Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Danijel Jusup

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 7:54 am

Jedno vrijeme zajedno smo igrali....dobri smo si...ali nema šanse da bi mi taj rekao nešto o svojoj ekipi (mislim da doba kada nisam pisao na forumu Smile ....strahovito je nepovjerljiv....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 8:29 am

Sve što izdrži na klupi Zadra nakon Božića mu je uspjeh.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 8:30 am

dotepenec33 je napisao/la:
Sve što izdrži na klupi Zadra nakon Božića mu je uspjeh.

Budi malo konkretniji...katoličkog ili pravoslavnog Wink .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 9:33 am

Jedan od naših najboljih trenera. Trener sa stavom, radnik, pošten i nepotkupljiv. Zbog toga nikad nije dobijao reprezentativne selekcije. Nije na istoj valnoj dužini sa našim konobarom i to mu je kod mene plus ali za domaću karijeru mu je minus. Ali cijenim kompetentne ljude sa stavom i koji drže do sebe. Nije "političar" i to ga je možda za sada koštalo veće karijere ali ima još vremena da napravi velike stvari.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 9:36 am

Jupe definitivno spada u grupu trenera-radnika...za razliku od nekih....sami ih detektirajte Wink ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 4:26 pm

On je trener i to bi bilo to. Ništ drugo njega ni ne zanima. Veliki plus je potjerivanje Rančića iz svih klubova u kojima je ikad bil. Embarassed
[Vrh] Go down
balota
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 4:27 pm

mazohist je napisao/la:
On je trener i to bi bilo to. Ništ drugo njega ni ne zanima. Veliki plus je potjerivanje Rančića iz svih klubova u kojima je ikad bil. Embarassed

Nadam se da ne misliš i u vrijeme dok je bio u Splita, s obzirom na tadašnju Damirovu situaciju... Suspect
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 4:34 pm

balota je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Nadam se da ne misliš i u vrijeme dok je bio u Splita, s obzirom na tadašnju Damirovu situaciju... Suspect
Ma nemam pojma kakva je bila situacija s Damirom tad. Naživciral me taj mladić damskoga šuta kroz godine i godine nikak da postane muško. On isto zgleda sad i kad je počinjal u Splitu. Šteta takve ruke. Kaj ti misliš da je Jupe malog zeznul u Splitu ? Embarassed
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 4:40 pm

Ne znam faul zakaj tebe smeta ak ti Jusup nikaj ne kaže o svojoj ekipi...pa ni meni moja ženska nikaj ne kaže o svojoj ekipi...pa si ja onda moram misliti jer je bila s prijateljicom ili prijateljem na kavi...tak ti je to...ljudi su nepovjerljivi...
[Vrh] Go down
balota
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 4:45 pm

mazohist je napisao/la:
balota je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Ma nemam pojma kakva je bila situacija s Damirom tad. Naživciral me taj mladić damskoga šuta kroz godine i godine nikak da postane muško. On isto zgleda sad i kad je počinjal u Splitu. Šteta takve ruke. Kaj ti misliš da je Jupe malog zeznul u Splitu ? Embarassed

Damir je čak solidno igra tu sezonu ali mu je umra otac i nakon toga je dosta pa a Jupe baš i nije ima razumjevanja i potira ga je...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 4:49 pm

balota je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
balota je napisao/la:
mazohist je napisao/la:

Damir je čak solidno igra tu sezonu ali mu je umra otac i nakon toga je dosta pa a Jupe baš i nije ima razumjevanja i potira ga je...
Ne znam kaj bi na to rekel a da me se krivo ne shvati. Velim Jupe mi se čini lik koji je sam fokusiran na parket i ono malo oko njega. Meni se njegov stil sviđa, a sad u njegove ljudske kvalitet ne bi ulazil. A možda i s pedagoškog aspekta nije dovoljno kvalitetan. Al mislim da je i s Perićem Jupe imal problema u Splitu, a prošle sezone je meni Perić jako dobro izgledal pod Jupetom. Embarassed
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 5:54 pm

Zmago Sagadin
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 6:44 pm

po meni trenutno najbolji izbor za zd. nije skup, a zna sto radi. treba ga pustiti bar 2 godine da radi u kontinuitetu.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   pet ruj 24, 2010 11:20 pm

jusup je dobar trener iako ima nekad čudne odluke ali uvik kad je bio trener zadra bilo bi i rezultatskih uspjeha i afirmacija igrača. slažem se da ga triba pustit 2 godine da radi.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   sub ruj 25, 2010 10:49 am

Ova dva reket i jazine su mi čudni neki Zadrani. Pa tam su Jupeta htjeli smjenjivat svake sekunde. Dobro u jednom trenu prošle sezone fakat je bil pogubil konce al je u A-1 doigravanju izvukal maksimum iz ekipe. Embarassed
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   sub ruj 25, 2010 12:25 pm

mazohist je napisao/la:
Ova dva reket i jazine su mi čudni neki Zadrani. Pa tam su Jupeta htjeli smjenjivat svake sekunde. Dobro u jednom trenu prošle sezone fakat je bil pogubil konce al je u A-1 doigravanju izvukal maksimum iz ekipe. Embarassed
Ma tu ti određena grupica "sturčnjaka" stalno smjenjuju nekog jer im nitko nevalja osim pina, a njih se nažalost najviše čuje u gradu i van grada.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Danijel Jusup   

[Vrh] Go down

Danijel Jusup
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.