Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 
 

 MLAĐEKADETSKA LIGA regija sjever SKUPINA "B"

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
avatar

Posts : 34
Join date : 12.09.2010

PostajNaslov: MLAĐEKADETSKA LIGA regija sjever SKUPINA "B"   pon ruj 13, 2010 6:15 pm

........radi boljeg i kvalitetnijeg praćenja ovog natjecanja potrebito je dati neke informacije:
1.juniorska liga regije sjever je u prvoj fazi podijeljena na dvije skupine koje igraju liga sustav dvokružno
2.u skupini A nalaze se ekipe košarkaških saveza varaždinske i međimurske županije
3.u skupini B nalaze se ekipe koprivničko križevačke,virovitičko podravske i bjelovarsko bilogorske županije
4.skupinu B sačinjavaju slijedeće ekipe:Radnik(Križevci),Bjelovar,Virovitica 1234,Mladost(Đurđevac),Podravac(Virje),Koprivnica,Križevci i Bistra(Molve)
5.nakon natjecanja po skupinama prva tri prvoplasirana kluba igraju sa prva tri iz druge skupine ligu regije sjever
6.međusobni rezultati iz lige po skupinama se prenose u tu ligu
7.prvak lige stječe pravo na poluzavršnicu PH cheers
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
avatar

Posts : 34
Join date : 12.09.2010

PostajNaslov: Re: MLAĐEKADETSKA LIGA regija sjever SKUPINA "B"   pon ruj 13, 2010 6:42 pm

Raspored natjecanja LIGA M-14
REGIJA SJEVER SKUPINA “B”
SEZONA 2010./2011.



1.KOLO 18.09.2010.
1.Koprivnica Križevci
2.Podravac Virovitica 1234
3.Radnik Bjelovar
4.Bistra Mladost

2.KOLO 25.09.2010.
5.Križevci Mladost
6.Bjelovar Bistra
7.Virovitica 1234 Radnik
8.Koprivnica Podravac

3.KOLO 02.10.2010.
9.Podravac Križevci
10.Radnik Koprivnica
11.Bistra Virovitica 1234
12.Mladost Bjelovar

4.KOLO 09.10.2010.
13.Križevci Bjelovar
14.Virovitica 1234 Mladost
15.Koprivnica Bistra
16.Podravac Radnik

5.KOLO 16.10.2010.
17.Radnik Križevci
18.Bistra Podravac
19.Mladost Koprivnica
20.Bjelovar Virovitica 1234

6.KOLO 23.10.2010.
21.Križevci Virovitica 1234
22.Koprivnica Bjelovar
23.Podravac Mladost
24.Radnik Bistra

7.KOLO 30.10.2010.
25.Bistra Križevci
26.Mladost Radnik
27.Bjelovar Podravac
28.Virovitica 1234 Koprivnica

8.KOLO 12.02.2011.
29.Križevci Koprivnica
30.Virovitica 1234 Podravac
31.Bjelovar Radnik
32.Mladost Bistra

9.KOLO 19.02.2011.
33.Mladost Križevci
34.Bistra Bjelovar
35.Radnik Virovitica 1234
36.Podravac Koprivnica

10.KOLO 26.02.2011.
37.Križevci Podravac
38.Koprivnica Radnik
39.Virovitica 1234 Bistra
40.Bjelovar Mladost

11.KOLO 05.03.2011.
41.Bjelovar Križevci
42.Mladost Virovitica 1234
43.Bistra Koprivnica
44.Radnik Podravac

12.KOLO 12.03.2011.
45.Križevci Radnik
46.Podravac Bistra
47.Koprivnica Mladost
48.Virovitica 1234 Bjelovar

13.KOLO 19.03.2011.
49.Virovitica 1234 Križevci
50.Bjelovar Koprivnica
51.Mladost Podravac
52.Bistra Radnik

14.KOLO 26.03.2011.
53.Križevci Bistra
54.Radnik Mladost
55.Podravac Bjelovar
56.Koprivnica Virovitica 1234

[Vrh] Go down
 
MLAĐEKADETSKA LIGA regija sjever SKUPINA "B"
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» liga champions
» Striker Muslim Pimpin Daftar Top Skorer Liga Inggris

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Mlađe kategorije :: Mlađekadetska liga-
Forum(o)Bir: