Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Zadar

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
Autor/icaPoruka
scoonie penn
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 2:25 pm

Minard play cyclops affraid

Ja ne znam zašto pišete gluposti o Minardu kad čovjek ne da nije play već je krilo od 200 cm, koje eventualno može odigrati dvicu...igrao vam je prošle sezone u Top 16 Eurolige i završnicu ruskog prvenstva umjesto ozlijeđenog Langforda pa ste ga mogli i pogledati čak na HTV-u.
[Vrh] Go down
dudo_zemljić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 3:37 pm

kak' nisu nikog doveli?! pa onog browna su uzeli, tu je valjda otišla lova od perića. minard? od kud sad ta priča?
p.s. ne ide minard u olimpije, već su zmajčeki uzeli kenny gregory-a.
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 4:26 pm

scoonie penn je napisao/la:
Minard play cyclops affraid

Ja ne znam zašto pišete gluposti o Minardu kad čovjek ne da nije play već je krilo od 200 cm, koje eventualno može odigrati dvicu...igrao vam je prošle sezone u Top 16 Eurolige i završnicu ruskog prvenstva umjesto ozlijeđenog Langforda pa ste ga mogli i pogledati čak na HTV-u.

di pise da je minard play? Question
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 5:15 pm

reket je napisao/la:
minard ide u olimpiju.

u zadru nista od daljnjih pojacanja. dakle to je to.

bez jos jednog playa mi nemamo sto traziti u nlb. slijedi borba za opstanak........

meni se iz ovoga čini da se govori o playu, ali ako sam krivo interpretirao Cool a i vidio sam da ga neki spominju u tom kontekstu u ranijim komentarima!

Uglavnom mislim da vam je to veći problem nego krilo, jer bi tamo dao priliku Marčinkoviću i Olivariju, a ovdje s Vladovićem sklonim ozljedama kao jedinim rješenjem ste tanki to tanak elephant
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 6:56 pm

pre tanki. jako lose. vladovic ni u snu nemoze gurati cijelu sezonu po 30 + minuta. ako car ide na jedan onda nemamo 2.
jedina sansa je da olivari i marcinkovic polude pa da se to koliko - toliko kompezira...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 7:02 pm

"Hercegovci di su novci"
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 7:37 pm

Odlično nema se love i prisiljeni su igrat domaći momci. Bu to bilo zanimljivo i interesantno za pratit. Bilan bu moral igrat puno, a i ovi ostali Marčinković. Olivari i Batur. Ni to tak ni loše za mene, za navijače Zadra bi to rezultatski moglo bit bolno. Jadan Jupe kaj bu mu delali ak ne bu zgledalo dobro. Drž se Jupe. Embarassed
[Vrh] Go down
arpad
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 8:28 pm

Ako Kalmeta ne prezimi, nema tu love puno...privatizacija sinovi, a ne balote isto ka Split, samo on je KK Banana Split

Basketball
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 10:15 pm

Postoje stanoviti izgledi da već danas Ive Ivanov iz Borika-Puntamike prijeđe u Zadar. Riječ je o tomu, kako se moglo neslužbeno jučer doznati, da je KK Zadar u datom trenutku dao suglasnost toj ideji, a uz obrazloženje da bi Ivanov bez poteškoća ušao u sustav Danijela Jusupa. Trener Zadra, znano je, već dugo govori o potrebi da se momčad upotpuni i jednim igračem koji je skočan, koji spada među igrače s izraženim atletskim sposobnostima. U Zadru Ivanova smatraju takvim i jučer je uspostavljen kontakt i s igračem i s Borikom-Puntamikom. Navodno, Ivanov nema ništa protiv, a uprava "mlađeg brata" danas bi trebala raspraviti o svemu i donijeti odluku. Ako je vjerovati nekim indicijama, većina iz uprave Borika-Puntamike nema ništa protiv da Ivanov zelenu majicu zamijeni plavom ili bijelom. Osim za Zadar i Borik Ivanov je igrao i za Zabok čiji je dres u A-1 ligi nosio dvije sezone.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 10:27 pm

