Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Mario Pešut

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:00 pm

Pojma nikakvog nemam o tom momku. Kad ste ga tu spomenuli sjetil sam se onog pršuta kaj je igral prošle godine za Zagreb. Kasnije sam saznal da je sjedil na klupi u Zaboku. Kaj je moguće da je mali odličan a da nigdje još nije dobil priliku ? Ak je istina ono kaj forumaši ovdje pišu o njemu da nema nikog da ga pogurne onda je zaista vrijeme da ga bar mi na forumu poguramo. Napominjem da ga nikad nisam vidjel na djelu pa vas pitam kolko je visok i dal liči na modernog pleja ? Nadam se da ste u pravu vi kaj ste ga gledali i kaj ga pratite od početka. Pun kufer mi je Petkovića, Došena i sličnih. Embarassed
[Vrh] Go down
markus marin
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:10 pm

Lani je bio u Zaboku ali mu Črnjević nije dao da igra.
Nikad do 20-te godine nije imao individualni rad a da
se u njega uložilo samo 20% onoga što se uložilo u
Prostrana danas bi već bio prvi play Zadra.
Inače u petak je dobio ovacije na Višnjiku jer je kao
prvi play Borika vrhunski razigravao svoju momčad.
Prošao je Bjelolasicu sa KK Zadrom ali nikom nije
jasno dali je potpisao Ugovor.
Jusup je na sportskoj emisiji na Vox-u rekao:
Pešut će godinu dana biti u Boriku a dali će nakon
toga biti u Zadru ili Ciboni ja vam u ovom trenutku to
ne mogu reći.
Question
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:17 pm

markus marin je napisao/la:

Jusup je na sportskoj emisiji na Vox-u rekao:
Pešut će godinu dana biti u Boriku a dali će nakon
toga biti u Zadru ili Ciboni ja vam u ovom trenutku to
ne mogu reći.
Question

Pametnome sve jasno....očito Jupe nije odlučivao o tome gdje će mali igrati ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:28 pm

Toni Prostran je za pešuta teški centar! Mazo, mislim da ti je to dovoljno!
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:31 pm

samo_zadar je napisao/la:
Hvala, malo mi je jasnije sad. Al tak su ga ovi tvoji sugrađani nahvalili da sam se ponadal da možda tu i ima nekaj. Hebate ti naši treneri očigledno ništ ne rade s igračima na snazi. Embarassed
[Vrh] Go down
samo_zadar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:37 pm

Oni hvale i marića, čakaruna i ekipu samo zato što su dobili zadar u petak.

Meni se sviđa kako pešut igra - u napadu. Da bar u košarci uvedu pravilu ko u rukometu da trener može minjati igrače obrana-napad. Bojim se da od pešuta ništa zbog nedostatka snage i visine. A danas u sportu bez toga ne možeš!
[Vrh] Go down
Lija Lijovic
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:39 pm

Prostran oko 70kg, Pesut blizu 80kg, ako su bas kile bitne. Pitaj snaznog Vladovica, kako ga je Pesut probijao u nedjeljnoj tekmi, i koliko je koseva od svojih 27 uspio ubaciti dok je mali bio u igri.

Zadnja promjena: Lija Lijovic; ned ruj 19, 2010 7:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
samo_zadar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:42 pm

Lija Lijovic je napisao/la:
Prostran 70kg, Pesut blizu 80kg, ako su bas kile bitne. Pitaj snaznog Vladovica, kako ga je mali probijao u nedjeljnoj tekmi protiv Borika.

Je, ti si ih vaga! I to na stočnoj vagi! Uspoređuješ vladovića i pešuta? Mislim da nemamo više što pričati!
[Vrh] Go down
Lija Lijovic
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:49 pm

Meni se sviđa kako pešut igra - u napadu. Da bar u košarci uvedu pravilu ko u rukometu da trener može minjati igrače obrana-napad. Bojim se da od pešuta ništa zbog nedostatka snage i visine. A danas u sportu bez toga ne možeš!
Ne tako davno i Luki Modricu je to spocitnuo neki splitski nogometni ekspert. Eno nam U20 repke, sve snazni momci, al tanki po pitanju talenta.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:55 pm

ako ćemo o kilama prostran i pešut su na istom, a i po visini. nema značajnih razlika. samo što se meni ćini da je pešut žilaviji, neki dan na utakmici nitko od zadrovih igrača ga nije proša na snagu, niti greer !!!! mali ima izuzetnu sposobnost vođenja ekipe i asistiranja, solidnog je šuta i dobre brzine. ako se bude radilo s njim imat ćemo našeg startnog playa za 2 godine.
[Vrh] Go down
jazine
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 7:58 pm

Marić je kao mlad doveden u zadgreb ali ga je naš vrli strateg jusup potirao. i on je jučer izubijao u pojam naše bekove koji nisu mogli prdnut. a čakarun bar pogađa zicere i zna leđnu tehniku za razliku od golemca i dundovića, a fizički ne zaostaje niti malo za golemcom, dundovićem itd. da je pameti sve bi se njih dovelo u zadar priključilo dva dobra amera i ostavilo cara i eto
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 8:00 pm

