Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Zadar

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 9:22 pm

Evo maloprije su na voxu u emisiji sportski centar bili gosti Jupe, Mičić i Batur, ako nekog zanima može sutra gledati reprizu.

P.S. Mičić je imenovao Hrvoja Ciketića kako je on nagovarao Mavru i njegove roditelje na prelazak u Zagreb
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 9:35 pm

MarkoCar je napisao/la:
Evo maloprije su na voxu u emisiji sportski centar bili gosti Jupe, Mičić i Batur, ako nekog zanima može sutra gledati reprizu.

P.S. Mičić je imenovao Hrvoja Ciketića kako je on nagovarao Mavru i njegove roditelje na prelazak u Zagreb

bojim se da se micic poceo bosti s rogatim. znam da je u pravu, al nije mu to pametno Wink

kk zagreb sluzbeno zamjenio cibonu, jos je samo ostalo da ju istjeraju iz drazenovog doba
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 9:39 pm

konobar je napisao/la:

kk zagreb sluzbeno zamjenio cibonu, jos je samo ostalo da ju istjeraju iz drazenovog doba

Samo kaj nisu....evo sutra idu tamo sa nekoliko kantica boje za iscrtavanje novih linija...i dvije čistačice iz Trnskog kaj će u fušu oprale wc......i to je to.....tiho preuzimanje Doma.....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 10:07 pm

Zašto se toliko inzistira na cetru crnome,šta je sa domaćim Bilanom,šarlijom,Mrvom?
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 10:10 pm

DOLAC je napisao/la:
Zašto se toliko inzistira na cetru crnome,šta je sa domaćim Bilanom,šarlijom,Mrvom?
zato jer su nekvaliteteni,šarlija bi bio neloš tamo 1983. kao centar,a on je ionako u rosteru da se preko njega vrate dugovi odptije 15+ godina za stipu.

mrva- affraid

bilan-nikakav potencijal osim za radnog centra,back up igrač.naravno,sudeći po tvom nadimku ti si iz šibenika pa možda i nisi preobjektivan vezano za tog igrača,ali on nema kvalitetu biti prvi centar nlb ekipe.

recimo,zadar je iz splita doveo ninu vlaića koji će vjerojatno u roster(također šibenčanin),a recimo mali sobin kako čujem igra odlično.on bi bio bolja kupnja,samo je undersize malo(205cm).
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 10:13 pm

Malo mi se ipak čini prenizak za centra. Možda je neka četvorka ? Mora ove sezone Bilan dobit ozbiljniju minutažu. Ima on nekaj u sebi al treba to počet pokazivat konstantno. Sve u svemu dost solidno je Zadar pokriven na centarskim pozicijama. U svakom slučaju je taj Brown čvršči od Ružića u obrani. Embarassed
[Vrh] Go down
DOLAC
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 10:19 pm

Nemam pojma zašto je uvijek trava zelenija kod susjeda?
Bilan nije kapacitet NLB igrača,ali u sadašnjoj oskudici love,uz dobrog trenera postaje se igrač ili se ide u polje kopati.
Nije ni Rađa odma posta centar/bijal je debelo prase/,
Nisam znao i da je Nino Vlaić došao u Zadar,vjerojatno misliš na njegova mlađeg brata?
Uostalom mislim da je previše love potrošeno i za sadašnja pojačanja koja to i ne moraju biti/nisu takvi kalibri/. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 10:22 pm

igi-zgb je napisao/la:

recimo,zadar je iz splita doveo ninu vlaića koji će vjerojatno u roster(također šibenčanin),

Mislin da se radi o nekom drugom Vlaicu,jer onaj sta je bija u Splitu je ocajan
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 10:32 pm

Antonio Vlaić
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 10:35 pm

A kaj je s najboljim mladim vašim bekom ? Mislim da se Mičić zove ? Kaj nije uspjel upast u ekipu ? Embarassed
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 10:37 pm

mazohist je napisao/la:
A kaj je s najboljim mladim vašim bekom ? Mislim da se Mičić zove ? Kaj nije uspjel upast u ekipu ? Embarassed
on nije najbolji mladi bek zadra,ali ima prezime koje mu jamči barem šansu za ozbiljnu košarku Laughing
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 11:38 pm

samo_zadar je napisao/la:
Evo još jedan film. Lik je skočan, brz, jak i odličnog šuta!

http://www.youtube.com/watch?v=xP6j1puhFHE&feature=player_embedded
Malo si falio, ovo je krivi Brandon Brown What a Face
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   pon ruj 13, 2010 11:47 pm

Dakle ovi klipovi u kojima je Brandon Brown koji igra za CSUSB(Caliofornia state university San Bernandino) nije naš Brandon Brown.
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 1:25 pm

nema veze, viditi cemo ga u petak. predstavljanje momcadi. utakmica protiv borika. oprostaj dundova i zorza.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 1:34 pm

