Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Cibona

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
Lakers fan
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 5:19 pm

igi-zgb je napisao/la:
Lakers fan je napisao/la:
evo i mene .... napokon da možemo pisati šta hoćemo....
čestitke ljudima koji su ovo napravili

što se tiče cibone i njihovog afroamerikanca, svi smo mi navikli kako je neko i reko već tu da amerikanci moraju biti nositelji igre... dok mi se ovaj čini kao jedan jako dobar igrač u rotaciji koji bi možda svojim atraktivnim potezima doveo neke nove navijače u draženov dom....
ne misliš valjda da je zbog toga doveden??

stvar je da je taj dovođen kao nositelj igre,uz bojana u vanjskoj liniji,ali mi zaključujemo kako on za to nemamo kvalitetu.to je samo još jedan primjer katastrofalne politike ulaznih transfera radulovića i sportskog direktora koji je osobno doveo npr. henjaka,okunjskog i carey williamsa.

pa po tome što sam ja vidio jedini razlog njegovog dovođenja bi po meni bio taj što sam naveo....nažalost.... možda nas iznenadi...mada sumnjam,jer dečku je prvi profesionalni trener znamo tko....

mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 5:28 pm

Kaj ovaj dolazak znači ? Kaj će nam trojka ? Bit će da je besplatan i da bu igral za siću i da su mu dali nekakav nevažeći ugovor da potpiše na neku imaginarnu cifru koju nebu nikad vidjel. Ne kužim kaj ovi naši vlasnici iz XXL fakat briju da bu Stipčevića uspjeli uvalit negdje ak mu osiguraju mjesto prvog pleja Cibone ? Pa fakat nisu normalni. Moraju nabavit nekakvog pleja inaće bumo lakoćom 4 u prvenstvu ,a u NLB ligi bumo se borili za opstanak.Naravno o Euroligi me strah i pomišljat kak bu to zgledalo kad se Rok prihvati prevođenja i distribuiranja lopte. Ak dopeljaju Kusa ja bum moral platit ljude da mu zabrane ulazak u Draženov dom( jednostavno nemam više snage to gledat ) Embarassed
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 5:30 pm

pozdrav i od mene cheers , nešto o novom ameru, ako netko prije mene naveo
"Novi Cibonin Amerikanac je prošle dvije sezone proveo u Los Angelesu, na sveučilištu USC, a u prošloj je bilježio 9,6 poena (39 % iz igre, 29 % za tricu) i 4,6 skokova za 31,7 minuta po utakmici. Sezonu ranije nije igrao toliko, za 12,3 minute imao je 3,1 poen i 1,8 skokova po susretu.

U sezoni 2007./08. Johnson je pauzirao, dok je prve dvije NCAA sezone odigrao na UConnu, košarkaški daleko poznatijem od USC-a. U prvoj (05./06.) je bilježio 3,8 poena i 1,5 skokova za 8,9 minuta, a u drugoj (06./07.) 5,5 poena i tri skoka za 16,7 minuta po utakmici".

po meni vrlo slaba statistika, pogotovo za poziciju za koju je doveden, dakle dvojka. pretpostavljam da se radi o vrlo jeftinom igraču (možda je došao pro bono kao i udrih) kojem je jablan prvi manager

[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 5:33 pm

i da pošto je jedno vrijeme bio igrač, pa poslije i trener cibone - joke smrade nesposobni gubi se iz repke Laughing
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 5:37 pm

offense je napisao/la:
"Novi Cibonin Amerikanac je prošle dvije sezone proveo u Los Angelesu, na sveučilištu USC, a u prošloj je bilježio 9,6 poena (39 % iz igre, 29 % za tricu) i 4,6 skokova za 31,7 minuta po utakmici. Sezonu ranije nije igrao toliko, za 12,3 minute imao je 3,1 poen i 1,8 skokova po susretu.

