Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Kadetska liga CENTAR

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 8:06 am

[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 9:14 am

magnus je napisao/la:
Duck je napisao/la:
magnus je napisao/la:
Dečki ovog uzrasta su naveliko počeli i s pripremnim tekmema. Jučer sam gledao Feniks - juniori Rudeš. Rezultat neznam. Igralo se čvrsto. Feniks, jasno, predvode braća blizanci. Ostali "pomažu" u igri. Klupa im je vrlo kratka. Bez Karla ta ekipa ne bi ušla među četiri. Upitno je koliko mogu, jer sve ovisi o dvojici braće.
Nakon toga su prijateljsku odigrali kadeti Maksimira i Rudeša. gledao sam dio tekme, Maksimir bolji, na trenutke odlični. Mnogo se rotiralo.
Jako ozbiljan osvrt na dvije pripremne tekme!!!
Daj javi se na natječaj za novinara godine! affraid

Baš mi je to u planu cheers

Ooo, pa po svemu prepoznajem čuvenog poznavatelja košarke iz maksimirske šume, magnusa, poznatijeg na starom forumu kao Maksi. Unaprijed se veselim što će nam tata M. svojim stručnim komentarima kadeta uveseljavati život Laughing
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 9:51 am

I ja sam ga prepoznao...Maksimir ove godine na kadetsku poluzavršnicu!...sve drugo je prevara i zavjera...
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 9:55 am

eagle je napisao/la:
magnus je napisao/la:
Duck je napisao/la:
magnus je napisao/la:
Dečki ovog uzrasta su naveliko počeli i s pripremnim tekmema. Jučer sam gledao Feniks - juniori Rudeš. Rezultat neznam. Igralo se čvrsto. Feniks, jasno, predvode braća blizanci. Ostali "pomažu" u igri. Klupa im je vrlo kratka. Bez Karla ta ekipa ne bi ušla među četiri. Upitno je koliko mogu, jer sve ovisi o dvojici braće.
Nakon toga su prijateljsku odigrali kadeti Maksimira i Rudeša. gledao sam dio tekme, Maksimir bolji, na trenutke odlični. Mnogo se rotiralo.

Ooo, pa po svemu prepoznajem čuvenog poznavatelja košarke iz maksimirske šume, magnusa, poznatijeg na starom forumu kao Maksi. Unaprijed se veselim što će nam tata M. svojim stručnim komentarima kadeta uveseljavati život Laughing
Vidim da je Acina škola, "Klupa im je vrlo kratka.", sa zanimanjem ću pratiti opservacije gospodina M.agnusa! scratch bounce
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 10:31 am

...tako ti je to kad se tatica M.nema u slobodno vrijeme čim drugim baviti nego komentirati moguće dosege kluba za koji sinek M. više ili manje uspješno igra.
P. S. čisto sumnjam da magnus nije odgledao tekmu njegovih pulena i Rudeša do kraja
[Vrh] Go down
Duck
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 10:31 am

znatizelja je napisao/la:
I ja sam ga prepoznao...Maksimir ove godine na kadetsku poluzavršnicu!...sve drugo je prevara i zavjera...
Jel to onaj kojem je teško bilo objasniti da igrač u jednoj sezoni i istom natjecanju, ne može nastupiti za dva kluba! bom
Na kraju ih je Tompak preveslal sa svojom "starom damom".

[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 10:34 am

Duck je napisao/la:
znatizelja je napisao/la:
Jel to onaj kojem je teško bilo objasniti da igrač u jednoj sezoni i istom natjecanju, ne može nastupiti za dva kluba! bom

Razz Razz Razz on to i dalje ne može shvatit
[Vrh] Go down
ličanin
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 1:09 pm

thesnare je napisao/la:
basketboy je napisao/la:
I kaj, još se igra u Sutinskim vrelima, il thesnare još slavi pobjedu??? afro

...odigrali su Cedevita i Susedgrad...Cedevita očekivano dobila 78 : 66...Susedgrad u kombiniranom sastavu s nekoliko igrača 94,međutim veliku većinu utakmice igralo je 6 "temeljnih" igrača 95,te podnijelo najveći teret utakmice. Utakmica u egalu do kraja 3/4 , a tada Cedevita stječe prednost i na kraju pobjeđuje dvocifrenim rezultatom. Basketball
...nije mi jasna ova igra u kombiniranom sastavu...koja je svrha uigravanja ekipe koja neće zajedno igrati kadetsku ligu... Question
[Vrh] Go down
maksi
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 1:17 pm

basketboy je napisao/la:
eagle je napisao/la:
magnus je napisao/la:
Duck je napisao/la:
magnus je napisao/la:

Vidim da je Acina škola, "Klupa im je vrlo kratka.", sa zanimanjem ću pratiti opservacije gospodina M.agnusa! scratch bounce

