Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Kadetska liga CENTAR

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pet ruj 17, 2010 10:56 pm

[quote="thesnare"]
KK Sesvete fan je napisao/la:

...mi ćemo pak sutra na ogled Šancu u Karlovac , pa da vidimo kak bu to zgledalo ?!

Cool

Ak bu se igralo u Šancu (legendarno vanjsko košarkaško ihralište u Karlovcu)......ne bu nikak zgledalo Wink .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pet ruj 17, 2010 11:18 pm

[quote="Faul u napadu"]
thesnare je napisao/la:

...mi ćemo pak sutra na ogled Šancu u Karlovac , pa da vidimo kak bu to zgledalo ?!

Cool

Ak bu se igralo u Šancu (legendarno vanjsko košarkaško ihralište u Karlovcu)......ne bu nikak zgledalo Wink .....

...ovo je očito neko drugo vrijeme...igra se u dvorani "Mladost" Wink
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 12:07 am

mišpopotić je napisao/la:
Koji su to dominantni igrači Dubrave? Vjerojatno Bešlić i Šarić. Ako nisu bili dominantni prošle godine u 96. godinštu (a tad je igrao i Rebić), teško će biti dominantni u 95.
Dečki koje spominjete su uistinu bili dominantni, pa i u starijem godištu! Podsjetit ću da su u mlađekadetskoj ligi (95), kad su igrala sva trojica, pod uvjetom da su zdravi, gubili samo od Fenixa i Splita, koji su imali po jednog do dva ekstra pojedinca i jednu tekmu protiv Podsuseda u egalu. Treba naglasiti da su oni zaista bili nositelji te ekipe, a prava rijetkost je da godinu mlađi malci na državnom prvenstvu uzmu medalju starijim dečkima! U svom godištu (96), kroz skoro tri godine koliko sam ih povremeno pratio, njihovi porazi mogu se nabrojati na prste jedne ruke. A ako misliš na mlađekadetsku završnicu i poraz od Zadra u polufinalu (imali +20 na poluvremenu), čuo sam da sva trojica nisu bili zdravi, potom da se od strane kluba birala bliža polufinalna grupa, radi poznate besparice u Dubravi (čak su trebali bit domaćini jednog poluzavršnog turnira), naravno da im se to na kraju razbilo o glavu (mislim na klupsko vodstvo). Nije mi namjera umanjiti zasluženu pobjedu Zadra u toj tekmi, ali i rezultat finala u kojem je Zagreb dobio 30 razlike, govori o tome tko je jedini trebao i mogao pružiti dostojan otpor dečkima iz Trnskog! Toliko o ovoj trojci, koja nažalost, od ove sezone neće igrati zajedno, a vjerujte, bilo ih je milina gledati! Basketball bounce cheers
http://www.hr-kosarka.com/component/joomleague/?func=showPlayers&p=49&ttid=566
[Vrh] Go down
mišpopotić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 8:57 am

Dečki iz Dubrave, Šarić i Bešlić, ako se može reći da su godinu mlađi od 95., zasigurno se može reći da su isto toliko stariji od 96. godišta, obzirom da su rođeni početkom siječnja.
[Vrh] Go down
Duck
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 1:16 pm

Moj stari opel je 12. mjesec 1998., ko ga hoće vozit, treba iskeširat nofce za novi iz 1. mjeseca 1999.
Čekove i kartice ne primam! lol!
[Vrh] Go down
mišpopotić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 1:33 pm

Duck je napisao/la:
Moj stari opel je 12. mjesec 1998., ko ga hoće vozit, treba iskeširat nofce za novi iz 1. mjeseca 1999.
Čekove i kartice ne primam! lol!

Pametna usporedba gospon!! Imate pravo dečki rođeni u 1 mjesecu 96. su točno godinu dana mlađi od onih rođenih u 12. mjesecu 95. i ne bi smjeli ići u isti razred. Pogriješiio sam, priznajem.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 2:33 pm

thesnare je napisao/la:
i...mi ćemo pak sutra na ogled Šancu u Karlovac , pa da vidimo kak bu to zgledalo ?!

Šanac-Susedgrad 69:66......

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 3:30 pm

Faul u napadu je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
i...mi ćemo pak sutra na ogled Šancu u Karlovac , pa da vidimo kak bu to zgledalo ?!