Pa kaj će mu još jedna indentična 4 ko Golemac, Dundović i Bova ? Bolje da posudi onog Pršuta. Pa fakat mu treba ispomoć na pleju bilo kakva. Embarassed
[Vrh] Go down
Lija Lijovic
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 11:28 pm

jazine je napisao/la:
mičić je jasno rekao na početku sezone da će od prodaje perića dobiti potreban novac koji će iskoristiti za dovođenje novih igrača. perić je prodan, a nikog nisu doveli, znači mičić laže, a samo bog zna što je s tom lovom od perića. niti je ona iskorištena za pojačanja, nit za plačanje dugova (jer je blokiran bio račun kk zadru) niti su dali plaće radnicima. DI JE LOVA ?!?!
Taj klub je zaduzen do grla, pitanje je dali ce uopce izgurati sezonu. Vjerujem da su i ova "pojacanja" (bez Greera) debelo premasila financijske limite. Problem je sto klub vec godinama barata s novcem kojeg u stvari nemaju. Ovo s Greerovom losom formom im je doslo ko naruceno, jer ga ionako nebi mogli isplatit. Totalno su nesposobni, i vode klub u propast. Pred izbore se mozda ukazu neki spasioci, u ostalom tako to ide u Zd.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 11:30 pm

nažalost ove godine očekivanja su nikakva. centralizacija i korupcija su učinili svoje a to je da su 3 najbolja kluba iz zagreba i da zadar svake godine sve više i više pada. po meni najviši cilj ove sezone je ostvariti plasman koji će voditi u uleb kup sljedeće god., a najniži je igranje u nlb i u 2011/12, što smatram da će biti veeeoma teško ostvarivo. žalosno je da u ovoj državi propadaju klubovi koji dolaze iz gradova koji žive za pojedine sportove (metković propao u rukometu, zadar polako u košarci, split propao u košarci...) samo zato što je država centralizirana i samo se gleda zagreb a ostalo van zg se ni ne spominje, odnosno kao da se ni ne priznaje kad ostavri uspjeh u sportu. također šporka politika u ovoj državi se je uvukla svugdi pa i u sport. kako funkcionira država koju vodi ova vlada tako funkcioniraju i klubovi u kojima oni imaju utjecaja.... veselilo bi me da ovi mladići (marčinković, olivari, batur, bilan) se pokažu ove godine i da u njima imamo pojačanja. to bi bio najbolji dobitak ali to ne uspijeva uvik. Mičiću i Peroviću izgubite se iz kluba što prije !
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   sri ruj 29, 2010 12:57 am

jazine je napisao/la:
nažalost ove godine očekivanja su nikakva. centralizacija i korupcija su učinili svoje a to je da su 3 najbolja kluba iz zagreba i da zadar svake godine sve više i više pada. po meni najviši cilj ove sezone je ostvariti plasman koji će voditi u uleb kup sljedeće god., a najniži je igranje u nlb i u 2011/12, što smatram da će biti veeeoma teško ostvarivo. žalosno je da u ovoj državi propadaju klubovi koji dolaze iz gradova koji žive za pojedine sportove (metković propao u rukometu, zadar polako u košarci, split propao u košarci...) samo zato što je država centralizirana i samo se gleda zagreb a ostalo van zg se ni ne spominje, odnosno kao da se ni ne priznaje kad ostavri uspjeh u sportu. također šporka politika u ovoj državi se je uvukla svugdi pa i u sport. kako funkcionira država koju vodi ova vlada tako funkcioniraju i klubovi u kojima oni imaju utjecaja.... veselilo bi me da ovi mladići (marčinković, olivari, batur, bilan) se pokažu ove godine i da u njima imamo pojačanja. to bi bio najbolji dobitak ali to ne uspijeva uvik. Mičiću i Peroviću izgubite se iz kluba što prije !
objasni mi kako korupcija utječe na propadanje dalmatinskih klubova, točnije zadra?

jačanje zagrebačkih klubova ima samo veze sa financijama,da ti objasnim.za cibonu se zna da je godinama moćna,dok je zagreb kroz koncentraciju jake uprave osigurao moćne sponzore,doduše kroz posredstvo politike,dok je cedevita koncentrirala privatni kapital.to je pojelo dalmatinske krugove,jer su njihove sredine gospodarski slabije jer je velika većina jakih kompanija stacionirana u zagrebu(što je u svijetu logičan proces u zemljama naše veličine).kada se na to nadoda loša klupska politika...ode kurac.

meni je prvom žao da je tako,jer bi volio da nam je liga dobra kao nekad.ali govoriti o nekom nepriznavanju uspjeha,ciljanom radu na uništenju(izuzimam primjer jamba u metkoviću kojeg je pojeo iskusniji igrač gobac na transferu lackovića) te korupciji kao uzroku moći zagrebačkim nad zd-klubovima mi isto nije baš lijepo.

