Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Cibona

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Cibona    ned ruj 12, 2010 11:51 am

Oceli vise prijaviti insolventnost?

Na cijelom svijetu klubovi/ Firme u tom stanju "moraju" prijaviti nelikvidnost... samo u HRu ne moraju...eto!
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 5:19 pm

marcus johnson bi trebao biti novo pojacanje vukova

http://www.youtube.com/watch?v=dnaCDuAkVb8&feature=related
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 5:32 pm

Šta Filipović radi u Ciboni?Taj nebi dominira u B1 ligi a vidin da je kod vas?!!? rendeer
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 7:26 pm

Prosil bi ljepo ove zaposlenike u klubu da mi dobro zašarafe žutu tribinu. Moj savjet svim zaposlenicima da se dobro ove sezone ulizuju Zagrebu kad bu igrali tekme u Draženovom Domu. Kak je krenulo mogli bi oni trajno ostat tu i možda vam oni plačice dopeljaju. Vite da Knego i Nakić malo čudno to sve vode. U svakom slučaju zašarafite mi tribinu da mogu u miru sjedit, a ne da se plašim za svoje zdravlje. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 7:45 pm

baltazar je napisao/la:
Prosil bi ljepo ove zaposlenike u klubu da mi dobro zašarafe žutu tribinu. Moj savjet svim zaposlenicima da se dobro ove sezone ulizuju Zagrebu kad bu igrali tekme u Draženovom Domu. Kak je krenulo mogli bi oni trajno ostat tu i možda vam oni plačice dopeljaju. Vite da Knego i Nakić malo čudno to sve vode. U svakom slučaju zašarafite mi tribinu da mogu u miru sjedit, a ne da se plašim za svoje zdravlje. Embarassed

hehe...dobar si...kako bi to ameri rekli:

SAFETY FIRST!! bounce
[Vrh] Go down
paralela
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 7:54 pm

Najveći će problemi nastati ako se dva problema spoje u jedan (nejaka postava i trener), a ne vidim kako će to izbjeć. Ako se koliko toliko s Amerima i zakrpaju rupe u ekipi, šta s trenerom, zbog kojeg te rupe mogu ponovno puštat vodu.
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 8:09 pm

Moramo svi ove sezone bit spremni na puno teških poraza . Posebno u Euroligi. Trener je jednako upitan kao i lova za plače zaposlenika. Neizvjesno je sve to preveć za moj ukus. Nadajmo se da bumo nekak skupili lovu i da bu dvorana spremna za početak natjecanja. Embarassed
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 9:45 pm

Baltazar,jesi li ti to od mazohista prešao u izumitelje? Smile
[Vrh] Go down
baltazar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 9:48 pm

miles-page je napisao/la:
Jesam, uspjel sam nekak zeznut s ulogiranjem svoj originalni nick pa sam se odlučil poslužit s novim. Mislim da bi nam dobro došel profesor s jednim dobrim izumom. Recimo da od Joketa ili Radulovića napravi vrhunskog košarkaškog stručnjaka. Embarassed
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 9:52 pm

baltazar je napisao/la:
miles-page je napisao/la:
Jesam, uspjel sam nekak zeznut s ulogiranjem svoj originalni nick pa sam se odlučil poslužit s novim. Mislim da bi nam dobro došel profesor s jednim dobrim izumom. Recimo da od Joketa ili Radulovića napravi vrhunskog košarkaškog stručnjaka. Embarassed

Mislim da taj crtić nećemo gledati No
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 10:44 pm

konobar je napisao/la:
marcus johnson bi trebao biti novo pojacanje vukova

http://www.youtube.com/watch?v=dnaCDuAkVb8&feature=related

momak ima fizikalije,to je sigurno.samo mi po konstituciji više izgleda ko trojka,nego neki šuter,kakvog navodno cibona traži. neće valjda bit kreteni,pa ga favorizirat ispred bogdanovića ak ga kupe Mad
[Vrh] Go down
sven
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    ned ruj 12, 2010 11:28 pm

Ako misle kupovat trojku, onda su fakat kreteni, je na toj poziciji imaju bojana i rozu (koji je za back up igrača u ovakvoj ciboni ipak dobar, ma što vi mislili o tome), jedino ak ne misle bogdanovića koristit na dvojci, što možda i nije loš potez. Ovoj ekipi definitivno treba još jedan bek šuter i možda play, ali o tome je bespredmetno raspravljat kad ljudi ne primaju pola godine plaće, doprinose i wc papir... A što je najtužnije, ovo zadnje nije zezancija... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
r2d2
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 8:23 am

Za ovog Quincy Douby-a je pored Cibone zainteresovan i Partizan, a ima ponudu i iz Kine, koja je dobro jača od ovih evropskih, mada mu se tamo ne ide. Mada, kad može Marberi...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 8:26 am

r2d2 je napisao/la:
Za ovog Quincy Douby-a je pored Cibone zainteresovan i Partizan, a ima ponudu i iz Kine, koja je dobro jača od ovih evropskih, mada mu se tamo ne ide. Mada, kad može Marberi...