Opaa,jel to Jokina taktika zavaravanja ,mislite da ćemo vas podcjeniti clown
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 4:06 pm

Faul u napadu je napisao/la:
thesnare je napisao/la:

Opaa,jel to Jokina taktika zavaravanja ,mislite da ćemo vas podcjeniti clown

Very Happy Šanac s dva vrlokvalitetna pojedinca - Panjević Tin ( 18 ) i Lipak Bruno ( 38 ) presudili. Mladići igraju seniorsku ligu i to se jasno vidi , posebice kod najboljeg strijelca utakmice koji igra A2 Basketball

Zadnja promjena: thesnare; ned ruj 19, 2010 4:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 4:11 pm

Sutra , u nedjelju 19.09. u 12:30 u dvorani Sutinska vrela , prijateljska tekma Cedevita - Susedgrad Basketball
[Vrh] Go down
mišpopotić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 4:18 pm

Znači Mladost ćeka težak zadatak.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 4:59 pm

Jesu li to bile kadetske ili kombinirano kadetske/juniorske ekipe Šanca i Susedgrada...
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 6:51 pm

znatizelja je napisao/la:
Jesu li to bile kadetske ili kombinirano kadetske/juniorske ekipe Šanca i Susedgrada...

...obzirom da je to bila prijateljska utakmica , moguće je da su sastavi bili malo izmiješani
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   sub ruj 18, 2010 7:38 pm

thesnare je napisao/la:

...obzirom da je to bila prijateljska utakmica , moguće je da su sastavi bili malo izmiješani
Samo da ne budu izmješani i u službenim utakmicama, znate ono uz temeljito brijanje? pirat scratch
[Vrh] Go down
maksi
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 1:06 pm

Dečki ovog uzrasta su naveliko počeli i s pripremnim tekmema. Jučer sam gledao Feniks - juniori Rudeš. Rezultat neznam. Igralo se čvrsto. Feniks, jasno, predvode braća blizanci. Ostali "pomažu" u igri. Klupa im je vrlo kratka. Bez Karla ta ekipa ne bi ušla među četiri. Upitno je koliko mogu, jer sve ovisi o dvojici braće.
Nakon toga su prijateljsku odigrali kadeti Maksimira i Rudeša. gledao sam dio tekme, Maksimir bolji, na trenutke odlični. Mnogo se rotiralo.
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 3:22 pm

I kaj, još se igra u Sutinskim vrelima, il thesnare još slavi pobjedu??? afro
[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 3:31 pm

basketboy je napisao/la:
thesnare je napisao/la:

Samo da ne budu izmješani i u službenim utakmicama, znate ono uz temeljito brijanje? pirat scratch

Ne znam za Susedgrad , ali za Šanac su na ovoj utakmici nastupili : četvorica 95 , dva 96 , tri 97 , dva 98 .
Šanac : Susedgrad 69 : 66 (15 : 11 , 14 : 19 , 19 :15 , 21 :21 )

Šanac - Lukačić 5 , Đurčević , Panjević 17 , Tvrdinić , Krkljuš 4 , Lipak 40 , Božić 3 , Kasunić , Pastuhović , Kos , Janeković

Susedgrad - Wiezer 7 , Golub , Sonic , Kostić 13 , Ozanja , Barešić , Posinković 5 , Palac 15 , Jelinčić 14 , Grdanjski 12 ,
Glamuzina
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 3:54 pm

arco baleno je napisao/la:
basketboy je napisao/la:
thesnare je napisao/la:

Ne znam za Susedgrad , ali za Šanac su na ovoj utakmici nastupili : četvorica 95 , dva 96 , tri 97 , dva 98 .
Šanac : Susedgrad 69 : 66 (15 : 11 , 14 : 19 , 19 :15 , 21 :21 )

Šanac - Lukačić 5 , Đurčević , Panjević 17 , Tvrdinić , Krkljuš 4 , Lipak 40 , Božić 3 , Kasunić , Pastuhović , Kos , Janeković

Susedgrad - Wiezer 7 , Golub , Sonic , Kostić 13 , Ozanja , Barešić , Posinković 5 , Palac 15 , Jelinčić 14 , Grdanjski 12 ,
Glamuzina

Izvještaj s utakmice ti je netočan ( bar kaj se tiče Susedgradskih strijelaca ) pa je dakako i ostalo upitno , ali i NEBITNO !