Bravooo dečkiiii, riješili ste tešku zagonetku!!!! Budući naš selektor Đouk treba savjetnike, baš takve Very Happy , brzo idite k njemu!!! Svak od vas će dati svoj doprinos za "boljitak" lijepe naše košarke. Posebno zapadna strana grada, oni mogu i LeBrona zamaskirati u KUSA!!! Samo naprijed!!!!
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 1:20 pm

Maxmagnuse (inače, lik iz crtića), nisam West side strory, a koliko sam skužio, ni basketboy, a još manje Duck. Svima si smiješan lol!
[Vrh] Go down
ličanin
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 1:28 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Duck je napisao/la:
eagle je napisao/la:
Ja ne bih tako olako otpisao Zagreb...Ne znam jesu li ti poznata igrači koji su dovedeni osim Jurkovića?
Koliko sam upoznat došao je još Rebić iz Dubrave ali on je 96 godište, nisam siguran koliko može doprinjeti boljem plasmanu, za ostale ne znam??? scratch

Da,Rebić bi trebao biti novi igrač Zagreba....ako se Zagreb dogovorio sa Dubravom....a vjerovatno je jer vidim da su u Dubravu došli neki Zagrebovi seniori....što znaći da su u dobrim odnosima Smile .....
...Rebić definitivno u Zagrebu...koliko je Dubrava oslabljena njegovim odlaskom to ćemo tek vidjeti...više prostora na unutarnjim pozicijama trebali bi dobit A. Nakić i N. Raguž...koliko će ga uspješno zamjeniti ostaje nam za vidjeti...novi trener Nikola Piacun veliko pojačanje za klub What a Face
[Vrh] Go down
petronije
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 7:49 pm

petronije je napisao/la:
Rebić definitivno u Zagrebu...koliko je Dubrava oslabljena njegovimodlaskom to ćemo tek vidjeti...više prostora na unutarnjim pozicijamatrebali bi dobit A. Nakić i N. Raguž...koliko će ga uspješno zamjenitiostaje nam za vidjeti...novi trener Nikola Piacun veliko pojačanje zaklub

On je tam bil jedini kaj je igral pod košem i to jako dobro!
Ne poznajem dovoljno ovu dvojicu ali mislim da su oni vanjski igrači??Svakako će Dubrava teško nadomjestiti njegovu poziciju ,
a kk Zagreb z njim puno dobiti!
Jeli poznata kadetska ekipa kk Zagreba !Sezona sam kaj nije počela!
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   pon ruj 20, 2010 11:50 pm

petronije je napisao/la:
petronije je napisao/la:
Rebić definitivno u Zagrebu...koliko je Dubrava oslabljena njegovimodlaskom to ćemo tek vidjeti...više prostora na unutarnjim pozicijamatrebali bi dobit A. Nakić i N. Raguž...koliko će ga uspješno zamjenitiostaje nam za vidjeti...novi trener Nikola Piacun veliko pojačanje zaklub

On je tam bil jedini kaj je igral pod košem i to jako dobro!
Ne poznajem dovoljno ovu dvojicu ali mislim da su oni vanjski igrači??Svakako će Dubrava teško nadomjestiti njegovu poziciju ,
a kk Zagreb z njim puno dobiti!
Jeli poznata kadetska ekipa kk Zagreba !Sezona sam kaj nije počela!
Pa u KK Zagreb nekak sve u magli, pomalo se gube po prekosavskim dvoranama! Informacije sa facebooka vele da se dvorana u Trnskom sređuje, pa dečki sele od jedne do druge ŠD! Basketball Isti izvori vele da trener Matija Brkljačić raspolaže sa 15-ak dečki (zlatna mlađekadeska 96. + 4-5 95.), navodno još uvijek neki dolaze na probne treninge, ne zna se jel se ko zadržao? Jedino osvježenje donjela im je nazočnost Rebića, kojeg su očito dobro prihvatili! Nećete vjerovati, odigrali su oni i jednu pripremnu tekmu, protiv Zagrebove selekcije 97. Reza nije objavljena, valjda je i tekma bila zatvorenog tipa??? scratch S druge strane nositelji kadetske momčadi Hezonja, Jurković i novi dečko 95. godište (došao iz Pule), kojem ne znam prezime, svo ovo vrijeme treniraju sa juniorima! A Hezonja bi navodno, trebal igrat i A2 ligu za Zrinjevac, pa možda neke treninge odrađuje i u kutiji šibica! bounce Sezona samo kaj nije počela, točno, vjerojatno u Zagrebu smatraju da im ne trebaju nikakve pripremne tekme, ne znam kolko su u pravu, vidim da se ostale ekipe uigravaju upravo na ovaj način! scratch Velim, većina ovih informacija do mene je došla pisanom predajom (face), pa ih treba uzeti s rezervom! study
[Vrh] Go down
ličanin
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 12:44 am

ZAGREB - DUBRAVA 31:65 (15:14;5:18;4:19;7:14)
ZAGREB: Sabolčec 2, Bilić, Kanižanec 5, Dielacher, Kopanja 1, Barešić, Švec 1, Babočajić, Ilić, Globačkik 4, Turkalj 18, Sučević.
DUBRAVA: Raguž V. 2, Šarić 12, Bešlić 4, Rebić 19, Raguž N. 5, Barac 3, Šimović 13, Ercegovac 3, Petković 4, Pešut.

