Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Cibona

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
Autor/icaPoruka
BodiBond
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 7:11 pm

Dakle, Rok će biti prvi plej. Ko mu je zamena?
Na dvojci će igrati Bogdanović, ako sam dobro razumeo, i malo će ga menjati Vrbanc?
Na tri MJ i Roza kada s eoporavi.
Pod košem Pašalić, Delaš, Radošević, Zubčić. Ko će na pozicijama 4 i 5 imati najveću minutažu?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 7:20 pm

Dijelimo 2 karte za srijedu i utakmicu kvalifikacijaeurokupaCedevita-Dinamo......tko mi se prvi javi na op,a zainteresiranje dapogleda tu tekmu dobija 2 ulaznice...ili jednu ako nema s kimići...utom slučaju drugu ulaznicu će dobiti drugi najbrži Smile ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 7:28 pm

BodiBond je napisao/la:
Na dvojci će igrati Bogdanović, ako sam dobro razumeo, i malo će ga menjati Vrbanc?
Pod košem Pašalić, Delaš, Radošević, Zubčić. Ko će na pozicijama 4 i 5 imati najveću minutažu?
Zamjena je Karlo Vragović 89 godište bio prvi strijelac a1 lige, Stipčević je tragikomičan igrač i Vragović će sigurno dobiti svoju šansu
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 8:01 pm

BodiBond je napisao/la:
na 4 i 5 će priličnu minutažu i to barem 25 minuta imati pašalić i radošević koji su po meni dosta upravi i jak,jako dobar centarski par.
problem je ono kaj ulazi sa klupe-zubo koji se kao uozbiljio,ali to ne vjerujem dok ne vidim svojim očima,i dvije tragične kupnje delaš i lalić.

na niskom krilu johnson i rozić-dobro.

na bek šuteru je bogdanović i vrbanc(koji je zdrav nakon 3 godine,vidjet ćemo ga sad,možda bude dobar back up)

i na palymakeru rok stipčević i vragović.ja se osobno nadam da će vragović dobivati sve više šansi,em je dobar,em je domaći.

problem je kaj nemamo pravog playmakera.koji bi ovu skupinu igrača učinio dobrom ekipom.stipčević to nije,to je običan carinik.drugi problem je trener.sa npr. perasom uopće se nebi brinuo za ponavljanje lanjske sezone.zanimljivo ti je bodi,jer znam da toliko ne pratiš,kako je cibona trebala uzeti pravog stranca na playa(ono kaj nam točno fali) ali nije se smjelo jer je rok projekt zajedničkih menadžera trenera surle i roka.pa ga se gura...

[Vrh] Go down
KG
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 8:38 pm

[quote="Faul u napadu"][quote="Faul u napadu"]
Faul u napadu je napisao/la:
"]
BodiBond je napisao/la:
Da li bi neko bio ljubazan da mi u kratkim crtama predstavi vaše klubove koji igraju u NLB. Ko će u kom klubu koliko igrati, šta se od koga može očekivati, ko će imati kakvu ulogu... Zanima me zbog ovog NLB fantasyja, pa bih bio zahvalan onome ko mi pomogne. Ukoliko postoje teme za svaki od ovih klubova i ukoliko je tamo pisano o ovome što me zanima, uputite me na te teme. Hvala vam unapred.

Zamolio bi ispred foruma da netko od forumaša koji su dobro upoznati sa situacijom u Ciboni ukratko napišu našem članu iz Srbije ono što ga zanima...recimo...glavni igrači(po pozicijama)...očekivanja pred sezonu i takve stvari...znam da je o svemu tome već pisano na ovom forumu...ali čovjek nas je lijepo zamolio i red je da mu ispunimo želju...i on je nama napisao takve stvari o Partizanu ....a napisat će nam i o drugim srpskim klubovima....
Evo da počnem sa Zagrebom,oni po mom mišljenju imaju najbolju ekipu ove godine,bar na papiru.
Na playu imaju ljeorukog amerikanca Renfroea koji više voli potzati za 3 i razigravati sebe nego ekipu,ali on je solidan napadač u okvirima NLB-a i trebao bi zabijati 10ak koševa po susretu,zatim je tu Babić koji se neće naigrati te mladi Prostran koji bi mogao nakupiti masu asistencija kroz pick n roll igru u kojoj se on odlično snalazi,a Zagreb ima fizički dominantne visoke igrače(Žorićem i Kasunom),naravno ako mu trener da solidnu minutažu(oko 20 min.)
Na šuteru će ove godine izgleda startati Mulaomerović koji je postao prespor da čuva playeve,on če uvjek zabiti svoju kvotu koševa jer ima dobar šut za 3 i dobro iznuđuje prekršaje iz kojih redovito zabija bacanja,na dvojci će neko vrijeme igrati i Simon iako će njegova uloga biti uglavnom na trojci.
Pozicija niskog krila je najpopunjenija od svih u momčadi,osim prije spomenutog Simona imaju amera Danielsa,Bašljana,Mašića, i novu nada hrv. košarke Magic Dario,da se mene pita Šarić bi već ove sezone trebao igrati 15-20 min. u nlb-u ali se to nažalost neće dogoditi.
Na krilnom centru će startati Žorić(njega ti preporučam za fantasy),on će imati ogromnu minutažu kao i prošle sezone pošto za njega praktički nemaju zamjene,jer Halilović i Bubalo realno još uvjek nemogu imati neku ozbiljnu ulogu a Šarić još uvjek nemože igrati četvorku na seniorskom nivou.
Na centru će igrati nadam se bar donekle oporavljeni Kasun,ako bude na 50% svijih mogućnosti on će uvijek zabiti 10-15 koševa što iz pick n rolla šta iz odbijanaca i pokupiti dosta skokova.
S obzirom na ekipu oni ove sezone u NLB-u ciljaju vrlo visko(final four).po mom mišljenju ako trener svo to solidno složi nisu daleko od toga.
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 8:45 pm

Hvala vam svima na informacijama. cheers
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 8:52 pm

BodiBond je napisao/la:
Hvala vam svima na informacijama. cheers

Bodi....nakon što ja tebi u Beogradu platim cevape i par piva....što ćeš ti meni Wink ...da se nisam angažirao ne bi imao pojma o nama Laughing ...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:16 pm

Ja tebi sok od maline. Wink
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:17 pm

[quote="KG"][quote="Faul u napadu"]
"]
BodiBond je napisao/la:
Da li bi neko bio ljubazan da mi u kratkim crtama predstavi vaše klubove koji igraju u NLB. Ko će u kom klubu koliko igrati, šta se od koga može očekivati, ko će imati kakvu ulogu... Zanima me zbog ovog NLB fantasyja, pa bih bio zahvalan onome ko mi pomogne. Ukoliko postoje teme za svaki od ovih klubova i ukoliko je tamo pisano o ovome što me zanima, uputite me na te teme. Hvala vam unapred.

Zamolio bi ispred foruma da netko od forumaša koji su dobro upoznati sa situacijom u Ciboni ukratko napišu našem članu iz Srbije ono što ga zanima...recimo...glavni igrači(po pozicijama)...očekivanja pred sezonu i takve stvari...znam da je o svemu tome već pisano na ovom forumu...ali čovjek nas je lijepo zamolio i red je da mu ispunimo želju...i on je nama napisao takve stvari o Partizanu ....a napisat će nam i o drugim srpskim klubovima....
Evo da počnem sa Zagrebom,oni po mom mišljenju imaju najbolju ekipu ove godine,bar na papiru.
Na playu imaju ljeorukog amerikanca Renfroea koji više voli potzati za 3 i razigravati sebe nego ekipu,ali on je solidan napadač u okvirima NLB-a i trebao bi zabijati 10ak koševa po susretu,zatim je tu Babić koji se neće naigrati te mladi Prostran koji bi mogao nakupiti masu asistencija kroz pick n roll igru u kojoj se on odlično snalazi,a Zagreb ima fizički dominantne visoke igrače(Žorićem i Kasunom),naravno ako mu trener da solidnu minutažu(oko 20 min.)
Na šuteru će ove godine izgleda startati Mulaomerović koji je postao prespor da čuva playeve,on če uvjek zabiti svoju kvotu koševa jer ima dobar šut za 3 i dobro iznuđuje prekršaje iz kojih redovito zabija bacanja,na dvojci će neko vrijeme igrati i Simon iako će njegova uloga biti uglavnom na trojci.
Pozicija niskog krila je najpopunjenija od svih u momčadi,osim prije spomenutog Simona imaju amera Danielsa,Bašljana,Mašića, i novu nada hrv. košarke Magic Dario,da se mene pita Šarić bi već ove sezone trebao igrati 15-20 min. u nlb-u ali se to nažalost neće dogoditi.
Na krilnom centru će startati Žorić(njega ti preporučam za fantasy),on će imati ogromnu minutažu kao i prošle sezone pošto za njega praktički nemaju zamjene,jer Halilović i Bubalo realno još uvjek nemogu imati neku ozbiljnu ulogu a Šarić još uvjek nemože igrati četvorku na seniorskom nivou.
Na centru će igrati nadam se bar donekle oporavljeni Kasun,ako bude na 50% svijih mogućnosti on će uvijek zabiti 10-15 koševa što iz pick n rolla šta iz odbijanaca i pokupiti dosta skokova.
S obzirom na ekipu oni ove sezone u NLB-u ciljaju vrlo visko(final four).po mom mišljenju ako trener svo to solidno složi nisu daleko od toga.
zagreb je loše selekcionirana ekipa i kako će sezona odmicati,oni će padati.nego...olimpija potpisala kennya gregorya i pikneya,a sutra će i minarda affraid
postaju prvi favoriti lige preko noći...s time da se neće raspasti kao lani jer će zlatorog i laško uložiti u njih kao.