U sezoni 2007./08. Johnson je pauzirao, dok je prve dvije NCAA sezone odigrao na UConnu, košarkaški daleko poznatijem od USC-a. U prvoj (05./06.) je bilježio 3,8 poena i 1,5 skokova za 8,9 minuta, a u drugoj (06./07.) 5,5 poena i tri skoka za 16,7 minuta po utakmici".

po meni vrlo slaba statistika, pogotovo za poziciju za koju je doveden, dakle dvojka. pretpostavljam da se radi o vrlo jeftinom igraču (možda je došao pro bono kao i udrih) kojem je jablan prvi manager

on je doveden kao trojka,a ne dvojka.razlog dovođenja je rozina nespremnost do kraja 10. mjeseca.

na dvojci će igrati bojan i vrbanc,a naravno ponekad će i bojan na 3,a vrba i vragović na 2.

ali ovaj johnson je isključivo nisko krilo.

cijena mu je 90 000 eura,sigurno,najjeftiniji amerikanac kojeg pamtim u ciboni.
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 5:40 pm

[quote="igi-zgb"]
offense je napisao/la:

on je doveden kao trojka,a ne dvojka.razlog dovođenja je rozina nespremnost do kraja 10. mjeseca.

na dvojci će igrati bojan i vrbanc,a naravno ponekad će i bojan na 3,a vrba i vragović na 2.

ali ovaj johnson je isključivo nisko krilo.

glupo je dovoditi stranca koji neće biti biti u petorci ma koliko jeftin bio. osim toga kada roza ozdravi, a to je brzo što će nam taj amer

[Vrh] Go down
kemp2
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 6:33 pm

Ma nek igra i na 3, pogotovo dok nema Roze, da se ne dogodi kao prošle godine kad smo imali premalo igrača. I tako ga nećemo platiti ništa kao niti sve ostale. A i Vrba nema sreće s ozljedama, tako da bolje da odmah imamo kakvu takvu rezervu, barem obrambenu.
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 7:50 pm

Marcus Johnson:

39 % iz igre, 29 % za tricu

Dobar je aj u pizdu strininu..

Ovako: treniram (trenutno ) 3x tjednom...
ali sam siguran da imam bolje brojke od tih 20 i 30%taka...

Ovo ce biti drugi najzajebaniji igrac iza onog Grangera, ili kak se zvao vec onaj Laprdator...
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 8:27 pm

Vjerojatno je vrlo jeftin. Prvi put ide pravo s koleđža u Europu. Možda doće koju tisuću eura mjesečno. A ako ne bude vrijedio lako će ga se riješiti.
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 8:31 pm

Neznam, nije bas da znam s lovom, ali toliko znam:

bit ce godisnje SIGURNO 60-100.000€, kad se uzme u obzir da se s time moze
pomiriti vjerovatno barem 50% dugova prema radnicima, onda to smatram JAKO kriticno...
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 9:22 pm

tvrdko.puter je napisao/la:

pomiriti vjerovatno barem 50% dugova prema radnicima, onda to smatram JAKO kriticno...

Bude nezgodno ako domar odluči štrajkati usred tekme pa zaključa dvoranu. Gdje će jadni mazohist sam u publici sa igračima i sucima a nema ni toalet papira...
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 9:30 pm

dotepenec33 je napisao/la:

Bude nezgodno ako domar odluči štrajkati usred tekme pa zaključa dvoranu. Gdje će jadni mazohist sam u publici sa igračima i sucima a nema ni toalet papira...

ma budemo uzeli kutije u kojima prodaju kokice,snaći ćemo se.... afro

mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 9:30 pm

[quote="dotepenec33"]

Da, nekak se i ja tog plašim. A ništ moram se pripremit. Nadam se da su i ove sezone godišnje karte od papira pa ak zagusti bum se nekak snašal valjda. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 11:19 pm

Kus se vraca kuci

evo i verifikacje...

Pa u pm, Kus je kao picajzle!

Njih se isto nemozes otarasiti!!!
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 14, 2010 11:20 pm

ZABORAVIH:
A SADA VAM SVIMA ZELIM LAKU NOC (AKO MOGNETE UOPCE ZASPATI...mene je strah!!!)
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 9:28 am

Mislim da i nije nemoguce da se vrati.

