Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Kritike

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 8:14 pm

[quote="mazohist"]
Admin je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

i tebi se ona stara vise svida Smile evo vratio sam je Very Happy
Da, baš mi je onak nekak simpa, ali razmem ak drugi žele nekakvu drugu ja to prihvaćam. Embarassed

Valjda je vazno kaj admin oce

mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 8:21 pm

[quote="Admin"]
mazohist je napisao/la:
Admin je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Da, baš mi je onak nekak simpa, ali razmem ak drugi žele nekakvu drugu ja to prihvaćam. Embarassed

Da, ak želiš bit kao i onaj admin iz suparničkog tabora koji je mislil da je najljepši i najjpametniji, Ja sam za kompromise. Embarassed
[Vrh] Go down
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 8:23 pm

[quote="mazohist"]
Admin je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Admin je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Da, ak želiš bit kao i onaj admin iz suparničkog tabora koji je mislil da je najljepši i najjpametniji, Ja sam za kompromise. Embarassed

Nemojte me odma napadat... za razliku od onog ja bar nes mijenjam kad me traze Very Happy

mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 8:26 pm

[quote="Admin"][quote="mazohist"][quote="Admin"][quote="mazohist"][quote="Admin"]
mazohist je napisao/la:

Nemojte me odma napadat... za razliku od onog ja bar nes mijenjam kad me traze Very Happy
Ma mjenjal je on cijele teme i postove kad su ga zatražil. pig Ma zezam te ti si najbolji admin na svijetu i onaj ti nije ni do koljena. Embarassed
[Vrh] Go down
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 8:28 pm

[quote="mazohist"][quote="Admin"][quote="mazohist"][quote="Admin"][quote="mazohist"]
Admin je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Ma mjenjal je on cijele teme i postove kad su ga zatražil. pig Ma zezam te ti si najbolji admin na svijetu i onaj ti nije ni do koljena. Embarassed

Ne pretjeruj, nisam ja taj kod kojeg su karte za lady gagu

mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 8:29 pm

[quote="Admin"][quote="mazohist"][quote="Admin"][quote="mazohist"][quote="Admin"]
mazohist je napisao/la:
Admin je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Ne pretjeruj, nisam ja taj kod kojeg su karte za lady gagu
Ma znam al si mu šef. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 10:08 pm

Ovo je stvarno poseban forum Wink ....najviše pohvala na topicu pod imenom "Loše,jako loše" Very Happy .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 10:12 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Ovo je stvarno poseban forum Wink ....najviše pohvala na topicu pod imenom "Loše,jako loše" Very Happy .....

Faule, otvori topic " dobro, jako dobro ", mozda ce biti kritika.Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 18, 2010 10:13 pm

basket88 je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:

Faule, otvori topic " dobro, jako dobro ", mozda ce biti kritika.Embarassed

Laughing ......

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kritike   ned ruj 19, 2010 9:34 pm

neznam jel to već spominja, ne da mi se čitat... al npr jutros napišem post na temi cibone..ili bar pročitam.. i sad kad opet otvorim temu cibone otvori mi ne prvu stranicu ili na ove od par zadnjih na koje kliknem.. e sad, jel bi ja mora pamtit šta sam zadnje čita i pisa na pojedinom topicima i po tome tražit svaki put.. ili ipak ima neko rješenje ka na neki drugim forumima da kad otvorim topic da mi dođe na ono šta sam zadnji put tu čita ili pisa?

eto valjda nisam zakomplicira pitanje Suspect

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kritike   ned ruj 19, 2010 9:38 pm

Starosta je napisao/la:
neznam jel to već spominja, ne da mi se čitat... al npr jutros napišem post na temi cibone..ili bar pročitam.. i sad kad opet otvorim temu cibone otvori mi ne prvu stranicu ili na ove od par zadnjih na koje kliknem.. e sad, jel bi ja mora pamtit šta sam zadnje čita i pisa na pojedinom topicima i po tome tražit svaki put.. ili ipak ima neko rješenje ka na neki drugim forumima da kad otvorim topic da mi dođe na ono šta sam zadnji put tu čita ili pisa?

eto valjda nisam zakomplicira pitanje Suspect

Ne znam da li će admin razumijeti kaj je pisac htio reći...ali zato znam da ću mu proslijediti tvoje pitanje .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 25, 2010 2:53 pm

----

Zadnja promjena: conn; sub ruj 25, 2010 8:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kritike   sub ruj 25, 2010 3:56 pm

conn je napisao/la:
Vidim, planirate zakupiti domenu, lijepo... zar vam to nisam savjetovao prije 15 dana.
I što onda? Skužiti ćete da nemate pristupa ovom forumu (vi samo mislite da je on vaš) , otvoriti ćete novi forum na vjerojatno novoj platformi (razmislite kad dođete do tog koraka o mom prijedlogu sto se tice phpbb-a), ponovo ćete kreirati nove forume, ponovo ćete zvati ljude da se logiraju, ponovo ćete spamati okolo sa obavijestima... izgubljenih mjesec dana... igrala sse dječica...

OK, nije kraj svijeta, ak mislite ozbiljno napravite to barem sada kako treba, možda vam se pridruže osobe koje nešto znaju o toj problematici, ako ih ponovo usput ne optužite da su prerušeni neprijatelj.

Da, i nije lijepo mijenjati naslove foruma bez znanja autora.

Conn...koliko se sjećam ja sam te zvao da nam pomogneš ....pa si odgovorio da nemaš vremena....jel bilo tako...evo ja bi i sada jako volio da budeš u kontaktu s adminom i da zajedno vidite što i kako je najbolje raditi ubuduće....

A što se tiče mijenjanja naslova foruma....da,neke stvari su se mijenjale u hodu...vjerovatno će se još mijenjati....pa ne misliš valjda da smo morali tražiti pismeno dopuštenje autora naslova da ga promijenimo...koliko znam umjesto "Loše,loše,vrlo loše" koje si ti postavio....stavili smo naslov "Kritika"....ne vidim tu nekakav velik problem ....s tim da su nas na to upozoravali neki forumaši govoreći nam da takva stvari ne smijemo dopuštati ....pa ne može valjda svatko napisati kaj mu padne na pamet....čemu onda moderatori...

Ponavljam....rado ćemo prihvatiti sve tvoje dobronamjerne kritike...da ne govorim pomoč oko održavanja foruma ....

PostajNaslov: Re: Kritike   

[Vrh] Go down

Kritike
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4