Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

KK Šanac

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bonus4
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   sub ruj 25, 2010 9:52 pm

to ti reci nama...on tebi javlja mobitelom situaciju u karlovcu!
[Vrh] Go down
fernando alonso
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   uto ruj 28, 2010 9:32 am

Imat će problema Šančani jer je Silver prestao ipak je on bio stabilnost u postavljanju napada. Ovako Starki mora igrat cijelu tekmu kao play što njemu možda i odgovara ali se troši previše, a zamjene nema. Ne znam možda će Češković igrat dok ne nađe angažman jedino to ih diže. Ovako na vanjskim pozicijama Starki, Gudelj, klinac i to je to. Bez Češkovića dovoljno za 4-5 mjesto.
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   uto ruj 28, 2010 11:24 am

fernando alonso je napisao/la:
Imat će problema Šančani jer je Silver prestao ipak je on bio stabilnost u postavljanju napada. Ovako Starki mora igrat cijelu tekmu kao play što njemu možda i odgovara ali se troši previše, a zamjene nema. Ne znam možda će Češković igrat dok ne nađe angažman jedino to ih diže. Ovako na vanjskim pozicijama Starki, Gudelj, klinac i to je to. Bez Češkovića dovoljno za 4-5 mjesto.
Ne vjerujem da je Starki "gladan minuta". Hendikep je neigranje Silvera, treba imati na umu da je Starki bio učestalo i ozljeđen.
Znatiželja je dobro detektirao, dva kadeta Panjević, Lipak koliko god bili kvalitetni, reklo bi se da će biti "tanki" na juniorskoj poziciji, kao i prošle sezone.
Pitanje je koje su ambicije, ali ako su i prošle sezone igrali 4 protiv 5, možda će i ove. Mislim da je Samobor bolji nego prošle sezone dolaskom Bekavca, Matićaa, Cindrića, Kaptolu vidim dosta igrača otišlo za pretpostaviti lošiji, Bosco previše oscilira, Mladost će "mljeti 40 min", Zrinjevac mi se čini lošiji, Gorica ako se vratio Prce jača, Rudeš tu negdje, Hermes nepoznanica, Maksimir ovisi o Dubravinim juniorima. Svakako izjednačena liga, čak izjednačenija nego ikad, možda će nedostajati Fortunine prvoligaške najave, koje su se već u 1.kolima razbijale...
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   uto ruj 28, 2010 2:04 pm

Hermes nepoznanica, Maksimir ovisi o Dubravinim juniorima...

Hermes je navodno od juniora dovabio Krstanovića iz Cibone, a Maksimir će se ove godine snalaziti sa svojima, jer ovi Dubravini iz prošle sezone su svi u prvoj ekipi Dubrave...
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   uto ruj 28, 2010 2:09 pm

znatizelja je napisao/la:
Hermes nepoznanica, Maksimir ovisi o Dubravinim juniorima...

Hermes je navodno od juniora dovabio Krstanovića iz Cibone, a Maksimir će se ove godine snalaziti sa svojima, jer ovi Dubravini iz prošle sezone su svi u prvoj ekipi Dubrave...
Nekako mi se čini da bude gužve u Dubravi na bekovskim pozicijama, pa možda ne bi bilo loše da primjerice Čubrić igra A2 max i A1 Dubrava.
A kakvo je uopće stanje u Hermesu, oni su najveća nepoznanica, bar meni?
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   uto ruj 28, 2010 2:46 pm

pa možda ne bi bilo loše da primjerice Čubrić igra A2 max i A1 Dubrava.

Mislim da tako nešto nije moguće po propozicijama natjecanja...
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   uto ruj 28, 2010 2:50 pm

pa možda ne bi bilo loše da primjerice Čubrić igra A2 max i A1 Dubrava.

Mislim da tako nešto nije moguće po propozicijama natjecanja...
NLB i A2 se je moglo primjeri Rogić Cedevita - Mladost, Šarić Zagreb - Zrinjrvac. Tim mi je nerazumnije zbog čega se ne može, ako se ne može igrač A1-primjerice junior igrati i A2?
[Vrh] Go down
arco baleno
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   uto ruj 28, 2010 4:13 pm

Nisam siguran , ali mi se čini da sam vidio micu macu oops Juricu Smiljanića u Karlovcu . bounce
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   sri ruj 29, 2010 12:08 am

arco baleno je napisao/la:
Nisam siguran , ali mi se čini da sam vidio micu macu oops Juricu Smiljanića u Karlovcu . bounce
Eto, kad se navuče skepsa na pitanje neiskustva na playu ili nemogućnosti da Starki odigra 40 minuta, Bašović uvijek napravi odličan potez.
Gledajući kroz zadnjih 5 - 6 godina, Šanac radi odličan posao, ciljano se pojačavajući - Kruljac, Prgomet, sad Smiljanić....
Gledajući koncentraciju španera u Šancu Češković, Starčević, Smiljanić, pa to nema više od većina A1 ligaša.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   sri ruj 29, 2010 12:21 am

Gledajući kroz zadnjih 5 - 6 godina, Šanac radi odličan posao, ciljano se pojačavajući - Kruljac, Prgomet, sad Smiljanić....

Je, a za što...da bi se Bašović svim silama trudio da slučajno ne uđu u A-1...osim toga, upravo je Smiljanić svojom nerazumnom igrom u završnici utakmice Zrinjevac-Mladost izbacio Zrinjevac prošle sezone iz kvalifikacija za A-1...
[Vrh] Go down
haklerčić
Rookie
Rookie

PostajNaslov: Re: KK Šanac   sri ruj 29, 2010 1:32 pm

Je, a za što...da bi se Bašović svim silama trudio da slučajno ne uđu u A-1...osim toga, upravo je Smiljanić svojom nerazumnom igrom u završnici utakmice Zrinjevac-Mladost izbacio Zrinjevac prošle sezone iz kvalifikacija za A-1...
Što se tiče priča htio - ne htio ući u A-1 to je kompleksna priča, koja je većim dijelom ispričana. Nije vrag, da je Bašović uzeo Smiljanića da mu u Šancu napravi istu stvar koju je napravio u Zrinjevcu. Cool
Inače, danas gostuju u Dubravi, a sutra idu "na noge" Škrljevu.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: KK Šanac   Today at 6:00 pm

[Vrh] Go down

KK Šanac
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2