Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Kadetska liga CENTAR

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 27, 2010 7:18 pm

Dijelimo 2 karte za srijedu i utakmicu kvalifikacijaeurokupaCedevita-Dinamo......tko mi se prvi javi na op,a zainteresiranje dapogleda tu tekmu dobija 2 ulaznice...ili jednu ako nema s kimići...utom slučaju drugu ulaznicu će dobiti drugi najbrži Smile ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 27, 2010 9:00 pm

arco baleno je napisao/la:
Šanac:Zabok 95:46 (28:13 , 27:13 , 18:16 , 22:4) bounce

...čini se da se ostali ustručavaju napisati rezultate , makar ja ne vidim razloge za to. Obzirom na to da nam je želja biti što informativnijima , bilo bi doista sjajno kad bi se naši članovi angažirali u onom minimalnom dijelu koji uključuje barem obavijest o rezultatima , ako već ne i njihovo komentiranje. Stoga vas sve , cijenjeno članstvo i štovani gosti , molim da nam pomognete u želji za ažurnošću Cool
[Vrh] Go down
KasaTheBest
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 11:34 am

thesnare je napisao/la:
arco baleno je napisao/la:
Šanac:Zabok 95:46 (28:13 , 27:13 , 18:16 , 22:4) bounce

...čini se da se ostali ustručavaju napisati rezultate , makar ja ne vidim razloge za to. Obzirom na to da nam je želja biti što informativnijima , bilo bi doista sjajno kad bi se naši članovi angažirali u onom minimalnom dijelu koji uključuje barem obavijest o rezultatima , ako već ne i njihovo komentiranje. Stoga vas sve , cijenjeno članstvo i štovani gosti , molim da nam pomognete u želji za ažurnošću Cool

Kako je prošla tekma Mladost-Zabok?
[Vrh] Go down
pruđe
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 11:35 am

......u subotu 2.10. počinje i druga kadetska liga......tu većinom igraju mlađi kadeti kao druge momčadi svojih klubova, ali mislim da će i ti mlađi klinci uzeti pokoji skalp starijim dečkima.....
[Vrh] Go down
KasaTheBest
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 11:42 am

Ovako novi sam ovdje i nadam se da ću pridonjeti ovom forumu. Da pređemo na stvar, u skupini A Mladost je prvi nositelj i imaju najviše šanse za prolaz. Ove godine Kaptol je vrlo slab što su pokazali protiv KK Šanaca gdje su izgubili 50 razlike. Zabok ove godine nema puno šanse jer su im većina igrać 96. godište iduće godine će biti jako dobri ali ove godine ne vjerujem. P.Zriinski je po meni najslabija momćad u skupini i nemaju puno šanse za bilo koje mjesto osim zadnje. Ove godine Šanac je dobio 3 pojačanja iz karlovačkog kluba Žorone. Leon Božić, Ivan Krkljuš i naravno najveće pojačanje Tin Panjević koji će uz Brunu Lipaka koji igra A2 ligu biti najbolji igrač. Dosta su mladi i iduće godine bi mogli među prvih 8. Svoju snagu su pokazali protiv Susedgrada gdje su u napetoj utakmici dobili 69:66 iako im je postotak šuta bio možda 30% što je jako loše. Pobjednik iz ove skupine odlučivati će se u zadnjoj tekmi Mladost-Šanac. Very Happy . I znali neko kako je prošla Mladost protiv Zaboka???
[Vrh] Go down
KasaTheBest
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 11:51 am