[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 4:00 pm

basketboy je napisao/la:
I kaj, još se igra u Sutinskim vrelima, il thesnare još slavi pobjedu??? afro

...odigrali su Cedevita i Susedgrad...Cedevita očekivano dobila 78 : 66...Susedgrad u kombiniranom sastavu s nekoliko igrača 94,međutim veliku većinu utakmice igralo je 6 "temeljnih" igrača 95,te podnijelo najveći teret utakmice. Utakmica u egalu do kraja 3/4 , a tada Cedevita stječe prednost i na kraju pobjeđuje dvocifrenim rezultatom. Basketball
[Vrh] Go down
viva/la/basket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 4:07 pm

jesu li za cedevizu nastupili novopridošli igrači, jesu li bili u punom sastavu????
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 4:10 pm

viva/la/basket je napisao/la:
jesu li za cedevizu nastupili novopridošli igrači, jesu li bili u punom sastavu????

...ne znam na koje novopridošle igrače misliš?...ako je riječ o Njegovanu , Dojkiću i Mrkiću - DA...nastupili su...nije nastupio Kuga , navodno zbog bolova u koljenima. Od "starih" igrača Cedevite nije igrao Jurčević , čak nije bio ni na klupi...valjda je bolestan ?!
[Vrh] Go down
maksi
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 4:36 pm

Duck je napisao/la:
Ove sezone u kadetskoj ligi neizvjesna može biti jedino borba za drugo mjesto, kako u regiji centar tako i na završnici! Prvo mjesto rezervirano je za Cedevitu, opet su okupili vrlo jaku momčad, visinom a i tehnikom će dominirati! Dubrava, Zagreb, Fenix, Susedgrad, od ove četri, tri ekipe idu sa Cedevitom na poluzavršnicu! Najmanje šansi ima Zagreb koji ima samo Hezonju, a znamo da nemaju jako 95 godište, Jurković i nije neko pojačanje. Dubrava standardno jaka, Fenix sa braćom Žganec svakome neugodan protivnik, Susedgrad sa Palcem, Wiserom i Kovačevićem može možda i do novog plasmana na poluzavršnicu! Od ostalih klubova jedino Maksimir i Mladost mogu donekle parirati najjačima! Basketball

Duck se izgleda voli šalit. Ipak skrenuo bi mu pažnju da je na ovom forumu mederator otvorio prostor za viceve.
[Vrh] Go down
Duck
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 7:20 pm

magnus je napisao/la:
Dečki ovog uzrasta su naveliko počeli i s pripremnim tekmema. Jučer sam gledao Feniks - juniori Rudeš. Rezultat neznam. Igralo se čvrsto. Feniks, jasno, predvode braća blizanci. Ostali "pomažu" u igri. Klupa im je vrlo kratka. Bez Karla ta ekipa ne bi ušla među četiri. Upitno je koliko mogu, jer sve ovisi o dvojici braće.
Nakon toga su prijateljsku odigrali kadeti Maksimira i Rudeša. gledao sam dio tekme, Maksimir bolji, na trenutke odlični. Mnogo se rotiralo.
Jako ozbiljan osvrt na dvije pripremne tekme!!!
Daj javi se na natječaj za novinara godine! affraid
[Vrh] Go down
maksi
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 7:33 pm

Duck je napisao/la:
magnus je napisao/la:
Jako ozbiljan osvrt na dvije pripremne tekme!!!
Daj javi se na natječaj za novinara godine! affraid

Baš mi je to u planu cheers
[Vrh] Go down
petronije
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   ned ruj 19, 2010 8:57 pm

magnus je napisao/la:
Duck je napisao/la:
Ove sezone u kadetskoj ligi neizvjesna može biti jedino borba za drugo mjesto, kako u regiji centar tako i na završnici! Prvo mjesto rezervirano je za Cedevitu, opet su okupili vrlo jaku momčad, visinom a i tehnikom će dominirati! Dubrava, Zagreb, Fenix, Susedgrad, od ove četri, tri ekipe idu sa Cedevitom na poluzavršnicu! Najmanje šansi ima Zagreb koji ima samo Hezonju, a znamo da nemaju jako 95 godište, Jurković i nije neko pojačanje. Dubrava standardno jaka, Fenix sa braćom Žganec svakome neugodan protivnik, Susedgrad sa Palcem, Wiserom i Kovačevićem može možda i do novog plasmana na poluzavršnicu! Od ostalih klubova jedino Maksimir i Mladost mogu donekle parirati najjačima! Basketball

Duck se izgleda voli šalit. Ipak skrenuo bi mu pažnju da je na ovom forumu mederator otvorio prostor za viceve.

Duck je realan kao i uvijek a!Istina Zagreb nema dobro 95g.osim možda nedokazanih i izreklamiranih Hezonje i Jurkovića,ali zato je tu odlično 96g!
Sigurno kvalitetnije od svih njihovih selekcija u zadnje vreme!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   

[Vrh] Go down

Kadetska liga CENTAR
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next