Ciboni sada treba provjeren igrac Exclamation
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 9:59 am

Neeeeeeee. Valjda neće. Pa nemrem vjerovat. Uspjeli smo ga prije par sezona uvaljat u Unicaju i brzo su nam ga vratili. Evo sad nam ga ovi iz Benettona isto tak vraćaju. Pa ja bum poludil na tribini kad vidim Kuleta, Roka, Rozu na parketu. Teško bu to za gledat , jako teško. Hebate netko je zabrijal valjda da nam Kule donosi iskustvo. Pa nek pogledaju kaj je sa svojim iskustvom repki donjel. Onak odigrat nemre ni pionir. Prestrašno. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:12 am

Zivi bili pa vidili.

Ok...opet to prenose srpski mediji..mada me n e cudi, da oni neke stvari prije HR-medija provale...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:16 am

Danas bi mogli proslaviti 1000.-ti post Very Happy .....

Znam da nema veze s ovim topicem,ali tu ćete najprije to pročitati....kasnije ću ga obrisati.....

Admin

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:20 am

Faul u napadu je napisao/la:

Znam da nema veze s ovim topicem,ali tu ćete najprije to pročitati....kasnije ću ga obrisati.....

Forum ide i vise nego dobro... Clanova nam jos treba

Cilj prestic kosarka.hr XD

P.S. brisat ce se i ovo ^^

the_goat
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:24 am

Ne znam sam kaj da točno očekujem od ove sezone. Ima tu dosta mladih igrača, al struka je nikakva pa mi razum govori da bi se mogli razočarati njima u ovoj sezoni. Recimo Leon bi trebao biti dosta važan igrač, al čovjek je realno gledano još uvijek panj i bez kvalitetnog trenera i kvalitetne uloge, on bi se mogao izgubiti. A kaj je najgore, totalno nam je nedokazana čitava centarska linija, izuzev Pašalića koji ipak ima neko iskustvo, al lani je primjerice bio najgori igrač najgoreg kluba u Španiji. santa flower
S druge strane, ako Leon i Delaš odigraju u skladu s potencijalom, to bi moglo ispasti dobro, pa i Zubo je tu, iako navodno više za šankom nego na terenu. Al kao što rekoh, za razvoj mladih potreban je trener, a mi imamo Raduleta.

Na vanjskim također imamo uglavnom igrače koji mogu dobro funkcionirati u sustavu, al nemamo ni jednog koji bi konstantno probijao prvu liniju, kao što je lani radio Gordon. Igrači su nam skoro pa istog profila, razlika je samo u visini i ajde, malo i u kvaliteti. Laughing
Kad sve zbrojim, nikako se ne bih kladio da ćemo bit prvaci ili uhvatiti F4. Jedino ak me Zdravkec pozitivno iznenadi. What a Face
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:26 am

Admin je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:

Forum ide i vise nego dobro... Clanova nam jos treba

Cilj prestic kosarka.hr XD

P.S. brisat ce se i ovo ^^

Njih smo vec prestigli. OVO NE BRISI!!!
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:33 am

Evo vam Kusa Laughing

http://www.thehoopsmarket.com/news/davor-kus-is-knocking-on-cibona%27s-door-again.aspx
[Vrh] Go down
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:36 am

Basket je napisao/la:
Evo vam Kusa Laughing

http://www.thehoopsmarket.com/news/davor-kus-is-knocking-on-cibona%27s-door-again.aspx

The Croatian guard spent lastseason in Italy with Benetton Treviso....though the Italian club was not satisfied with hisperformances, so Benetton is not counting on him anymore.

Kak to?

the_goat
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    sri ruj 15, 2010 10:36 am

Basket je napisao/la:
Evo vam Kusa Laughing

Stvar je rješena navodno. bounce
Bit će ovo opasna paraa panjeva. Ak se ne posloži to, dudlat ćemo 40 razlike u Europi redovno. bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cibona    Today at 5:59 pm

[Vrh] Go down

Cibona
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 17.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next