[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:33 pm

Molio bi faula da bannira ovu dvojicu koji mi šaraju po topicu mog omiljenog kluba o Zagrebu. Imaju svoj topic pa nek tam pišu. Nisu nas još skroz zauzeli. Zasad su dobili dvoranu ja ima topic nedam. Molim malo poštovanja još postojimo. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:36 pm

mazohist je napisao/la:
Molio bi faula da bannira ovu dvojicu koji mi šaraju po topicu mog omiljenog kluba o Zagrebu. Imaju svoj topic pa nek tam pišu. Nisu nas još skroz zauzeli. Zasad su dobili dvoranu ja ima topic nedam. Molim malo poštovanja još postojimo. Embarassed

Sve ok...još dan-dva smo ovdje,a onda bum se posvetil baniranju Smile

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:37 pm

Ja sam kupio Šehovića u nadi da će imati sve ovlasti, a oni sad neke amere dovode sunce li im a žarko
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:39 pm

MarkoCar je napisao/la:
Ja sam kupio Šehovića u nadi da će imati sve ovlasti, a oni sad neke amere dovode sunce li im a žarko
O čemu ovaj Car priča ? Bit će da ga je slava u glavu udarila sad kad je glavna zvijezda u Zadru ? Košarkaš i postavljač kablova u jednom. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:39 pm

MarkoCar je napisao/la:

Imaš otvoren topić Fantasy Wink ....sad ti meni kupuješ Šehovića u Ciboni Smile

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:41 pm

mazohist je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
O čemu ovaj Car priča ? Bit će da ga je slava u glavu udarila sad kad je glavna zvijezda u Zadru ? Košarkaš i postavljač kablova u jednom. Embarassed

Mazo...to ti je neka igrica...to nije za nas starije Embarassed

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:43 pm

mazohist je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:

Mazo...to ti je neka igrica...to nije za nas starije Embarassed
Da imaš pravo. To je za mlade i one koji se takvim osjećaju. Ja sam relativno mlad al se osjećam ko penzić. Embarassed
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:46 pm

aj pišite sad još tu o fantasyu pa navečer seli na nlb board na odgovarajući topic

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:48 pm

igi-zgb je napisao/la:
aj pišite sad još tu o fantasyu pa navečer seli na nlb board na odgovarajući topic

već je tam Wink

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:51 pm

igi-zgb je napisao/la:

već je tam Wink
znam da je topic tamo,al mislio sam ovu raspravu prebaciti tamo da tema bude čista i bez chata Cool
al pošto imam alate samo za domaću i euro košarku nemogu tako da ćeš morati ti... Very Happy

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:53 pm

igi-zgb je napisao/la:
igi-zgb je napisao/la:

već je tam Wink
znam da je topic tamo,al mislio sam ovu raspravu prebaciti tamo da tema bude čista i bez chata Cool
al pošto imam alate samo za domaću i euro košarku nemogu tako da ćeš morati ti... Very Happy

To ćemo napraviti za dan-dav na novoj lokaciji...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 9:57 pm

Vidim da se spominje da Bogdanović igra na dvojci ? Kaj ga je fakat Radulović gurnul na dvojku ? Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 27, 2010 10:31 pm

[quote="KG"][quote="Faul u napadu"]
"]
BodiBond je napisao/la:

Baš suprotno,Renfore je na pripremnim davao oko 7-8 koševa u prosjeku,malo je pucao a puno razigravao Wink
Babić je bio bitan igrač do sada na pripremama i odlično je igrao,trener Bajramović je za njega rekao da je najbolji šesti igrač,tako da će i on imat 15ak min...
Bašljan je u Dubravi Wink Na krilnom centru se još nezna hoće li startati Žorić ili Daniels...
[Vrh] Go down
Pistons1990
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 28, 2010 8:51 am

Godišnje karte za 130 kn. Samo danas.
http://hr.kolektiva.net/
cyclops
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 28, 2010 10:12 am

Pistons1990 je napisao/la:
cyclops
Očito su svjesni da buju trajali samo pola sezone - znači do prvog kruga EL.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    uto ruj 28, 2010 2:57 pm

Pistons1990 je napisao/la:
cyclops
Cibone je uvijek imala tih jeftinih karata godišnjih brdo. Ove godine su ponovno uveli kartice s imenom na njima. Fala Bogu prošle sezone sam se pogubil sa onih milon papairića kaj su mi gurnuli pod godišnju kartu. Ima se, a i Mirkec se vraća na velika vrata da uskrsne naš klub. Bože pomozi. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cibona    Today at 5:59 pm

[Vrh] Go down

Cibona
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 15 / 17.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next