Pa nije valjda da vi zaključujete to sve o malome po toj tekmi sa Zadrom ? Pa Vladovića i ja prođem kad se sjetim, doduše njega i moja baba prođe kad hoće. Pa taj ne da ne igra obranu on čak ni ne zna kaj je to ? VI stalno proizvodite plejeve kaj obranu ne igraju, a u napadu su primadone i marionete. Daj više sjačajte te momke. Pa nije vrag da su svi tak niski i slabi u Zadru. Pa hebemu kaj tam nema klinaca od 1 90 sa 90 kila ? Embarassed
[Vrh] Go down
samo_zadar
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 8:06 pm

jazine je napisao/la:

Marić je kao mlad doveden u zadgreb ali ga je naš vrli strateg jusup potirao. i on je jučer izubijao u pojam naše bekove koji nisu mogli prdnut. a čakarun bar pogađa zicere i zna leđnu tehniku za razliku od golemca i dundovića, a fizički ne zaostaje niti malo za golemcom, dundovićem itd. da je pameti sve bi se njih dovelo u zadar priključilo dva dobra amera i ostavilo cara i eto

Zadra dogodine u PH od prvog kola!

Ne možeš na temelju jedne utakmice dizati marića, čakaruna, pešuta u nebo.

Čakarun je prošle godine igra A1 ligu. Što je napravija?

Marić je igra A2 ligu za Voštarnicu! Što je napravija?

Pešut je igra A1 ligu za Zabok? Što je napravija?

Bilan je za čakaruna bio avion dok je igra u šibeniku, sad se u zadru ne može izboriti za petorku. Preeeeevelika je razlika između A1 i NLB lige!

A na temelju utakmice od petka moga bi čovik zaključiti da je borik bolji od zadra. Isto ko što vi zaključujete da je pešut bolji od vladovića, čakarun od golemca, marić od greera! Smišno! Pa pavle je za marića dr.sc. košarke!
[Vrh] Go down
reket
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 8:20 pm

daj ljudi budite ozbiljni. pa valjda je svima jasno da je borik tu utakmicu odigrao iznad svojih realnih vrijednosti, a zadar najgore sto moze.
pa bilo je 20 razlike za borik! ej! ni u snu ne moze borik biti toliko bolji.....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 8:37 pm

Otvaranje ovog topica i pisanje o njegovom junaku jako me podsjeća za jedan drugi topic....gdje se isto tako veliča(o) lik i djelo jednog klinca koji gotovo da nije odigrao 3 ozbiljne seniorske minute....doduše,ni njemu kao ni junaku ovog topica to nije smetalo da prikupi na bivšem forumu zavidan broj postova .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 8:42 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Otvaranje ovog topica i pisanje o njegovom junaku jako me podsjeća za jedan drugi topic....gdje se isto tako veliča(o) lik i djelo jednog klinca koji gotovo da nije odigrao 3 ozbiljne seniorske minute....doduše,ni njemu kao ni junaku ovog topica to nije smetalo da prikupi na bivšem forumu zavidan broj postova .....
Misliš na Daria Šarića
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 9:03 pm

MarkoCar je napisao/la:
Misliš na Daria Šarića

Jok....mislim na Dina Butorca....

Magic Dario će sigurno postati veliki igrač......i drago mi je što sam baš ja otvorio topic o njemu (doduše na bivšem forumu)....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 9:11 pm

MarkoCar je napisao/la:
Misliš na Daria Šarića

Jok....mislim na Dina Butorca....

Magic Dario će sigurno postati veliki igrač......i drago mi je što sam baš ja otvorio topic o njemu (doduše na bivšem forumu)....
Nikad to nije sigurno što ako Dario otkrije čari alkoholiziranja i noćnog života.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 9:14 pm

MarkoCar je napisao/la:

Nikad to nije sigurno....što ako Dario otkrije čari alkoholiziranja i noćnog života.

Onda će biti u rangu Teodosića ....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 9:22 pm

MarkoCar je napisao/la:

Nikad to nije sigurno....što ako Dario otkrije čari alkoholiziranja i noćnog života.

ili Sesara What a Face
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   ned ruj 19, 2010 9:23 pm

MarkoCar je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:

ili Sesara What a Face

Sesar je samo lijenčina...njemu se nije dalo ni piti...ni ganjati ženske .....

Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   uto ruj 21, 2010 3:28 pm

Pešut neka suši pršut u Drnišu, od košarke mu nema kruha ni vina.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mario Pešut   

[Vrh] Go down

Mario Pešut
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» AFP probes official over P400-M fund conversion By Mario J. Mallari
» Mario's Boiler Service, independent master service for your Gledhill product Hampshire
» TSWV NTUJ PUB KEV TXAWJ KEV NTSE RAU NEEG.
» Mario another upate to the last post
» A CALL FOR AN UPRISING - LIVE EVENT FUNDRAISER TONIGHT ON GODRULES CHANNEL! TVE MARIO AND OTHERS!