Kad mu Kinezi ponude duplo više (i to pravih novaca) od Cibone...da vidiš kak mu se neće tamo ići....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 9:25 am

Zanimljivo , kaj tak malo stranaca ima na tržištu da uglavnom iste želi i Partizan. Ak ga Partizan želi onda mi se nekak čini da i nemamo baš šanse tog dovest. P.S. Za Admina, thanks. Slobodno možeš izbrisat onaj moj zamjenski nick. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 9:30 am

mazohist je napisao/la:
P.S. Za Admina, thanks. Slobodno možeš izbrisat onaj moj zamjenski nick. Embarassed

Zašto da ga briše...nikad ne znaš kad će ti trebati.....evo ja npr.izbaniram jer si uvrijedio nekog igrača....Kusa npr....pa odmah možeš nastvaiti pisati s drugog imena Smile

Admin

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 9:31 am

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
P.S. Za Admina, thanks. Slobodno možeš izbrisat onaj moj zamjenski nick. Embarassed

Zašto da ga briše...nikad ne znaš kad će ti trebati.....evo ja npr.izbaniram jer si uvrijedio nekog igrača....Kusa npr....pa odmah možeš nastvaiti pisati s drugog imena Smile

Ma nece tu njega niko bannat albino albino
[Vrh] Go down
http://kosarka.realbb.net
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 9:59 am

Faul u napadu je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Imaš pravo, možda se preveć opustim pa kad u Euroligi Cibona popuši 36 razlike izgubim kontrolu. Dobro je imat rezervu. Embarassed
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 10:33 am

sven je napisao/la:
Ako misle kupovat trojku, onda su fakat kreteni, je na toj poziciji imaju bojana i rozu (koji je za back up igrača u ovakvoj ciboni ipak dobar, ma što vi mislili o tome), jedino ak ne misle bogdanovića koristit na dvojci, što možda i nije loš potez. Ovoj ekipi definitivno treba još jedan bek šuter i možda play, ali o tome je bespredmetno raspravljat kad ljudi ne primaju pola godine plaće, doprinose i wc papir... A što je najtužnije, ovo zadnje nije zezancija... Crying or Very sad
Roza vrhunsko back up krilo u našem klubu, slažem se. Zaslužil je svojim odnosom respekt. Mene je strah kak bu on zgledal nakon ozljede i dali bu mogao igrat kao i prije. Mislim da je njemu najbitnija stvar za njegovu igru da je maksimalno spreman i zdrav. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 10:42 am

mazohist je napisao/la:
Mene je strah kak bu on zgledal nakon ozljede i dali bu mogao igrat kao i prije. Mislim da je njemu najbitnija stvar za njegovu igru da je maksimalno spreman i zdrav. Embarassed

Ovako će biti s Rozom...sigurno se zjačao jer je vjerovatno non-stop visio u teretani....ali s druge strane je sigurno zaboravio masu stvari....lijevi ulaz,prednju promjenu...i takve stvari...doduše nije imal kaj puno zaboraviti...to mu nikada nije išlo od ruke...više od noge...

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 10:45 am

Valjda bi mogao samo neki Abramovicson pomoci... Ne vidim nikako drugog rijesenja!

Pa taj klub je posato rupa bez dna! I kad podmiris sve i platis rezije, igrace itd.... opet se otvori
odnekud neka rupa, jer se onda opet nadje neki NEZASIT, koji misli da mu nije dosta pokradenog...

KATASTROFA!!!
[size=24]SJEBASE MI (NEKADA OMILJENI!!) KLUB Mad [/size]
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 11:06 am

Nažalost dugovi se vuku daleko u povijest kad je Bože žario i palio. Moralo je kad tad doć to na naplatu. Bumo vidli kak bu se to razvijalo al ak je glavni legendarni tehniko kukal po novinama kak nije dobil plaću onda je tam fakat neizdrživa atmosfera. Ljudi lipe nisu vidli već pol godine, a Knego i ekipa su ipak uplatili dost love na račune igraća. Čudi me da nisu malo i zaposlenicima prosljedili. Bit će da ovi iz XXl agencije nedaju ni lipe za uposlenike. Sram ih bilo ak im je sad Cibona izlog mogli bi bar ljudima dat koju kunu. A možda je to sve nekakva igra da klub ode u stečaj i onda se Zagreb stopi s njim. Milon kombinacija mi se mota po glavi. Možda ni Emil nije skroz odustal. Ma u svakom slučaju još jedna zanimljiva sezona nas čeka. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 11:24 am

Takve "zanimnljive" sezone mi i nisu bas tako mile...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 11:27 am

tvrdko.puter je napisao/la:
Takve "zanimnljive" sezone mi i nisu bas tako mile...
Da. razumljivo. Al gle bar ne bumo tak dominantni nego bumo se borili za naslov ravnopravno sa svima. Nadam se. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Cibona    pon ruj 13, 2010 11:45 am

[quote="mazohist"]
Da. razumljivo. Al gle bar ne bumo tak dominantni nego bumo se borili za naslov ravnopravno sa svima. Nadam se. Embarassed [/quote]

Znas kako..?

Nada je kurva elephant
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cibona    Today at 6:00 pm

[Vrh] Go down

Cibona
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 17.Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next