Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Zadar

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
Autor/icaPoruka
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   ned ruj 26, 2010 11:52 pm

jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Morović 16 (6-6)
Pogriješio je Zadar što ga nije ostavio... No
A što se može kad se on i jupe ne trpe... s njim bi rišili poziciju 1 da je osta.
Šteta...Odličan igrač,mogao je biti i još bolji da je imao sreće...Sklon je ozljedama ... Evo izgleda da ide na bolje,odavno nije bio ozljeđen i valjda će tako i ostat... Wink
[Vrh] Go down
Lija Lijovic
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 12:20 am

Morovic je odlican igrac, po mnogo cemu bolji od Vladovica. Sto je zanimljivo, bolji je u onom najbitnijem (bar za poziciju playa) - u razigravanju ekipe.

Ipak, uzevsi u obzir seljacko poimanje kosarke zadarskih "strucnjaka", gdje se neobicno puno favorizira sut za 3, uopce me ne cudi micanje Morovica, Pesuta i slicnih.

[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 8:59 am

jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Trice: Široki TT Kabeli (0-19).
Ovo je oboreni rekord na nekoj profesionalnoj košarkaškoj utakmici Laughing

prije mozda deset godina, zadar u finalu ph u zagrebu protiv cibone izgubi 3 razlike a ima sut za tricu 0 - 20 ili cak i gore...
[Vrh] Go down
markus marin
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 9:05 am

Da je ostao Morović danas nebi imali problema ne mistu
razigravača. Ali što je tu je. Idemo dalje.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 10:21 am

Zanimljiva je ta statistika od Širokog za tri poena. Možda su momci tam zaboravili da se pomaknula trica pa se još nisu priviknuli na novi šut. Vidim da ste svi tužni kaj Morović nije ostal. Svi mi kad ga onak pogledamo s tribina on fakat ponekad djeluje kao pravi ozbiljni plej ali očigledno ipak nekaj kod njega ne štima. On se nigdje nije uspjel dugo zadržat. Bil je i puno ozljeđivan al nekak odigra jednu tekmu ko Steve Nash, a onda drugu totalno nestane i počne delat svakakve ludosti. Čini mi se da je malo prenervozan za poziciju koju igra.
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 12:50 pm

Basket je napisao/la:
jazine je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Morović 16 (6-6)
Pogriješio je Zadar što ga nije ostavio... No
A što se može kad se on i jupe ne trpe... s njim bi rišili poziciju 1 da je osta.
Šteta...Odličan igrač,mogao je biti i još bolji da je imao sreće...Sklon je ozljedama ... Evo izgleda da ide na bolje,odavno nije bio ozljeđen i valjda će tako i ostat... Wink
A i sklon je psovanju majke treneru što bi možda moglo proći kod Joke ali Jupe baš nije imao razumijevanja
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 2:08 pm

MarkoCar je napisao/la:
kukljica je napisao/la:
duaglas je onaj koji je igra u pamesi,a minard je igra u italiji i zadnju sezonu sa popovicem u uniksu i zvjer je ala brewer
Douglas je šuter-koš igrač, ja bi radije Minarda htio u momčadi, prava je zvijer, kad on i Car naprave presing nema tih bekova koji će loptu prevesti preko centra

Ricky Minard, ako na njega mislite, je igrao dosta u Italiji i u posljednjem dijelu sezone je kao zamjena za ozljeđenog Keitha Langforda doašao u Khimki iz Rome. On je po meni dvojka/trojka kao i Ruben Douglas.

Minard je igrao vrlo pristojno ovo što sam ga ja gledao u Top 16 Eurolige. Bolji izbor od Douglasa koji prvi dio prošle sezone nije igrao nigdje, a onda je statirao uz mizernu minutažu u Sevilli. Gledao sam dosta ACB na Sportklubu i ovo što su prenosili Cajasol on nije praktički uopće igrao.

Po meni bi Zadru trebao igrač koji može igrati i playa. Shocked
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 2:30 pm

http://www.jutarnji.hr/kosarkas-kk-zadra-frano-marasovic-pretucen-ispred-disko-kluba-forum/890169/

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 2:52 pm

BodiBond je napisao/la:
Da li bi neko bio ljubazan da mi u kratkim crtama predstavi vaše klubove koji igraju u NLB. Ko će u kom klubu koliko igrati, šta se od koga može očekivati, ko će imati kakvu ulogu... Zanima me zbog ovog NLB fantasyja, pa bih bio zahvalan onome ko mi pomogne. Ukoliko postoje teme za svaki od ovih klubova i ukoliko je tamo pisano o ovome što me zanima, uputite me na te teme. Hvala vam unapred.