U skupini B dakako glavni favorit je Maksimir uz vrlo dobrog mladog Marića. Zatim tu je Bosco koji bi mogao iznenaditi. Sisak je uvijek opasan a Moslavina može parirati sa svim klubovima osim s Maksimirom. Skupina C: Susedgrad je naravno favorit. Ali tu su i sesvet koje su uvijek opasne. Po meni Petrinja bi mogla bit druga s madićem Lovrom Mazalinom koji je među najboljih 5 u Europi za svoje godište. Zapad bi mogao biti u borbi za 2 mjesto a Zrinjevac nema baš puno šansi za išta napraviti. Skupina D: Cibona je ovdje najzvučnije ime ali po meni i ne najjače. Samobor ima vrlo kvaltitetnu momčad i trenera. Uz braću Šuvaković bi mogli napravit dosta toga. Gorica je uvijek tu da nešto zakuha pa se možemo nadati i njihovim neočekivanim pobjedama. Hermes i Univers su ovdje outsideri ijako uvijek ima iznenađenja. Very Happy
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 12:03 pm

Kasa the Best...najbolji si Very Happy .....drago mi je što smo dobili novog člana...koji će nas filati sa novim informacijama....od sutra se vidimo na novoj adresi Wink .....ali o tome ćeš biti obaviješten...naravno i svi ostali....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 12:24 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Kasa the Best...najbolji si Very Happy .....drago mi je što smo dobili novog člana...koji će nas filati sa novim informacijama....od sutra se vidimo na novoj adresi Wink .....ali o tome ćeš biti obaviješten...naravno i svi ostali....

Hvala. Drago mi je što mogu pridonjeti ovom zanimljivom forumu. Very Happy
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 1:50 pm

Petrinja bi mogla bit druga s madićem Lovrom Mazalinom koji je među najboljih 5 u Europi za svoje godište(KasaTheBest)

Kasa, ipak se malo suzdrži od ovakvih ocjena, jer te odmah obilježavaju kao malo neozbiljnoga...
[Vrh] Go down
KK Sesvete fan
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 1:54 pm

KasaTheBest je napisao/la:
U skupini B dakako glavni favorit je Maksimir uz vrlo dobrog mladog Marića. Zatim tu je Bosco koji bi mogao iznenaditi. Sisak je uvijek opasan a Moslavina može parirati sa svim klubovima osim s Maksimirom. Skupina C: Susedgrad je naravno favorit. Ali tu su i sesvet koje su uvijek opasne. Po meni Petrinja bi mogla bit druga s madićem Lovrom Mazalinom koji je među najboljih 5 u Europi za svoje godište. Zapad bi mogao biti u borbi za 2 mjesto a Zrinjevac nema baš puno šansi za išta napraviti. Skupina D: Cibona je ovdje najzvučnije ime ali po meni i ne najjače. Samobor ima vrlo kvaltitetnu momčad i trenera. Uz braću Šuvaković bi mogli napravit dosta toga. Gorica je uvijek tu da nešto zakuha pa se možemo nadati i njihovim neočekivanim pobjedama. Hermes i Univers su ovdje outsideri ijako uvijek ima iznenađenja. Very Happy
Uglavnom se slažem ali nekako sumnjam da bi Zapad mogao biti drugi u C skupini.
Već su skupili težak poraz od nas a vjerojatno će i protiv Susedgrada tako da nisam baš siguran.
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 4:02 pm

Evo rezultata dosad odigranih utakmica :

http://ksz-zagreb.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=986&Itemid=1

...a i rasporeda sljedećih susreta :

http://ksz-zagreb.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=581&Itemid=46

...živio nam ksz Very Happy sve su ažurniji...možda i bude nekaj od njih Cool
[Vrh] Go down
KasaTheBest
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 7:37 pm

znatizelja je napisao/la:
Petrinja bi mogla bit druga s madićem Lovrom Mazalinom koji je među najboljih 5 u Europi za svoje godište(KasaTheBest)

Kasa, ipak se malo suzdrži od ovakvih ocjena, jer te odmah obilježavaju kao malo neozbiljnoga...

Ma dobro možda sam malo pretjero al ipak dečko je odličan za svoje godište. Svi ga zovu čudom od djeteta. Very Happy
[Vrh] Go down
KasaTheBest
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 7:41 pm

KK Sesvete fan je napisao/la:
Već su skupili težak poraz od nas a vjerojatno će i protiv Susedgrada tako da nisam baš siguran.