MarkoCar je napisao/la:

Ovakvi problemi nastaju kad se igrači prezivaju...Brown,Smith,Johnson....i slično.....zašto nisu uzeli nekakvog Awokandebauersona...pa da ga celi svet odmah može dešifrirati Smile

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 2:01 pm

Faul u napadu je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:

Ovakvi problemi nastaju kad se igrači prezivaju...Brown,Smith,Johnson....i slično.....zašto nisu uzeli nekakvog Awokandebauersona...pa da ga celi svet odmah može dešifrirati Smile

Veci je problem sto smo uzeli uvjetno receno patuljka za centra.... Laughing

[Vrh] Go down
jeffrey
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 2:13 pm

A još bi veći problem mogao biti ako su to sva pojačanja Zadra... Jel zna netko ima li naznaka da će još tko doći ili je to - to?
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 2:22 pm

Mičić je rekao da je to to, potrošeno je 900 000 eura sveukupno, eventualno ako netko bude dolazio to će biti neki mlađi igrač.
[Vrh] Go down
jeffrey
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 3:43 pm

MarkoCar je napisao/la:
Mičić je rekao da je to to, potrošeno je 900 000 eura sveukupno, eventualno ako netko bude dolazio to će biti neki mlađi igrač.
Mislim da u HR košarci treba reći: ..."igrači su POTPISALI za 900 000 eura...", jer tko će dobit svoje novce, još bumo vidjeli Suspect Laughing
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 5:37 pm

Ak je to to od dolazaka. Dajte onda pliz napišite roster. I kaj se to s malim Baturom događa ? Čital sam u sportskom štivu izjavu od Jupeta da nitko nema pojma kaj je malom. Mislili su lječnici da je mononukleoza jer se mali nakon 10-tak minuta treninga sav iscrpi i više nemre, al navodno nije mononukleoza i nitko pojma nema kaj mu je. Malo to fakat misteriozno i zabrinjavajuće zvuči. Embarassed
[Vrh] Go down
Broj13
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 5:41 pm

mazohist je napisao/la:
Ak je to to od dolazaka. Dajte onda pliz napišite roster.

1 - Vladovic, Pelczmann
2 - Car, Batur,
3 - Greer, Perincic, Olivari
4 - Golemac, Dundovic, Brown
5 - Bilan, Vlaic
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 5:47 pm

Uh zaista težak posel Jupeta čeka. Teško bu Vladović cijelu sezonu izgural sam. Sumnjam da mu Pičman može puno pomoć. Šteta kaj je onaj nadareni klinjo pobegel u Zagreb s roditeljima. U dvije godine dva mlada solidna pleja kaj bi mogli pomoć su pobegli u Zagreb. Šteta. Embarassed
[Vrh] Go down
Broj13
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 5:52 pm

mazohist je napisao/la:
Uh zaista težak posel Jupeta čeka. Teško bu Vladović cijelu sezonu izgural sam. Sumnjam da mu Pičman može puno pomoć. Šteta kaj je onaj nadareni klinjo pobegel u Zagreb s roditeljima. U dvije godine dva mlada solidna pleja kaj bi mogli pomoć su pobegli u Zagreb. Šteta. Embarassed

Samo pokazuju koliko su kratkovidni...pogotovo ovaj zadnji. Prostran, koji je otisa "radi male minutaze" u Zagrebu igra jos i manje, plus sto je sad tamo osmi play...a Mavra takodjer zeli pomoci u dodavanju sugamana Muli...kad lova zamirisi tesko je odbiti... Wink
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 5:58 pm

Nije mi jasno , ovaj mali ima 16 godina i nije ni progledal i već je poletil za lovom. Pa hebemu fakat bi se trebalo nekako osigurat od takvih teških krađa igraća. Ma ja bi im svima zabranil odlazak i ne bi im dal nikad papire. A i kakav karakter ti klinci imaju kad im se ne da borit za dres Zadra. Premalo znam, nisam upućen možda i ta vaša uprava dela pizdarije s tim klincima. U svakom slučaju nije ni čudo da je prodano 67 godišnjih karata za ovu sezonu(bar sam tak pročital). Embarassed
[Vrh] Go down
Broj13
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Zadar   uto ruj 14, 2010 6:04 pm

Bas je Micic jucer na lokalnoj TV (onoj od ribara) javno prozva Ciketica za otimanje igraca.

Iako mislin da tu klub malo moze napraviti ako cila familija od nekog maloljetnika seli u drugi grad. Ali sto se mene tice neka slobodno ide...niko jos tako nije posta igrac...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zadar   Today at 6:02 pm

[Vrh] Go down

Zadar
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 18.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next