DUBRAVA - ZAGREB 93:56 (28:5;19:15;24:20;22:16)
DUBRAVA: Šarić 21, Bešlić 6, Barac 18, Nakić 4, Šimović 10, Rebić 18, Raguž V. 2, Mandurić 1, Petković 9, Pešut 4, Raguž N.
ZAGREB CB: Sabolčec 10, Dielacher 5, Kanižanec 1, Pijanović 6, Ilić 2, Barešić 2, Švec, Globačnik, Turkalj 12, Sučević 15.

...da podsjetim na rezultate Dubrave i Zagreba dok su bili ml. kadeti...prije nešto više od godinu dana...šta oću reć...koliko god se ZGB pojača...u dvije utakmice bilo je preko 70 razlike...imamo razloga za optimizam...pa neka razlika ove godine bude upola manja...biće dosta dvaput po petnest razlike...Hezonju i Jurkovića će udvajat naša dva dobro poznata pitbulla BB...Rebić i je naš...od njega očekujemo da pomogne na najbolji način...da neigra protiv Dubrave...sa ostalima ćemo lako... lol!

Zadnja promjena: ličanin; uto ruj 21, 2010 12:46 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 12:45 am

Očito će Hezonja ove godine imati status kao Šarić u prošloj...treniranje i igranje u A-2 ligi, igranje i eventualno koji trening s juniorima, a za kadete igranje kad stigne i kad u klubu procijene da je nužno da zaigra kao garancija ostvarivanja odgovarajućeg rezultata...mislim da će i njegova dominacija u kadetskoj ligi biti slična Šarićevoj, samo što je Šarić bio puno više timski igrač od Hezonje...ne znam kako će se u svemu tome snaći još uvijek dosta neiskusni trener Brkljačić, koji je neminovno puno vezaniji uz ovu grupu igrača 1996. godište s kojom je osvojio mlađekadetski naslov...mislim da se ovdje Feniks neopravdano zanemaruje...ekipa koja je bila toliko dominantna u ovom godištu kao mlađi kadeti, čak i ako je izgubila tri bitna igrača, još uvijek je u samom vrhu ili čak i najbolja u ovogodišnjoj kadetskoj ligi u Zagrebu, samo što će joj svi drugi sada puno ozbiljnije zaprijetiti...
[Vrh] Go down
eagle
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 8:27 am

Ne vjerujem da je itko bolji od Cedevite...po rosteru, profilu igrača, visini, te sastavu. Možda im treba vremena da se prilagode na nove zahtjeve, drugačiju igru i treniranje koje su dobili prelaskom u ozbiljan klub, ali taj će se tim dizati iz tekme u tekmu. Dok mislim da će Fenix padazi iz tekme u tekmu, a Zagreb će ovisiti dobrano o zdravlju Hezonje, koji je pokazao da nije imun na bolesti i ozljede, pogotovo u takvom zgusnustom rasporedu igranja za Zrinjevac, te juniore i kadete, a treniranja tko zna s kim...Osim toga, pobjeđuje tim, a ne pojedinci, a uspoređivati Hezonju sa Šarićem je uvreda za Magic Darija. Jedino što ja objektivno u timu Cedevite ne vidim igrača koji bi Hezonju mogli ograničiti, ali zato je tu trener, da posloži neke varijante kolektivne obrane. Nova trica bit će svima problem, kako zbog branjenja, tako i zbog malo težeg napad, i nije nevažno kako će se Zagreb tu snaći.
Uglavnom, Cedevita po meni ostaje prvi favorit. Fenix ispred Zagreba, ali samo sbog onog svega gorespomenutog, i to bi bilo to...
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 8:49 am

Potpisujem svaku riječ, Cedevita uvjerljiva!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 9:12 am

Izvinjavam se na off topicarenju....valjda me ne bu nitko baniral zbog toga Smile .....
ali želim da vas što više ovo pročita....

Hebote...najveći problem na ovom našem forumu je kako osmisliti kriterije za dodjelu nagrada....kaj će nam uopće nagrade...sve je bilo puno jednostavnije bez njih ....

