Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Cibona

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
basket88
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:38 am

[quote="the_goat"]
Basket je napisao/la:
Evo vam Kusa Laughing

http://www.thehoopsmarket.com/news/davor-kus-is-knocking-on-cibona%27s-door-again.aspx

Stvar je rješena navodno. bounce
Bit će ovo opasna paraa panjeva. Ak se ne posloži to, dudlat ćemo 40 razlike u Europi redovno. bounce [/quote

A tko, kako i koga da poslozi. Znanstvena fantastika.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:41 am

A kaj bu on Vragoviću mjesto ili Vrbancu zauzimal ? Tragedija. Jadni Delaš i Bojan. Teško bu se oni normalno razvijali uz ovolko panjina u ekipi. Nekak mi se čini da bumo doživljavali debakle i u A_1 ligi. Ovu ekipu bi teško i Jackson posložil da na nekaj liči. Embarassed
[Vrh] Go down
the_goat
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:42 am

[quote="basket88"]
the_goat je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Evo vam Kusa Laughing

http://www.thehoopsmarket.com/news/davor-kus-is-knocking-on-cibona%27s-door-again.aspx

Stvar je rješena navodno. bounce
Bit će ovo opasna paraa panjeva. Ak se ne posloži to, dudlat ćemo 40 razlike u Europi redovno. bounce [/quote

A tko, kako i koga da poslozi. Znanstvena fantastika.

Pa prvo bi nam trebao trener. Laughing
Od ostaloga bi se po mom mišljenju dalo nekaj iskemijati, al kako sumnjam da će se bilo kaj pozitivno dogoditi, neću ni trošiti vrijeme s idejama koje bih prenosio ovdje da je primjerice Peras trener. afro
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:47 am

Kus svima kuca na vrata. Pristojan momak.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:52 am

pileći klitoris je napisao/la:

Kuc kuc...

koje?.....

Kus Kus

Smile .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:00 am

zubcic u sn izjavljuje da nema pojma zasto je lani prosjedio na klupi.
mali je ili glup ili se pravi glup ili nije citao postove provjerenih znalaca na forumu.... scratch
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:01 am

reket je napisao/la:
zubcic u sn izjavljuje da nema pojma zasto je lani prosjedio na klupi.
mali je ili glup ili se pravi glup ili nije citao postove provjerenih znalaca na forumu.... scratch
To je izjavljival i preklani. Embarassed
[Vrh] Go down
the_goat
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:03 am

Prosjedil je jer je zgažen svaki vikend vani. elephant
On je gora verzioja Markote, Šveđo je bar onu zadnju sezonu nekaj odigro,od ovog nikad niš kako se meni čini.
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:05 am

Kus je baš pravi dečec,uvijek skroman i pristojan,na treninzima najpožrtvovniji,pivicu nikad popio.... geek imat će on 30-ak min a Vrbanac i Vragović po 5 bom
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:07 am

Zamislite kad u isto vrijeme na parketu bude petorka

Stipčević Kus Rozić Radošević Lalić
[Vrh] Go down
scoonie penn
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:09 am

the_goat je napisao/la:
Prosjedil je jer je zgažen svaki vikend vani. elephant
On je gora verzioja Markote, Šveđo je bar onu zadnju sezonu nekaj odigro,od ovog nikad niš kako se meni čini.

Mislim da to nema veze samo sa izlascima, već se tu radi o ne samo košarkaškoj inteligenciji odnosno njenom pomanjkanju, već i težoj prigluposti.

Ako znaš da si u trenerovoj nemilosti, umjesto da jedeš malu djecu na treninzima i krvariš radeći na sebi i svojoj igri, ti se zajebavaš i pitaš zašto ne dobivaš priliku! What a Face Question
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:16 am

pileći klitoris je napisao/la:
Pa odakle se TI stvori?
UUUUUUfffffffffffffffffff lol!
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:17 am

Realno mislim da je ovo najgora Cibona u njenoj povijesti. Ali to je bilo i očekivano kad znamo u kakvoj se financijskoj situaciji nalazi klub. Kaj je tu je nekak trebamo preživjet ovu sezonu i nadat se da bumo preživjeli i dočekali neke bolje dane. Očekuje nas puno poraza ove sezone. Mislim da bi se trebali fokkusirat na kup. Možda tu možemo nekog iznenadit u jednoj tekmi. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:28 am

mazohist je napisao/la:
Realno mislim da je ovo najgora Cibona u njenoj povijesti. Ali to je bilo i očekivano kad znamo u kakvoj se financijskoj situaciji nalazi klub. Kaj je tu je nekak trebamo preživjet ovu sezonu i nadat se da bumo preživjeli i dočekali neke bolje dane. Očekuje nas puno poraza ove sezone. Mislim da bi se trebali fokkusirat na kup. Možda tu možemo nekog iznenadit u jednoj tekmi. Embarassed

Možda je najgora....od "trenera" pa preko igrača....ali osobno sam očekovao da će biti još gora....čak da će se možda i ugasiti....ali eto,stigli XXL spasioci Wink .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:35 am

Admin je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Evo vam Kusa Laughing

The Croatian guard spent lastseason in Italy with Benetton Treviso....though the Italian club was not satisfied with hisperformances, so Benetton is not counting on him anymore.