Zamolio bi ispred foruma da netko od forumaša koji su dobro upoznati sa situacijom u Zadru ukratko napišu našem članu iz Srbije ono što ga zanima...recimo...glavni igrači(po pozicijama)...očekivanja pred sezonu i takve stvari...znam da je o svemu tome već pisano na ovom forumu...ali čovjek nas je lijepo zamolio i red je da mu ispunimo želju...i on je nama napisao takve stvari o Partizanu Wink ....a napisat će nam i o drugim srpskim klubovima....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 3:07 pm

Faul u napadu je napisao/la:
BodiBond je napisao/la:
Da li bi neko bio ljubazan da mi u kratkim crtama predstavi vaše klubove koji igraju u NLB. Ko će u kom klubu koliko igrati, šta se od koga može očekivati, ko će imati kakvu ulogu... Zanima me zbog ovog NLB fantasyja, pa bih bio zahvalan onome ko mi pomogne. Ukoliko postoje teme za svaki od ovih klubova i ukoliko je tamo pisano o ovome što me zanima, uputite me na te teme. Hvala vam unapred.

Zamolio bi ispred foruma da netko od forumaša koji su dobro upoznati sa situacijom u Zadru ukratko napišu našem članu iz Srbije ono što ga zanima...recimo...glavni igrači(po pozicijama)...očekivanja pred sezonu i takve stvari...znam da je o svemu tome već pisano na ovom forumu...ali čovjek nas je lijepo zamolio i red je da mu ispunimo želju...i on je nama napisao takve stvari o Partizanu Wink ....a napisat će nam i o drugim srpskim klubovima....

mislim da mu je mazohist odgovorio na nlb temi
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 4:24 pm

Hvala mazohistu i hvala faulu... Pročitao sam sve napisano na ovoj temi, pa ću sada sa ostalim Hrvatskim klubovima...
Evo da vam napišem nešto o klubovima sa kojima ste igrali u Srbiju, a vidim da se neki od vas raduju pobedama...
Prvo, da počnem od Mega Vizure... To je klub u kome glavnu reč vodi Miodrag Ražnatović u Srbiji poznatiji kao Zalizani... Zašto ga tako zovu... evo slike...

On je vlasnik agencije beobasket i jedan od najjačih menadžera u Evropi. Skoro svi igrači vredni pažnje na Balkanu su njegovi klijenti, a od poznatijih igrača Spanulis, Nilsen, Kelati, Teletović... Koga zanima neka pregleda sajt agencije... http://www.beobasket.net/
Elem, prošle godine je on svoj klub, Megu, spojio sa Vizurom, čiji vlasnik ima sjajnu infrastrukturu... Taj klub ima odlične uslove za rad, ali po nekim pričama ne radi se baš dobro tamo, ali za to mi nemojte verovati, nije pouzdan info...
Zašto sam počeo od njega... On drži skoro sve igrače koji su sada u Zvezdi, a i trener Uvalin je njegov klijent... Priča se da čak on i plaća te igrače, ne znam koliko je to istina... Zvezda će ove godine biti kanta ekipa... Ima tu par talentovanih igrača kojima će značiti da odigraju sezonu u ovakvom klubu. Pre svega mislim na Nedovića i Radosavljevića, ali daleko je to od ozbiljne ekipe... Cilj Zvezde je opstanak... Mislim da im je 5-6 pobeda maksimum.
Mega Vizura je prosečan srpskoligaš, ništa posebno... Naši NLB ligaši bi je napucali 50 razlike ( Hemofarm, Partizan ).
FMP nije ni senka ekipe od prošle godine. Ovaj Marković koji im je najbolji strelac na pripremam prošle godine je igrao za filijalu FMP-a, Radnički 06 koji je bio u donjem delu naše lige... Prodali su i Muslija i neki mladi igrači im odlaze, potpisuju prve ugovore sa drugim klubovima... Ali Čovićevo poslovanje je neka druga priča...
Hteo sam reći, ove pobede ne treba puno da vas raduju ako od Zadra očekujete nešto više... Rezultat protiv Partizana treba da vas raduje, ali znate i sami da je PArtizan postao takva ekipa da igra koliko je dovoljno... Wink
E, sada da se vratim na Zadar... Koliko sam razumeo, očekuje se pojačanje na poziciji SG/SF?
Sada ekipa izgleda ovako:
PG: Vladović ( trenutno vuče povredu? ) - očekuje se da igra 30+ minuta i da mu Car pomaže malo u organizaciji?
PG/SG: Car - 30 minta
PF/C: Golemac i Brown - očekuje se da oni igraju 30+ minuta?
PF/C: Bilan i Dundović kao buck up na ovim pozicijama?
Konkretna pitanja:
1. Koliko se može očekivati od Vladovića? Koliko poena, asistencija, skokova? Koliko šutira, kakvi su mu procenti šuta?
Sa Carovom igrom sam upoznat...
2. Da li ste geldali Brown-a? kakav mu ej stil igre? Koji su mu procenti realizacije? Da li dobro skače? Koji učinak se može očekivati od njega ( 15p + 10sk Embarassed ).
3. Kolika minutaža sleduje Bilanu i Dundoviću?
4. Kakva je uloga Marčinkovića, Perinčića i Batura? Ko će koliko igrati i šta se od njih može očekivati?