Blizu smo odluci da što se nagrađivanja tiče (za one vrijednije nagrade) bude ovako....uskoro će početi natjecanja u košarkaškim ligama (našim i stranim)...mislim da ne bi bilo loše ponuditi vam svaki vikend 10 utakmica (recimo 3 iz NLB-a....2 iz našeg prvenstva...2 iz ACB lige....2 iz NBA....1 iz ženske regionalne lige...ne mora uvijek biti takva ponuda)...i tako tokom cijelog mjeseca...na kraju glavnu nagradu dobiva onaj (ili oni) koji imaju najviše pogođenih ishoda....maksimum je 40 bodova (ako netko pogodi sve ishode)...Što mislite o tome .....

Još nešto....a zašto mi ne bi imali i svoj portal....Neovisni košarkaški portal .....to je definitivno puno zahtijevnije od foruma...ali siguran sam da bi se mogli dobro izorganizirati...ionako bi se 60-70% svega kopiralo s drugih portala...tako svi rade...a ostatak bi odrađivali novinari koje bi regrutirali među vama ....razmislite mao i o tome....nema nikakve žurbe Wink .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 9:18 am

Izvinjavam se na off topicarenju....valjda me ne bu nitko baniral zbog toga Smile .....

Hebote...najveći problem na ovom našem forumu je kako osmisliti kriterije za dodjelu nagrada....kaj će nam uopće nagrade...sve je bilo puno jednostavnije bez njih ....

Blizu smo odluci da što se nagrađivanja tiče (za one vrijednije nagrade) bude ovako....uskoro će početi natjecanja u košarkaškim ligama (našim i stranim)...mislim da ne bi bilo loše ponuditi vam svaki vikend 10 utakmica (recimo 3 iz NLB-a....2 iz našeg prvenstva...2 iz ACB lige....2 iz NBA....1 iz ženske regionalne lige...ne mora uvijek biti takva ponuda)...i tako tokom cijelog mjeseca...na kraju glavnu nagradu dobiva onaj (ili oni) koji imaju najviše pogođenih ishoda....maksimum je 40 bodova (ako netko pogodi sve ishode)...Što mislite o tome .....

Još nešto....a zašto mi ne bi imali i svoj portal....Neovisni košarkaški portal .....to je definitivno puno zahtijevnije od foruma...ali siguran sam da bi se mogli dobro izorganizirati...ionako bi se 60-70% svega kopiralo s drugih portala...tako svi rade...a ostatak bi odrađivali novinari koje bi regrutirali među vama ....razmislite mao i o tome....nema nikakve žurbe Wink .....
Izvrsna ideja, nešto po uzoru na ovaj! bounce
http://www.hr-kosarka.com/hrkosarka.html
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 9:25 am

...a ti razmisli o visini plaća za novinare Very Happy
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 9:30 am

thesnare je napisao/la:
[...a ti razmisli o visini plaća za novinare Very Happy

Prvo će pisati za slavu...a tko zna...možda se kasnije nađe i lova Wink .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 9:33 am

thesnare je napisao/la:
[...a ti razmisli o visini plaća za novinare Very Happy

Prvo će pisati za slavu...a tko zna...možda se kasnije nađe i lova Wink .....

slava je prolazna...ali kad bolje promislim...ne znaš kaj je prolaznije - slava ili novac ?! Cool
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 9:40 am

Ovaj vikend počinju kvalifikacije za 1.kadetsku ligu , ali na stranici ksz po dobrom starom običaju nema niti slova o tome...ili možda tražim na krivom mjestu ?!?...zanima me raspored utakmica po skupinama , a ako to nitko ne objavi , nadam se da ćemo barem imati izvješća od sudionika ili gledatelja tih utakmica.
[Vrh] Go down
KK Sesvete fan
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 10:47 am

thesnare je napisao/la:
Ovaj vikend počinju kvalifikacije za 1.kadetsku ligu , ali na stranici ksz po dobrom starom običaju nema niti slova o tome...ili možda tražim na krivom mjestu ?!?...zanima me raspored utakmica po skupinama , a ako to nitko ne objavi , nadam se da ćemo barem imati izvješća od sudionika ili gledatelja tih utakmica.
Koliko ja znam u subotu mi igramo protiv Zapada a u srijedu za devet dana protiv Susedgrada.Tako sam čuo od našeg head coach-a.
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   uto ruj 21, 2010 10:58 am

KK Sesvete fan je napisao/la:
thesnare je napisao/la:
Koliko ja znam u subotu mi igramo protiv Zapada a u srijedu za devet dana protiv Susedgrada.Tako sam čuo od našeg head coach-a.

Točno - vi ste u srijedu naši gosti , s tim da mi ovu nedjelju igramo protiv Zrinjevca u gostima . Naš raspored je Zrinjevac vani, Sesvete i Petrinja doma i Zapad vani .
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kadetska liga CENTAR   

[Vrh] Go down

Kadetska liga CENTAR
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next