Kak to?

Tjeraju ga iz Benettona da ne uzima minute Repeši jr.,Kus je tamo višak ... Laughing lol!
[Vrh] Go down
the_goat
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:36 am

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Možda je najgora....od "trenera" pa preko igrača....ali osobno sam očekovao da će biti još gora....čak da će se možda i ugasiti....ali eto,stigli XXL spasioci Wink .....
Meni igrački nije tak loša opet, igrački gotovo kao i lani. Ak nikaj drugo, ima materijala za igranje jebene obrane, a vjerujemd da bi kod pravog trenera i mladi igrači napredovali pa bi to na nekaj ličilo. Ovak bu jako loše kako se meni čini.
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 11:45 am

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

...i dodao bih, XXL direktor. To će biti spektakl, kad DD sjedne u direktorsku fotelju, na kojoj si prije njega bili Božo i Knego...Zamislite samo direktora poslije ove dvojice
Zapravo,, kad bolje razmislim, najbolje je da se XXL Agency fuzionira s Zdravko Mamić Agency, i da se Cibona preimenuje u Dinamo. Korist bi za Sve bila višestruka - grad bi napravio odjednom i novi stadion (za Dinamo) i novu dvoranu (opet za Dinamo, ali ovaj put KK -ex Cibona), sve to bi platili mi građani iz poreza i prireza, a udružene Agencije odužile bi nam se tako da nam izdaju obveznice
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 12:14 pm

joj dečki pa vi stvarno nevidite ništa...jel vi znate koji je razlog dovođenja kusa...da smanji pritisak na mladima...ovako ćemo svi usmjeriti na ovom forumu kritike na kusa i mladi dečki će moći bez pritiska igrati... zato je kus doveden.... jer on kao veliki profesionalac i znalac zna da cibonim dečkima treba jedan OG (old gangsta) kao što su bili billups i odom u usa repki... afro
i prihvatiti će sve kritike na sebe kako bi malo oslobodio dečke jocolor

igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 12:38 pm

čak ekipa,igrači,ni nisu toliko loši kako smo se svi bojali da će izgledati,ali za sve to upakirati u dobru ekipu i sustav fali točno-pravi trener.
jer na kraju će petorka stipčević-bogdanović-johnson-pašalić-radošević uz pomoć vragovića,kusa,rozića,zube,delaša i lalića sigurno ući na F4 nlb-a.ali nemožemo ne primjetiti kako je slabo selekcionirano i kako je bilo mogućnosti za jednak novac skolpiti osjetno bolju ekipu.
[Vrh] Go down
Spiridon Kopicl
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 1:06 pm

Prilično je smijela tvrdnja da će Cibona sigurno ući na final 4 NLBa.
Partizan će unatoč odlasku Vujoševića biti prvi favorit lige, Mačvan je i dalje u Hemofarmu, tako da su i oni realan kandidat za final4, Olimpija i Budućnost su uvijek tu negdje, sve četiri hrvatske ekipe su tu negdje, možda je Zadar malo slabiji, a mogao bi Široki ove sezone biti bolji nego prošle. Bit će gužve ove sezone za odlazakna final4.
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 1:14 pm

Spiridon Kopicl je napisao/la:
Partizan će unatoč odlasku Vujoševića biti prvi favorit lige, Mačvan je i dalje u Hemofarmu, tako da su i oni realan kandidat za final4, Olimpija i Budućnost su uvijek tu negdje, sve četiri hrvatske ekipe su tu negdje, možda je Zadar malo slabiji, a mogao bi Široki ove sezone biti bolji nego prošle. Bit će gužve ove sezone za odlazakna final4.
vidjet ćeš Laughing Laughing Laughing

po meni ulaze partizan,cibona hemofarm i zagreb/cedevita,prije cedevita.ova cibona će biti u EL slaba,ali za nlb prilike prilično dobra.zagreb očekujem da padne tokom sezone,pogotovo proljetni dio i pogotovo ako ne dovedu četvorku.

zadar će ponovo biti ok doma,ali ne vidim nijedno gostovanje di oni vani mogu dobiti osim možda novog mesta.

budućnost je prilično slaba Cool
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 1:14 pm

Question
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 1:18 pm

olimpia će se nakon 4 uzastopna poraza u EL raspasti kao i svake sezone.
tamo jedino trener valja.
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 1:34 pm

cibonina šansa je što su i ostale ekipe slabije nego proteklih godina, izuzetak je tek možda zagreb. da su umjesto ovog amera doveli neko kvalitetnije rješenje na poziciji 1 i 2 šanse bi bile kudikamo veće
[Vrh] Go down
why so serious?
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 1:41 pm

[quote="igi-zgb"]

budućnost je prilično slaba Cool

nebi reko

vidt ces danas kako ce Dubijević "objasniti" starijim dečkima Delašu i Zubčiću
[Vrh] Go down
Sponsored content