilac mislil na mafiju u ajduka, a mafija u košarci ne postoji kao imaginacija.....to je fakat, a ne iluzija......
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Danko Radic   

[Vrh] Go down

Danko Radic
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6