Nisam baš upučen u momčad iz Zapada pa nisam pa sam mislio da bi možd mogli bit 2 il 3...al tu je susedgrad prvi i jedini favorit.
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 7:48 pm

Nisam baš upučen u momčad iz Zapada pa nisam pa sam mislio da bi možd mogli bit 2 il 3...al tu je susedgrad prvi i jedini favorit.

...polako , polako...prvo skoči , pa reci HOP...iliti u prijevodu - treba kvalifikacije odigrati do kraja ... nije da ne priželjkujem da se tvoje riječi obistine , ali sve protivnike treba uvažavati Basketball
[Vrh] Go down
KasaTheBest
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Rezultati   uto ruj 28, 2010 7:50 pm

Zasad ide sve po mojim predviđanjima. Mladost i Šanac jurišaju prema zadnjoj utakmici gdje će se odlučivati pobjednik. U skupini B se dogodilo jedino iznenađenje kola gdje je Rudeš pobjedio Bosco. Bosco nije uspio pobjediti niti uz 33 poena njihovog najboljeg igrča Skokne koji je igrao prošle godine i ligu 96.. Maksimir je očekivano dobio Rudeš. Skupina C Sesvete su pobjedile Zapad s vrlo velikom razlikom. Zrinjevac je skro iznenadio Petrinju ali nisu uspjeli i izgubili su sa 6 koševa razlike što je mao s obzirom da nije igrao njihov daleko najači igrač Mazalin. Susedgrad je očekivano razbio Zrinjevac. Samobor je uspio pobjediti Univers sa čak malom razlikom koju nisam očekivao. Samobor je također dobio Hermes koji nije puno mogao protiv jakog Samobora. Ovo je moje mišljenje o 1kolu kvalifikacija ako imate nek primjedbe ili pohvale slobodno mi se obratite. Very Happy Basketball
[Vrh] Go down
maksi
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 8:16 pm

Dobar si ti Kasa, samo moraš malo paziti kada biraš favorite, za sada ti dobro ide cheers Čak mi je i thesnare nešto preoprezan Laughing , a i uvažava svoje protivnike. Lijepa promjena Very Happy .
Navodno je Rudeš pobijedio Sisak 20-tak razlike. Zna li netko je li to točna informacija?
[Vrh] Go down
KasaTheBest
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 8:23 pm

thesnare je napisao/la:

...polako , polako...prvo skoči , pa reci HOP...iliti u prijevodu - treba kvalifikacije odigrati do kraja ... nije da ne priželjkujem da se tvoje riječi obistine , ali sve protivnike treba uvažavati Basketball

Istina ali svoju snagu su pokazali i sad i protiv Šanca iako su izgubili ali odigrali su dobru partiju Very Happy
[Vrh] Go down
KasaTheBest
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 8:25 pm

maksi je napisao/la:
Dobar si ti Kasa, samo moraš malo paziti kada biraš favorite, za sada ti dobro ide cheers Čak mi je i thesnare nešto preoprezan Laughing , a i uvažava svoje protivnike. Lijepa promjena Very Happy .
Navodno je Rudeš pobijedio Sisak 20-tak razlike. Zna li netko je li to točna informacija?

Normallno da treba uvažavati sve protivnike. Samo sam reko tko su moji favoriti a sad oć to bit na kraju tako kako sam predviđao to ćemo vidjeti Very Happy Za Sisak neznam ali ako je to istina onda super. Bila je to ond sigurno dobra utakmica jer su obadvije momčadi podjednake. Basketball
[Vrh] Go down
grdi146
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 11:04 pm

Zapad je izgubio od Zrinjevca ( kolko ja znam 8 razlike )
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 28, 2010 11:22 pm

grdi146 je napisao/la:
Zapad je izgubio od Zrinjevca ( kolko ja znam 8 razlike )

...17 razlike... 47 : 64 pobjeda Zrinjevca Basketball
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   

[Vrh] Go down

Kadetska liga CENTAR
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7