[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   sri ruj 29, 2010 1:45 am

Vidim kako se hvale uspijesi u medijima kad dinamo pobijedi nekog ili kad cibona udje u drugi krug el ili osvoji prvenstvo, a kako uspjeh zadra u za njih "dvorazrednom europskom natjecanju" (da mi je znat u kojem razredu europe igra dinamo). komentatori svršavaju, glavni tajnici su ponosni, novinske naslovnice prožete hvalospjevima na temelju klubova iz "metropole". Oćeš još jedan primjer. juby 5 godina u zadru, tražia je domivnicu - jel je dobia ? a etto, sammir, chago... nakon koliko su oni ono dobili hrv državljanstvo? Po medijima mole gordona i andersona da nakon sto je svaki godinu dana bia u hrv igraju za reprezentaciju, a kad je itko išta napisa od novinara o jubyu što je da za zadar i hrvatsku, ko je napisa nešto posebno o njema kao zahvalnost, osim po zadarskim medijima? zatim aj reci mi kad je u središnjem dnevniku rečeno o financijskim problemima u KK Zadru kao danas u trominutnom prilogu o tim problemima u Ciboni? sve se vidi, nismo mi slipi. vas gore i ne krivim što ne vidite neke stvari jer ste uz svoje klubove i briga vas za druge, ali kad sudac pokrade hrvatsku u beogradu protiv španjolske onda to svih boli, a kad sudac pokrade zadra u zagrebu protiv cibone e onda to nitko ne j... vidi ludi zadrani opet se žale. Slučaj KK zagreba je najtužnija prića. Njega pola dalmacije financira kroz te "državne" firme. jel to sramota, da jedan klub za kojeg nitko u europi nije zna, koji nikad ništa nije osvojio da ima 11 državnih firmi za sponzore ?? onda se još udostoje dolazit vamo na treninge i vrbovat igrače ! Protiv cedevite nemama ništa. privatnik je ima, sve u redu i neka rade. Pod korupcijom sam mislio kao problem u našem dvorštu (razni mičići, magaši, perovići itd.)
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   sri ruj 29, 2010 2:57 am

jazine je napisao/la:
Vidim kako se hvale uspijesi u medijima kad dinamo pobijedi nekog ili kad cibona udje u drugi krug el ili osvoji prvenstvo, a kako uspjeh zadra u za njih "dvorazrednom europskom natjecanju" (da mi je znat u kojem razredu europe igra dinamo). komentatori svršavaju, glavni tajnici su ponosni, novinske naslovnice prožete hvalospjevima na temelju klubova iz "metropole". Oćeš još jedan primjer. juby 5 godina u zadru, tražia je domivnicu - jel je dobia ? a etto, sammir, chago... nakon koliko su oni ono dobili hrv državljanstvo? Po medijima mole gordona i andersona da nakon sto je svaki godinu dana bia u hrv igraju za reprezentaciju, a kad je itko išta napisa od novinara o jubyu što je da za zadar i hrvatsku, ko je napisa nešto posebno o njema kao zahvalnost, osim po zadarskim medijima? zatim aj reci mi kad je u središnjem dnevniku rečeno o financijskim problemima u KK Zadru kao danas u trominutnom prilogu o tim problemima u Ciboni? sve se vidi, nismo mi slipi. vas gore i ne krivim što ne vidite neke stvari jer ste uz svoje klubove i briga vas za druge, ali kad sudac pokrade hrvatsku u beogradu protiv španjolske onda to svih boli, a kad sudac pokrade zadra u zagrebu protiv cibone e onda to nitko ne j... vidi ludi zadrani opet se žale. Slučaj KK zagreba je najtužnija prića. Njega pola dalmacije financira kroz te "državne" firme. jel to sramota, da jedan klub za kojeg nitko u europi nije zna, koji nikad ništa nije osvojio da ima 11 državnih firmi za sponzore ?? onda se još udostoje dolazit vamo na treninge i vrbovat igrače ! Protiv cedevite nemama ništa. privatnik je ima, sve u redu i neka rade. Pod korupcijom sam mislio kao problem u našem dvorštu (razni mičići, magaši, perovići itd.)
puno si ti tu toga dotakao,dosta toga i što nije vezano uz ovu temu pa neću dalje ulaziti.
ja sam se inače bio osvrnuo na tezu o korupciji.

kaj se tiče jubya,svašta bi se o toj teni moglo,ali ide najviše na dušu ljudi iz kk zadar,i do 98%.pojavila se svojednobno i priča o nedavanju potvrde o nekažnjavanju,ne znam kako je to završilo.

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zadar   

[Vrh] Go down

Zadar
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 18 / 18.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18