Hvala vam unapred! cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 4:35 pm

Nešto sam napisao na temi NLB, pa ću ti odgovoriti na pitanja ovdje, ako Vladović bude zdrav čitavu sezonu mogao bi biti najbolji igrač Zadra, ali on je sklon ozljedama i kondicija mu nije najjača strana, očekuje se pojačanje combo guard, Brown-šut s poludistance, negdje na 12 p 7 sk ja procjenjujem, Bilan je u pripremama igrao 20ak minuta, Dunndo Maroje 10-15
Perinčić oko 10-ak poena, a Marčinković Olivari i Batur još ne znam tko će zapravo biti starter, Batur je veći dio priprema pauzirao zbog ozljede
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 4:53 pm

A koliko Brown može u ostalim kategorijama, blokade, iznuđeni faulovi? Da li brzo pravi lične? Kako izvodi slobodna bacanja?
Ako uzmemo da će mu učinak biti 12p i 7sk, to je 6 pogođenih šuteva iz igre i 4, 5 promašaja... To je onda indeks oko 14 na osnovu ove dve kategorije, e kako popunjava ostale statističke kolone? Smile
Kkao igra Perinčić, je l zavisi samo od šuta ili pokupi neku loptu pod košem?
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 4:58 pm

BodiBond je napisao/la:
A koliko Brown može u ostalim kategorijama, blokade, iznuđeni faulovi? Da li brzo pravi lične? Kako izvodi slobodna bacanja?
Ako uzmemo da će mu učinak biti 12p i 7sk, to je 6 pogođenih šuteva iz igre i 4, 5 promašaja... To je onda indeks oko 14 na osnovu ove dve kategorije, e kako popunjava ostale statističke kolone? Smile
Kkao igra Perinčić, je l zavisi samo od šuta ili pokupi neku loptu pod košem?
Perinčić je trnutno poluinvalid, slobodna(brown) su mu 80%, a pošto jedva može zakucati ne očekuj blokade, za faule ne znam
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 5:15 pm

Ok, hvala. cheers
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 10:11 pm

Faul u napadu je napisao/la:
http://www.jutarnji.hr/kosarkas-kk-zadra-frano-marasovic-pretucen-ispred-disko-kluba-forum/890169/
Užas. Hebi ga ima 2 15 i u 5 ujutro lako upadne u oko nekakvim budaletinama koje misle da bu im se tak pimpek povečal. Strašno. Valjda bu mulac dobro. Embarassed
[Vrh] Go down
kukljica
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 10:32 pm

nema pojacanja
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 10:42 pm

kako misliš nema pojačanja, što sve propalo ili ???
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 27, 2010 11:31 pm

kukljica je napisao/la:
nema pojacanja
Polako, ima još tri tjedna do počekta lige. Možda ipak netko još sleti. Embarassed
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 12:06 am

izgleda da jupe traži još dva pojačanja, a uprava neda ! Opet je netko uzea lovu pod livi rukav, j.b.m im sve od kolijevke do groba gamad lopovska lažljiva. tko zna di je lova koju je unicaja dala otišla...
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 12:18 am

jazine je napisao/la:
izgleda da jupe traži još dva pojačanja, a uprava neda ! Opet je netko uzea lovu pod livi rukav, j.b.m im sve od kolijevke do groba gamad lopovska lažljiva. tko zna di je lova koju je unicaja dala otišla...

DVA?? Pa čudi me zašto mu ne daju,nek dovede i Douglasa i Minarda...Zadar sve ko nema para No Nek pokuša sa Iversonom,još nije pronašao klub,on bi vjerovatno došo u Zadar... Wink
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 12:50 am

mičić je jasno rekao na početku sezone da će od prodaje perića dobiti potreban novac koji će iskoristiti za dovođenje novih igrača. perić je prodan, a nikog nisu doveli, znači mičić laže, a samo bog zna što je s tom lovom od perića. niti je ona iskorištena za pojačanja, nit za plačanje dugova (jer je blokiran bio račun kk zadru) niti su dali plaće radnicima. DI JE LOVA ?!?!
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 2:13 am

Basket je napisao/la:
jazine je napisao/la:

DVA?? Pa čudi me zašto mu ne daju,nek dovede i Douglasa i Minarda...Zadar sve ko nema para No Nek pokuša sa Iversonom,još nije pronašao klub,on bi vjerovatno došo u Zadar... Wink
zadar i da želi dati lovu više nemože dovesti minarda

[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 9:37 am

igi-zgb je napisao/la:
Basket je napisao/la:
jazine je napisao/la:

zadar i da želi dati lovu više nemože dovesti minarda
Zašto
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 28, 2010 1:49 pm

minard ide u olimpiju.

u zadru nista od daljnjih pojacanja. dakle to je to.

bez jos jednog playa mi nemamo sto traziti u nlb. slijedi borba za opstanak........
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zadar   

[Vrh] Go down

Zadar
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 17 / 18.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next